Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 8 9 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Buduci odnosi sa drzavama koje su priznale nezavisno Kosovo  (Pročitano 11965 puta)
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
mob
Nokia 6230
zašto ja likujem  Smile
a da glupi škoti će biti goli i bosi ako se proglasi nezavisnost  Smile
e to je problem  Smile
Vidim da se razumes ko Marica u kriv qrac.Bez Engleza ce jesti kamen. I oni i jebeni Irci.Trebas upoznati naciju kao sto su Englezi da imas ideju o cemu govoris. Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


De profundis clamavi ad te,Domine!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 2727
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
zašto ja likujem Smile
a da glupi škoti će biti goli i bosi ako se proglasi nezavisnost Smile
e to je problem Smile
Vidim da se razumes ko Marica u kriv qrac.Bez Engleza ce jesti kamen. I oni i jebeni Irci.Trebas upoznati naciju kao sto su Englezi da imas ideju o cemu govoris. Smile Smile Smile
Zašto tako ružno pričaš o Ircima i Škotima? Ti bi trebao malo da se edukuješ pa bi video ko su Englezi a ko ovi drugi.Nadam se da se šališ ali nemoj više,pomisliću da si ozbiljan.
« Poslednja izmena: 01. Mar 2008, 19:17:49 od bulajka »
IP sačuvana
social share
 

Православна вера наша;она је богатство наше,она род,она венац,она похвала.Нећемо те се одрећи љубљено Православље,нећемо те издати веро од отаца нам предана,нећемо одступити од тебе мајко побожности.У теби смо рођени и у теби живимо.У теби ћемо се и упокојити а ако време позове и хиљаду пута за тебе ћемо умрети.
               (блажени Јосиф Вријеније)

Non praevalebunt, non praevalebunt portaе inferni!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
mob
Nokia 6230
Ma daj covece idi malo provedi tamo pa vidi. Tamo ces videti stvarno paradoksalne situacije.
Ceo Liverpool su Irci. Ali najmanje prekrsaja zakona su bas tamo. Nikada nikava pizdarija po nacionalnoj osnovi.
Najlojalniji gradjani engleske su bas Irci. Skoti su malo talasali zbog nafte i gasa u severnom moru.
Ali imaju trziste u ebgleskoj. Iz Skotske ide duz engleske jedan gasovod i jedan naftovod a englezi imaju svoj. pa se ti pretpalti gde mislis da ti je bolje.
Ako ima negde da vidis da se javno kao mrze, a da vidis koliko se sa postovanjem odnose jedni prema drugima ostajes bez teksta.
Uz to onaj deo S Irske najvise lici na Kosovo. Pa su i to prevzisli. Danas je to proslost.
Da ti ne pricam za granice, koje kao da ne postoje. Irska Severna Irska Engleska. Znas zasto? Jer ce i jedni i drugi da prijavljuju pizdarije koje bi neko cinio.

nemojte pricati bez veze.
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


De profundis clamavi ad te,Domine!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 2727
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ma daj covece idi malo provedi tamo pa vidi. Tamo ces videti stvarno paradoksalne situacije.
Ceo Liverpool su Irci. Ali najmanje prekrsaja zakona su bas tamo. Nikada nikava pizdarija po nacionalnoj osnovi.
Najlojalniji gradjani engleske su bas Irci. Skoti su malo talasali zbog nafte i gasa u severnom moru.
Ali imaju trziste u ebgleskoj. Iz Skotske ide duz engleske jedan gasovod i jedan naftovod a englezi imaju svoj. pa se ti pretpalti gde mislis da ti je bolje.
Ako ima negde da vidis da se javno kao mrze, a da vidis koliko se sa postovanjem odnose jedni prema drugima ostajes bez teksta.
Uz to onaj deo S Irske najvise lici na Kosovo. Pa su i to prevzisli. Danas je to proslost.
Da ti ne pricam za granice, koje kao da ne postoje. Irska Severna Irska Engleska. Znas zasto? Jer ce i jedni i drugi da prijavljuju pizdarije koje bi neko cinio.

