Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: wlan?problem,ne mogu da pristupim Ap-u?  (Pročitano 1956 puta)
17. Feb 2008, 18:01:04
Svakodnevni prolaznik


Cao otkud ja

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 207
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 
Kupio sam AP (airlive wl-5470ap)da imam wireless po kuci za lap top
Problem je u tome sto ja ne mogu iz explorera da udjem u podesavanja za AP,kad kucam 192.168.100.52 po defaultu...nista,cuti:(
Lap top je nov,tako da nije do njega,imam service pack 2,ako to nekom znaci,trebao bi on automatski da nadje prezu ali nece,a drugar je nasao telefonom moju mrezu,znaci ima je,samo je nema kod mene????
zasto,jel ima neko resenje,i da sistem sam srusio,posto sam mislio je zbog moza neke sistemske greske....
help help???
Hvala unapred
IP sačuvana
social share
"Ne mogu ti preporuciti nijednu, niti se biranjem nesto postize...Ako je zena lepa, varace te; ako je ruzna, nece ti se svidjati; uzmes li sirotu, propasces; uzmes li bogatu, zapovedace ti; ako je pametnija od tebe, prezirace te; ako je glupa, bice ti nesnosna; ako bude zla imaces prilike da upoznas pakao.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije

Sea shepherd

Zodijak
Pol
Poruke 23472
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
Pozdrav.

Kada skeniras wireless etar Sa laptop-om dali vidis wlan mrezu ?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 204
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
mob
Nokia N70
Ako sam dobro shvatio ti pokusavas da AP-u pristupis preko wireless-a na laptopu?
Povezi komp i AP sa mreznim kablom i pokusaj onda...
AKo ne uspte resetuj AP, mozda je nesto menjano, pa ce on da vrati default podesavanja (IP)... i probaj onda...
IP sačuvana
social share
Poslednji Mohikanac je zapravo bio Apac...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Cao otkud ja

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 207
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 
Nisam pokusavao preko wlan da pristupim ap-u,kaco sam ga na serijski port, i ne vidi se nista,lap top ne prkazuje nikakvu mrezu
Vratio sam ap u pc centar,ima garanciju,dali su mi neki samo wireless ap da se sluzim sa snjim dok ovaj ne srede i sljaka svaka mu cast:)
IP sačuvana
social share
"Ne mogu ti preporuciti nijednu, niti se biranjem nesto postize...Ako je zena lepa, varace te; ako je ruzna, nece ti se svidjati; uzmes li sirotu, propasces; uzmes li bogatu, zapovedace ti; ako je pametnija od tebe, prezirace te; ako je glupa, bice ti nesnosna; ako bude zla imaces prilike da upoznas pakao.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.078 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.