Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 12:29:44
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 36
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Samoubistvo  (Pročitano 55332 puta)
25. Feb 2008, 17:12:53
Jet set burekdzija


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7726
Zastava Banja Luka
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.25
Pitanje je sta mislite o osobama koje su to uradile,da li biste ikada vi to uradili,da li ste razmisljali o tome-sta vas je sprecilo?  Ovu temu sam otvorio jer se pokrenula bila rasprava na temi o nestaloj djevojcici iz Novog Sada,pa mislim da je bolje ovde pricati o tome Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

....volim Republiku Srpsku.....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3093
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.25
mob
Nokia 
ne bih....razmisljao sam o tome nekoliko puta i sigurno ne bih...
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1842
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
razmisljao sam par puta, ako me, kojim slucajem, zakaci neka neizleciva bolest, jedino onda... zbog skole, posla,neuzvracene ljubavi, itd. nikad... u svakom slucaju siguran sam da treba imati hrabrosti za tako nesto... ne smatram samoubice kukavicama... ili su nekom sve barke potonule Smile
IP sačuvana
social share
So I say live and let live. That's my motto. Live and let live. Anyone who can't go along with that, take him outside and shoot the motherfucker. It's a simple philosophy, but it's always worked in our family...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
Meni je samoubistvo uvek izgledalo kao paradoks. Sa jedne strane, oni koji ga počine imali su hrabrosti da "dignu ruku na sebe", dok, s druge strane, nisu imali dovoljno hrabrosti da ostanu u životu i bore se protiv onoga što ih je nagnalo na taj čin.

U svakom slučaju, treba razmotriti sve faktore koji suicidalnu osobu čine takvom, pa tek onda o njoj suditi (ukoliko na to uopšte imamo i pravo).
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Dodji sebi dok jos imas kome-Aristotel

Zodijak
Pol Žena
Poruke 54120
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6;M
mob
Nokia 
bas se danas jedan decko obesio
licno mislim da su to kukavice jer ne mogu da rese poroblem na drugi nacin
IP sačuvana
social share
senilni je moj idol...majstor je u bilijaru



dr..ƃnɹp ɾoɯ ǝɾ ɐpǝʌpǝɯ ıɹʇ ı ɐsoʞoʇɐןz         
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.25
veshanje nije bash zgodan nachin za izvrshenje samoubistva jer retko kad je visina pada dovoljna ,pa smrt nastupi gushenjem ,a ne lomljenjem vrata - a to ume da bude dugotrajno i bolno ...  Smile
  dakle , ako se odluchite za veshanje ,gledajte da pad bude barem 2 m - ovo narochito vazi za zene i mrshavije mushkarce , poshto zbog manje tezine teze mogu da slome vrat Smile

  takodje ,za one koji zele da izvrshe samoubistvo skokom , bolje je da to ne chine sa mostova nego sa neke zgrade i to glavom nadole - iz ochiglednih razloga .  Smile

inache , jedan od najbolnijih nachina za izvrshenje samoubistva je japanski seppuku ,koji se kad ga izvedu zene naziva jigai . kod nas je ovaj nachin samoubistva poznat kao hara-kiri  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Samo polako...

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 12015
Zastava srbija
OS
Windows 98
Browser
Opera 9.26
mob
Samsung galaxy s4
definitivno to rade kukavice,po meni...mada se opet postavlja pitanje onih koji imaju neke neizlecive bolesti da li su i oni kukavice ili nesto drugo...
IP sačuvana
social share
U cik zore zviždi voz, njime odlazim u OZ
Neću da se vratim
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.25
mob
Apple iPhone 6s
Citat
sta mislite o osobama koje su to uradile
Generalno, slabici. Ima izuzetaka, ali vrlo malo.
Citat
da li biste ikada vi to uradili
Samo kao nacin da izbegnem dugu i bolnu smrt...
Citat
da li ste razmisljali o tome
U trenucima kada nisam razmisljao, padalo mi je i to napamet...
Citat
sta vas je sprecilo?
Poceo sam da razmisljam...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Live Long and Prosper

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 11001
Zastava Austria
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
LG Google Nexus 5
jedan decko je izvrsio samoubistvo tako sto je skocio sa zgrade ...

mlad, nije imao ni 20 godina ... niko nije znao sta mu je bilo da uradi to ...

kad je skocio, prepao se i poceo da vristi ... medjutim bilo kasno ...

danima su gradjani culi njegov vrisak ... uzas ...
IP sačuvana
social share
Budi jako oprezan da ne rasplaces zenu jer Bog broji njene suze. Zena je nastala od muskarcevog rebra. Ne od njegovih stopala da se po njoj gazi. Ne od njegove glave da se njome vlada, nego od boka da mu bude jednaka. Ispod ruke da bude zasticena i pokraj srca da bude voljena.

Ewig dein, Ewig mein, Ewig uns

Nicht alle sind glücklich, die glücklich scheinen. Manche lachen nur um nicht zu weinen.
   
                       
U mraku vidim kako ti oči sjaju, a kad nam se lica dotaknu i tvoj dah ukrsti sa mojim, ja osetim sve godine naše ljubavi sažete u jedan jedini tren, i znam samo da postojimo ti i ja, ali pretopljeni na silnoj vatri naše duge, tajne i tajanstvene ljubavi, i pomešani nerazdvojno, zauvek.

Look, when you love someone, it's worth fighting for, no matter what the odds.                
Why do I keep doing this to myself? I must be a masochist or something.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows NT 4.0
Browser
Mozilla Burek
mob
Nokia 
Samoubistvo je strašan problem jer se javlja učestalo u dve populacije iz potpuno različitog razloga. Kod mladih ljudi nespremnih da se suoče sa odrastanjem javlja se detinjasta odluka da se od problema pobegne. Mislim da je to potpuno nezrelča i neprihvatljiva ideja i da se svako ko je ima hitno obrati na razgovor psihijatru. Samoubica ne samo što negira vrednost sopstvenog života, on negira i vrednosti tuđih đivota, roditelja, rođaka, prijatelja, koji su investirali u njega. Tako samoubica u stvari želi ne samo da pobegne od problema nego i da emocionalno kazni one koji su mu najviše privrženi.

Druga grupa u kojoj je broj samoubistava velika su narkomani. Na žalost i oni su uglavnom mladi ljudi. Sam ulazak u narkomaniju je početak dugotrajnog samoubistva.

Treća grupacija u kojoj su samoubistva česta su starci bez porodičnog okruženja, obično teško bolesni i očajni.

Ovde su mnogi pomenuli da bi izvršili samoubistvo u slučaju teške bolesti. Moja majka borila se 10 godina sa kancerom. Iako je borba bila teška, a posebno poslednja godina života, do poslednjeg časa radovala se nama, svojim čerkama i unučadi. Radovali smo se i mi njoj. Da je u trenutku malodušnosti oduzela sebi život sama bi sebi uskratila da udqa drugu ćerku, da dočeka treće unuče, da gleda svoje potomstvo svakodnevno, ne znam kako bi se sa time danas suočavali.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 36
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 12:29:44
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.124 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.