nemojte pricati bez veze.
Dovoljno sam prošao i video (od tebe svakako više,mladiću),dovoljno sam škola završio da znam da se problem nacionalnih nesuglasica ne posmatra kroz tu površnu prizmu kroz koju ti gledaš svet.Englezi su toliko zla naneli velikom broju naroda a njima pogotovu,da nikad neće biti mira dok se severna irska ne vati matici(to u sev.irskoj se zove okupacija inače...a o religioznoj mržnji izmedju protestanata i rimokatolika da ne govorim).Nacionalna svest Škota se budi i sumnjam da uskoro(5,10,50 godina,nebitno)neće imati pretenzije ka nezavisnosti pogotovu što oni imaju sva moguća prava na to jer im istorija daje pravo na tako nešto u krajnjem slučaju.Velšani su kelti takodje i čak i oni se trude i rade na nacionalnom otrežnjenju što je prvi korak ka nečem više.Niko od keltskih naroda ne podnosi Engleski igo!Zato,nemoj ti da pričaš o nečemu što zaista i očigledno ne znaš.
« Poslednja izmena: 01. Mar 2008, 20:13:46 od bulajka »
IP sačuvana
social share
 

Православна вера наша;она је богатство наше,она род,она венац,она похвала.Нећемо те се одрећи љубљено Православље,нећемо те издати веро од отаца нам предана,нећемо одступити од тебе мајко побожности.У теби смо рођени и у теби живимо.У теби ћемо се и упокојити а ако време позове и хиљаду пута за тебе ћемо умрети.
               (блажени Јосиф Вријеније)

Non praevalebunt, non praevalebunt portaе inferni!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
mob
Nokia 6230
@bulajka
To zlo vidim ti si stao da branis te narode i to je lepo. Narodi imaju marksistickog odbranasa i mnogo im se lepo pise. Dobices nagradu Mahatma Gandi, samo da cuju za tebe. Ti isti narodi sanjaju Englesku i London. Mastaju. Vole, Lude. Ako si prosao sveta trebao si da vidis to.
Jebote komsomolske price bato.Napumpan si marsksistickim bljuvotinama to se vidi iz aviona, a sta si prosao da mi je znaati. Mozda kao nasi radnici deset godina na jednom gradilistu u jednom kontejneru, a ostalo vidi pola aerodroma dok se vrati avionom. Pa kaze: video sam svet.
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


De profundis clamavi ad te,Domine!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 2727
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
@bulajka
To zlo vidim ti si stao da branis te narode i to je lepo. Narodi imaju marksistickog odbranasa i mnogo im se lepo pise. Dobices nagradu Mahatma Gandi, samo da cuju za tebe. Ti isti narodi sanjaju Englesku i London. Mastaju. Vole, Lude. Ako si prosao sveta trebao si da vidis to.
Jebote komsomolske price bato.Napumpan si marsksistickim bljuvotinama to se vidi iz aviona, a sta si prosao da mi je znaati. Mozda kao nasi radnici deset godina na jednom gradilistu u jednom kontejneru, a ostalo vidi pola aerodroma dok se vrati avionom. Pa kaze: video sam svet.
Ti momče nemaš pojma šta pričaš ali znaš da vredjaš kao najgori ološ.Teško da ćeš ikada,sa tvojim umnim (ne)sposobnostima završiti dva fakulteta(filosofija i teologija) i imati magisarsku titulu kao što ja imam.Da,tamo sam radio 3 godine da bih sebi omogućio školovanje i ponosim se time.Inače,za tvoju informaciju,tamo sam(Franfurt na Majni) ne samo radio već sam i rodjen i obišao sam svu Evropu uzduž i popreko za svojih 37 godina.Bio sam u Sloveniji u zarobljeništvu i ratovao u Hrvatskoj kao rezervista.Mislim da sam svom narodu,na svakom polju,dao više nego što ćeš ti ,takav kakav jesi,dati da živiš sto života! Nemaš morala ni da se izviniš ljudima sa Kosmeta koje si uvredio onim svojim nenormalnim izjavama a tražio sam to od tebe izričito u odgovoru.To govori o tebi kao moralnom probisvetu i moralnom patuljku! Daleko ti lepa kuća od svakog! Odgovorio sam ti onako kako si se ti postavio prema meni.
« Poslednja izmena: 01. Mar 2008, 21:24:21 od bulajka »
IP sačuvana
social share
 

