Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Peticija za Telekom - Povecanje Brzine aDSL Linkova!  (Pročitano 9235 puta)
02. Mar 2008, 19:06:44
Pocetnik


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 13
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
mob
Nokia 3110c
Na forumu killed smo se dogovorili da napravimo internet peticiju za povećanje brzine aDSL interneta u Srbiji preduzeću "Telekom Srbija a.d.". Do peticije smo došli razmenom mišljenja kako se može povećati brzina kako zpload, tako download na teritoriji Republike Srbije, a da pritom pritisnemo monopolistu na srpskom tržištu "Telekom Srbija a.d.".
Peticiju možete potpisati na:
http://www.thepetitionsite.com/6/peticija-za-povecanje-brzina-adsl-interneta-od-strane-preduzeca-telekom-srbija-ad
putem interneta!

Hvala na saradnji i nadam se da administrator neće da zaključa ovu temu!

Pozdrav



[Edit by crni scorpion: Svaka poruka cija je svrha iskljucivo reklama komercijalnih sadrzaja, drugih foruma, drugih sajtova krsi Pravilnik Burek Foruma, i bice cenzurisana i reciklirana.]
« Poslednja izmena: 02. Mar 2008, 22:28:31 od crni scorpion »
IP sačuvana
social share
Život je jedno veeeliko NIŠTA!
Rodiš se da te na kraju zakopaju!!!
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost

MC- argus

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4467
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
mob
HTC 
Potpisao sam ali koliko moze to da ih pritisne  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Trance4Ever

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 1040
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
mob
Nokia N95 8GB
Potpisao i ja! Wink
IP sačuvana
social share
Edit by SerbianFighter: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 13
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
mob
Nokia 3110c
@ivicaspas
Koliko će nam pomoći, videćemo, nadamo se najboljem
@XoNNiX
Samo tako nastavi...

@sve ostale
širite ovu temu na svim forumima i za koje znate i za koje ne znate...
Ako pak želite da postavite negde javite mi se u PP da vam kažem da li je već tema postavljena na tom forumu da ne budemo kikovani bez veze, jer onda nema onaj pravi efekat, nego kontra efekat...

Hvala na razumevanju...

Pozdrav

IP sačuvana
social share
Život je jedno veeeliko NIŠTA!
Rodiš se da te na kraju zakopaju!!!
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


The truth is out there...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8945
Zastava
OS
Linux
Browser
Mozilla (gutsy)
Stvarno ne razumem...
Ma dzabe su sve peticije koje se nalaze na internetu... Sta mislite da neko iz telekoma gleda te peticije, ma bole ih ona stvar sto su se neki potpisali jer zele povecanje brzine.
Pa sutra moze neko da napravi peticiju za smanjenje cene hleba, i sad kao kad svi potpisu cena hleba ce biti 10din.  Smile

Ko ne veruje da je ovo glupost, moze da pogleda i prethodne online peticije, takodje za povecanje brzine, da Kosovo ostane u Srbiji i jos jedno 20 slicnih peticija...
IP sačuvana
social share
“Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 13
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
mob
Nokia 3110c
Sada bez uvrede za sve korisnike foruma, posebno za Milan91!

Što se tiče Kosova, ono je već odavno otpisano i njemu ne može pomoći peticija ni potpisa 1.000.000.000 ljudi na celom svetu, jer jedan čovek može o tome da odluči, a što se tiče interneta, ne može niko drugi pokrenuti neku akciju ako nije i sam korisnik. Mi smo ovu temu otvorili zato što nam JAKO SMETA što Rumuni imaju 10x brži net od nas i da se nalaze u EVROPI, a mi smo još uvek bedak,a '90-tih godina smo švercovali od njih i to svako zna, to je prvo!
Drugo, ako se ljudi ne skupe na jednom mestu i ne dokažu da nešto jako hoće, dotle neće biti ni razmatrana mogućnost zašta se oni bore!
Treće, hlebu će ostati cena kakva jeste zbog zemljoradnika i mi tu ne možemo apsolutno ništa!
I kao četvrto, Kosovo je deo zemlje Srbije i, priznali ga mi ili ne, ono će biti deo teritorije Sveta, a internet u Srbiji neće biti povećan dok se ljudi ne skupe i ne prekinu MONOPOL KOJI "NE POSTOJI" U SRBIJI! Činjenica je da je "Telekom Srbija" glavni operater i na Kosovu i da oni imaju 5x brži net od nas, bez obzira odakle vuku kabl za svetsku internet mrežu!

Toliko za sad...

Nadam se da je sada nekim ljudima jasnije zašto se uopšte pokretala ova inicijativa (peticija)!

Pozdrav

« Poslednja izmena: 02. Mar 2008, 21:59:03 od denis88 »
IP sačuvana
social share
Život je jedno veeeliko NIŠTA!
Rodiš se da te na kraju zakopaju!!!
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


The truth is out there...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8945
Zastava
OS
Linux
Browser
Mozilla (gutsy)
Jel o Kosovu moze samo jedan covek da odluci, a o internetu odlucujemo mi  Smile
Pa kakve veze to sto imaju rumuni bolji internet, imaju i hrvati bolji pa niko nista... Ti se preseli u rumuniju pa imaju bolji internet...
Pa poredjenje sa hlebom je isto kao i sa ovom peticijom za povecanje brzine, zasto oni moraju da povecaju?? Jednom recju ne moraju, to je samo njihova dobra volja.
IP sačuvana
social share
“Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 13
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
mob
Nokia 3110c
@milan91
Za razliku od regiona, ljudi imaju mozga i pomoći će svom narodu, a srbin će pre bratu nož u leđa da zabije nego da mu pomogne!

To je činjenica!

Pozdrav
IP sačuvana
social share
Život je jedno veeeliko NIŠTA!
Rodiš se da te na kraju zakopaju!!!
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


The truth is out there...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8945
Zastava
OS
Linux
Browser
Mozilla (gutsy)
Blago njima, pa sta onda preporucujes?? Da odemo svi u rumuniju da imamo 4mbps net  Smile
Kad mi ti budes dostavio podatak i bilo koju online peticiju da je uspela, ja cu verovati onda...
btw. ljudi nemaju za hleb, a ne da placaju neki brzi adsl... Bolje da si pokrenuo peticiju za smanjenje cene hleba/mleka nego povecanje brzine neta...
IP sačuvana
social share
“Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 13
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
mob
Nokia 3110c
Mogao sam da pokrenem i peticiju za smanjenje cene hleba/mleka, ali mi nije bio to cilj!
Cilj mi je da pokažemo Telekomu da hoćemo brži net nego što je trenutno za istu cenu, isto kao što imaju zemlje u regionu i ovim želimo da pokrenemo inicijativu za to!

Pozdrav
IP sačuvana
social share
Život je jedno veeeliko NIŠTA!
Rodiš se da te na kraju zakopaju!!!
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.101 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.