Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 9 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Buduci odnosi sa drzavama koje su priznale nezavisno Kosovo  (Pročitano 11958 puta)
Jet set burekdzija


Trajanje Hijerarhija Živina

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5665
Zastava Автономное территориальное образование Гагаузия
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
Bulajka,

Ja govorim o ustavnom pravu naroda u Velsu, Škotskoj i Severnoj Irskoj a ti o istoriji.

Ne slažem se da evropski narodi danas nemaju nacionalni identitet. Itekako ga imaju i ponosni su na njega. I jedan Španac i jedan Italijan i jedan Francuz i jedan Grk. Problem krize nacionalnog identiteta je prisutniji u Srbiji. 
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
Ma daj covece idi malo provedi tamo pa vidi. Tamo ces videti stvarno paradoksalne situacije.
Ceo Liverpool su Irci. Ali najmanje prekrsaja zakona su bas tamo. Nikada nikava pizdarija po nacionalnoj osnovi.
Najlojalniji gradjani engleske su bas Irci. Skoti su malo talasali zbog nafte i gasa u severnom moru.
Ali imaju trziste u ebgleskoj. Iz Skotske ide duz engleske jedan gasovod i jedan naftovod a englezi imaju svoj. pa se ti pretpalti gde mislis da ti je bolje.
Ako ima negde da vidis da se javno kao mrze, a da vidis koliko se sa postovanjem odnose jedni prema drugima ostajes bez teksta.
Uz to onaj deo S Irske najvise lici na Kosovo. Pa su i to prevzisli. Danas je to proslost.
Da ti ne pricam za granice, koje kao da ne postoje. Irska Severna Irska Engleska. Znas zasto? Jer ce i jedni i drugi da prijavljuju pizdarije koje bi neko cinio.

nemojte pricati bez veze.
Dovoljno sam prošao i video (od tebe svakako više,mladiću),dovoljno sam škola završio da znam da se problem nacionalnih nesuglasica ne posmatra kroz tu površnu prizmu kroz koju ti gledaš svet.Englezi su toliko zla naneli velikom broju naroda a njima pogotovu,da nikad neće biti mira dok se severna irska ne vati matici(to u sev.irskoj se zove okupacija inače...a o religioznoj mržnji izmedju protestanata i rimokatolika da ne govorim).Nacionalna svest Škota se budi i sumnjam da uskoro(5,10,50 godina,nebitno)neće imati pretenzije ka nezavisnosti pogotovu što oni imaju sva moguća prava na to jer im istorija daje pravo na tako nešto u krajnjem slučaju.Velšani su kelti takodje i čak i oni se trude i rade na nacionalnom otrežnjenju što je prvi korak ka nečem više.Niko od keltskih naroda ne podnosi Engleski igo!Zato,nemoj ti da pričaš o nečemu što zaista i očigledno ne znaš.

Bulajka,

Britanski ustav daje pravo i Velsu i Severnoj Irskoj i Škotskoj da budu nezavisne države ako se većina tamošnjeg naroda tako izjasni. I u Škotskoj i u Severnoj Irskoj i u Velsu većina je za život u Velikoj Britaniji.



Najavili su referendum u Skotskoj za 2010.
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


De profundis clamavi ad te,Domine!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 2727
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Bulajka,

Ja govorim o ustavnom pravu naroda u Velsu, Škotskoj i Severnoj Irskoj a ti o istoriji.

Ne slažem se da evropski narodi danas nemaju nacionalni identitet. Itekako ga imaju i ponosni su na njega. I jedan Španac i jedan Italijan i jedan Francuz i jedan Grk. Problem krize nacionalnog identiteta je prisutniji u Srbiji.
Verujem da ti je poznato da ustavna prava mogu fiktivno biti prisutna u politici iako postoje na papiru(Takvih država je mnogo na ovoj planeti).Pokušao sam da pojasnim krizu identiteta koja je ,naravno i kod nas,slažem se sa tobom,ipak prisutna kod nekih evropskih naroda ali to je verovatno za neku drugu temu tako da neću više o tome.Ne zaboravi da se Katalonci i Baski ne osećaju integralnim delom Španije.Italijani imaju sličnih problema sa nekim pokrajinama,Grci doduše nemaju ovih problema ali imaće sukob sa albanijom oko sev.epira koji je 1948 dat albaniji...prosto rečeno kuva se svuda opasno.
IP sačuvana
social share
 

Православна вера наша;она је богатство наше,она род,она венац,она похвала.Нећемо те се одрећи љубљено Православље,нећемо те издати веро од отаца нам предана,нећемо одступити од тебе мајко побожности.У теби смо рођени и у теби живимо.У теби ћемо се и упокојити а ако време позове и хиљаду пута за тебе ћемо умрети.
               (блажени Јосиф Вријеније)

Non praevalebunt, non praevalebunt portaе inferni!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 135
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
Mislim da ove treba da skinemo sa vlasti.
I lako ćemo mi imati odnose sa svima.
Smile

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

svinje.jpg
(7.5 KB, 137x200)
svinjee.jpg
(10.3 KB, 200x165)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
Bulajka,

Ja govorim o ustavnom pravu naroda u Velsu, Škotskoj i Severnoj Irskoj a ti o istoriji.

Ne slažem se da evropski narodi danas nemaju nacionalni identitet. Itekako ga imaju i ponosni su na njega. I jedan Španac i jedan Italijan i jedan Francuz i jedan Grk. Problem krize nacionalnog identiteta je prisutniji u Srbiji. 
Pa nekako je demode biti ponosan u Njemackoj, mislim, mos bit ponosan, al nije preporucljivo  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
mob
Nokia 6230
Severna Irska nije u sklopu Irske, jer su i tamo, kao na Kosvu vecinsko katolicko stanovnistvo pocelo da ugrozava zivotno svoje sunarodnike protestante. Englezi su nakon dugo nesretnih situacija odlucili da to skrate isto kao i ubijanje siptarskih zena i dece od strane Srba i srpskih psihopata.
Reci to majku mu, pogleda se Srbine u oci i shvati da Kosovo nikada vise nece biti u sastavu Srbije. Posle nikada bice opet nikada.
To su teske sramote koje su pojedinci, svesno opteretili jedan citav narod.Stolecima.
Drugo su vasa marksisticka merila, da ako ubijas siptarsko dete je podvig a ako pogine tvoje u americkoj ambasadi to je genocid amerikanaca.
pa makar ga ubili i Srbi, kriva je amerika sto je to njena fol teritorija.

A to sto sam te okvalifikovao, pa dosta bre sa tim narodom. jebo te narod, ja sam taj narod isto koliko i ti. Nije to tvoja marksisticka kategorija transcedentalnog postojanja necega sto je u nama. treba neko da se oseca krivim sto narod pati a ja nisam taj narod.
neka pusi qrac narod kad tako izabere a moze bolje.
« Poslednja izmena: 02. Mar 2008, 09:59:25 od shkorpion »
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 9 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.161 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.