Православна вера наша;она је богатство наше,она род,она венац,она похвала.Нећемо те се одрећи љубљено Православље,нећемо те издати веро од отаца нам предана,нећемо одступити од тебе мајко побожности.У теби смо рођени и у теби живимо.У теби ћемо се и упокојити а ако време позове и хиљаду пута за тебе ћемо умрети.
               (блажени Јосиф Вријеније)

Non praevalebunt, non praevalebunt portaе inferni!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
mob
Nokia 6230
@bulajka
jel ti citas sta pises? Svom narodu bal, bla, bla. Se ti nesto izvinjavas? Se osecas krivim sto si bio napolju? trebas da pokazes kako si od 'dobrih' a ne od recimo chedinih? I odakle znas sta sam ja radio da si vec izmerio sledecih stpo godina? Smile Smile Smile
Citaj malo sta pises jebiga! Vidim meris mi krvna zrnca i uveren si da pripadam nekom Tadicu, Chedi, Draskovicu, papi, Sorosu, pa vala nisam dostigao tvoje visine. Smile Smile Smile Napravili smo malu digresiju na temu, a Englesku dobro poznajem u smislu sto sam i ziveo i radio i tamo mi je nevencana zena. Ili partner kako oni kazu. Prosto naprosto znam te odnose tamo i zbog toga sto se i druzim sa Englezima.
Bolje da si ne merimo krvna zrnca kazem ti, jer nije tema. Biti u neprijateljskim odnosima sa njima je veoma nelagodna stvar a to malo ljudi razume, jos manje oni koji se pravdaju da su bili napolje. Sigurno te mnogo to muci vidi se. Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


De profundis clamavi ad te,Domine!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 2727
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
@bulajka
jel ti citas sta pises? Svom narodu bal, bla, bla. Se ti nesto izvinjavas? Se osecas krivim sto si bio napolju? trebas da pokazes kako si od 'dobrih' a ne od recimo chedinih? I odakle znas sta sam ja radio da si vec izmerio sledecih stpo godina? Smile Smile Smile
Citaj malo sta pises jebiga! Vidim meris mi krvna zrnca i uveren si da pripadam nekom Tadicu, Chedi, Draskovicu, papi, Sorosu, pa vala nisam dostigao tvoje visine. Smile Smile Smile Napravili smo malu digresiju na temu, a Englesku dobro poznajem u smislu sto sam i ziveo i radio i tamo mi je nevencana zena. Ili partner kako oni kazu. Prosto naprosto znam te odnose tamo i zbog toga sto se i druzim sa Englezima.
Bolje da si ne merimo krvna zrnca kazem ti, jer nije tema. Biti u neprijateljskim odnosima sa njima je veoma nelagodna stvar a to malo ljudi razume, jos manje oni koji se pravdaju da su bili napolje. Sigurno te mnogo to muci vidi se. Smile Smile Smile
Ako neko ne zna šta piše to si ti! Gde sam te etiketirao kao pripadnika bilo koje partije? Ako je neko prvi počeo da meri nekog(koga inače ne poznaje) to si ti uradio nazvavši me "čovekom napumpanim marksističkom bljuvotinom"(što nikako ne ide uz moj profil a i ružno je vredjati nekoga o kome ne znaš ništa),rekavši još,valjda sa željom da me uvrediš,kako sam sveta video samo na gradilištu(tu je i kontejner ako se ne varam).Verujem ti da poznaješ ljude odande ali ja takodje znam "ljude"koji očigledno dijametralno suprotno razmišlaju od onih koji "plaču za engleskom"a sa kojima se ti možda družiš.To što sam pomenuo moj mali doprinos zemlji koju ljubim je ne da bih se pravdao(kome? tebi da se pravdam?)već da bih naglasio razliku izmedju tebe i mene,izmedju jednih koji bespogovorno i nekritički vide lepotu svuda samo ne u svom narodu i njegovim vrednostima(da li ti tu pripadaš to sam najbolje znaš) i onih koji su spremni da "budu u neprijateljskim odnosima"(iako je to,kako ti kažeš "nelagodno")prema onima koji nište i potiru sve vrednosti koje ne predstavljaju njih same.
IP sačuvana
social share
 

Православна вера наша;она је богатство наше,она род,она венац,она похвала.Нећемо те се одрећи љубљено Православље,нећемо те издати веро од отаца нам предана,нећемо одступити од тебе мајко побожности.У теби смо рођени и у теби живимо.У теби ћемо се и упокојити а ако време позове и хиљаду пута за тебе ћемо умрети.
               (блажени Јосиф Вријеније)

Non praevalebunt, non praevalebunt portaе inferni!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Trajanje Hijerarhija Živina

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5665
Zastava Автономное территориальное образование Гагаузия
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
Ma daj covece idi malo provedi tamo pa vidi. Tamo ces videti stvarno paradoksalne situacije.
Ceo Liverpool su Irci. Ali najmanje prekrsaja zakona su bas tamo. Nikada nikava pizdarija po nacionalnoj osnovi.
Najlojalniji gradjani engleske su bas Irci. Skoti su malo talasali zbog nafte i gasa u severnom moru.
Ali imaju trziste u ebgleskoj. Iz Skotske ide duz engleske jedan gasovod i jedan naftovod a englezi imaju svoj. pa se ti pretpalti gde mislis da ti je bolje.
Ako ima negde da vidis da se javno kao mrze, a da vidis koliko se sa postovanjem odnose jedni prema drugima ostajes bez teksta.
Uz to onaj deo S Irske najvise lici na Kosovo. Pa su i to prevzisli. Danas je to proslost.
Da ti ne pricam za granice, koje kao da ne postoje. Irska Severna Irska Engleska. Znas zasto? Jer ce i jedni i drugi da prijavljuju pizdarije koje bi neko cinio.

nemojte pricati bez veze.
Dovoljno sam prošao i video (od tebe svakako više,mladiću),dovoljno sam škola završio da znam da se problem nacionalnih nesuglasica ne posmatra kroz tu površnu prizmu kroz koju ti gledaš svet.Englezi su toliko zla naneli velikom broju naroda a njima pogotovu,da nikad neće biti mira dok se severna irska ne vati matici(to u sev.irskoj se zove okupacija inače...a o religioznoj mržnji izmedju protestanata i rimokatolika da ne govorim).Nacionalna svest Škota se budi i sumnjam da uskoro(5,10,50 godina,nebitno)neće imati pretenzije ka nezavisnosti pogotovu što oni imaju sva moguća prava na to jer im istorija daje pravo na tako nešto u krajnjem slučaju.Velšani su kelti takodje i čak i oni se trude i rade na nacionalnom otrežnjenju što je prvi korak ka nečem više.Niko od keltskih naroda ne podnosi Engleski igo!Zato,nemoj ti da pričaš o nečemu što zaista i očigledno ne znaš.

Bulajka,

Britanski ustav daje pravo i Velsu i Severnoj Irskoj i Škotskoj da budu nezavisne države ako se većina tamošnjeg naroda tako izjasni. I u Škotskoj i u Severnoj Irskoj i u Velsu većina je za život u Velikoj Britaniji.


IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


De profundis clamavi ad te,Domine!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 2727
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ma daj covece idi malo provedi tamo pa vidi. Tamo ces videti stvarno paradoksalne situacije.
Ceo Liverpool su Irci. Ali najmanje prekrsaja zakona su bas tamo. Nikada nikava pizdarija po nacionalnoj osnovi.
Najlojalniji gradjani engleske su bas Irci. Skoti su malo talasali zbog nafte i gasa u severnom moru.
Ali imaju trziste u ebgleskoj. Iz Skotske ide duz engleske jedan gasovod i jedan naftovod a englezi imaju svoj. pa se ti pretpalti gde mislis da ti je bolje.
Ako ima negde da vidis da se javno kao mrze, a da vidis koliko se sa postovanjem odnose jedni prema drugima ostajes bez teksta.
Uz to onaj deo S Irske najvise lici na Kosovo. Pa su i to prevzisli. Danas je to proslost.
Da ti ne pricam za granice, koje kao da ne postoje. Irska Severna Irska Engleska. Znas zasto? Jer ce i jedni i drugi da prijavljuju pizdarije koje bi neko cinio.

nemojte pricati bez veze.
Dovoljno sam prošao i video (od tebe svakako više,mladiću),dovoljno sam škola završio da znam da se problem nacionalnih nesuglasica ne posmatra kroz tu površnu prizmu kroz koju ti gledaš svet.Englezi su toliko zla naneli velikom broju naroda a njima pogotovu,da nikad neće biti mira dok se severna irska ne vati matici(to u sev.irskoj se zove okupacija inače...a o religioznoj mržnji izmedju protestanata i rimokatolika da ne govorim).Nacionalna svest Škota se budi i sumnjam da uskoro(5,10,50 godina,nebitno)neće imati pretenzije ka nezavisnosti pogotovu što oni imaju sva moguća prava na to jer im istorija daje pravo na tako nešto u krajnjem slučaju.Velšani su kelti takodje i čak i oni se trude i rade na nacionalnom otrežnjenju što je prvi korak ka nečem više.Niko od keltskih naroda ne podnosi Engleski igo!Zato,nemoj ti da pričaš o nečemu što zaista i očigledno ne znaš.

Bulajka,

Britanski ustav daje pravo i Velsu i Severnoj Irskoj i Škotskoj da budu nezavisne države ako se većina tamošnjeg naroda tako izjasni. I u Škotskoj i u Severnoj Irskoj i u Velsu većina je za život u Velikoj Britaniji.



Tačno tako! Zašto onda npr.Sev.Irska nije u sklopu Irske? Zar ne misliš da upravo to govori o koliziji izmedju "pisanog i praktičnog".Jedno je teorija,drugo praksa.Što behu onoliki krvavi sukobi izmedju ire i engleskih snaga? Taj podatak o "većini" si našao iz onih izvora koji inkliniraju zvaničnom eng.establišmentu.Nemojte zanemariti nacionalni momenat u bilo kom narodu on uvek vaskrsne i teško ga je ugušiti a pogotovu kod njih koji nisu nimalo sjajno prošli pod englezima.Istorija ima svoju neumoljivu istinu i ona će jednog dana kao vulkan proraditi kod svih onih koji su gaženi.Misliš li ,samo jedan stravičan primer,da Škoti mogu ikada zaboraviti englezima zakon"prima nocte"?Evropa će uskoro stradati od problema koji je nasilno vekovima gušila i "sudar civilizacija"Samuela P. Huntingtona će se na kraju pokazati kao povratak sebi što podrazumeva neminovno vraćanje na svoj izgubljeni nacionalni identitet.
IP sačuvana
social share
 

Православна вера наша;она је богатство наше,она род,она венац,она похвала.Нећемо те се одрећи љубљено Православље,нећемо те издати веро од отаца нам предана,нећемо одступити од тебе мајко побожности.У теби смо рођени и у теби живимо.У теби ћемо се и упокојити а ако време позове и хиљаду пута за тебе ћемо умрети.
               (блажени Јосиф Вријеније)

Non praevalebunt, non praevalebunt portaе inferni!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 8 9 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.092 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.