Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: ispunjava li se proroštvo nad srbijom leta Gospodnjeg,1989.  (Pročitano 10030 puta)
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.25
 zaboravili ste jednu malu chinjenicu - taj isti prorok apostol jovan je prorekao u svom kapitalnom delu proroke koji ce tek doci ...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Ok, sve najbolje.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1515
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
zaboravili ste jednu malu chinjenicu - taj isti prorok apostol jovan je prorekao u svom kapitalnom delu proroke koji ce tek doci ...  Smile
Nisi postavio citat gde to stoji,pa da vidimo o čemu je reč.
A za ono što sam ja rekao evo citate u delu gde Isus proriče naše današnje vreme:
Matej 7,15 "Čuvajte se od lažnih proroka,koji dolaze k vama u odelo ovčijem,a unutra su vuci grabljivci"
Matej 24,11 "I izići će mnogi lažni proroci i prevariće mnoge"
Matej 24,24 "Jer će izaći lažni Hristosi i lažni proroci,i pokazaće znake velike i čudesa da bi prevarili,ako bude moguće,i izabrane"

Ja nebi rizikovao slušajući bilo koga sa zemlje. Sigurnije se držati Isusa,i tu nećemo nikako moći pogrešiti.
IP sačuvana
social share
Skrab.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.25

Nisi postavio citat gde to stoji,pa da vidimo o čemu je reč.


otkrovenje 6:9-11
otkrovenje 11:3

i.t.d. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke leet
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
citati su samo delom citirani,a to je kao što sam rekao isto ono što je satana radio kod Hrista u pustinji.Isus po takom tumačenju je otišao van delovanja?zar Isus više ne čini čudesa?zar nije pisano,da je juče,danas i do vijeka isti.kod nekih je Isus samo juče.nije li rekao u marku,16,znaci koji će praatiti verujuće biće sledeći...(marko,16.ko je verujući razumeće.Isusove reči su da će vernici nakon njega   činiti  još više čuda.krštenje svetim duhom prati darove.negirati nešto što Bog čini danas je hula na Duha,čiaj,matej.12.gl.samo ako se čini bezakonje,krši Reč,ne  mora se primiti.utvara je na blagoslov,ako daje na popravljanje ljudi.pomenuta utvara jasno opominje na greh koji će biti uzokovan smr
ću,koja je kosila u građanskom ratu.što nije u redu sa ovom utvarom?da li navedena mesta iz Pisma nekaju ovo sve?malo neka se zastane da se ne pohuli na Duha.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Knowledge is a deadly friend,when noone sets rules

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 333
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
zaboravili ste jednu malu chinjenicu - taj isti prorok apostol jovan je prorekao u svom kapitalnom delu proroke koji ce tek doci ... Smile
Nisi postavio citat gde to stoji,pa da vidimo o čemu je reč.
A za ono što sam ja rekao evo citate u delu gde Isus proriče naše današnje vreme:
Matej 7,15 "Čuvajte se od lažnih proroka,koji dolaze k vama u odelo ovčijem,a unutra su vuci grabljivci"
Matej 24,11 "I izići će mnogi lažni proroci i prevariće mnoge"
Matej 24,24 "Jer će izaći lažni Hristosi i lažni proroci,i pokazaće znake velike i čudesa da bi prevarili,ako bude moguće,i izabrane"

Ja nebi rizikovao slušajući bilo koga sa zemlje. Sigurnije se držati Isusa,i tu nećemo nikako moći pogrešiti.

Zavisi kako se drzis Isusa. Ukoliko je pogresno,dzaba ti. A usput se postavlja pitanje koje je ispravno? Bibilija je puna simbola i protivrecnosti,koje treba objasniti i shvatiti.

@Bozijicovece ta tvoja utvara, moze da znaci neki greh,neku opomenu na greh koji vodi u smrt, ali sa koliko sigurnosti mozes to da tvrdis? Odkud znas da ne sibolise samo nesto sto se tice na primer samo tebe licno, ili tvoje okoline. Zasto bi to trebalo da bude srpstvo na udaru (koje inace i jeste na udaru, ali je na udaru od kad postoji). Kako je ta tvoja utvara izgledala? Ta recenica ko se nadje u tami, okusice krv (ili kako si vec rekao, ne mogu da 100% citiram), odkud znas da nije poslata samo tebi? Pominjes u onom prvom tekstu i paganizam. Kojim povodom? Previse stvari si ostavio nedorecene. Pokusaj da sto bolje, i molim te sto linearnije da objasnis. Mogu primetiti da su ti postovi poprilicno nelinearni. I kad navodis stihove, pocni uvek u novom redu sa oznakom stiha pa stih. Tesko je ovako citati
« Poslednja izmena: 03. Mar 2008, 00:15:45 od dreadknight »
IP sačuvana
social share
Sebe vidim kao demona koji je dosao da promeni svoju okolinu,koristeci se sredstvima koje je savremeni covek odbacio.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke leet
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
pokušaću to doneti što jednostavnije.  proroštvo koje dolazi ne treba biti lako odbačeno,a ni primljeno lako,savetovano je zato da se razgleda,tako ti si to ispravno postavio,iskaš više.
onaj koji dobija utvaru vrlo dobro oseća njenu suštinu i kome je upućena.i ako sam znao suštinu i meni je bilo teško da je odmah uzmem.ali budući da je taj osećaj od gospoda bio jasno zapovedan da govorim,kako sam mogao  ćutati.
jasno je sugerisano na naciju.znao sam da će doći velika nevolja i krv.greh je bio jasan uzročnik,Božijeg dopuštenja da satana počne svoj scenario.Bog ne trpi da narod koji tvrdi da je Božiji ujedno uz Bibiliju drži skupa i paganske običaje,i druge grehe.Bog je jednostavno izmerio naciju i ona se našla laka na njegovoj vagi.
recimo,razmak od prve utvare do početka dešavanja ili ispunjavanja iste,je bio mislim godinu dana,a nova ista utvara pred početak ratnih zbivanja u bosni data je tri dana ranije.
razlika između lažnog proroštva i originalnog viela se tih dana kada je vukovar bio pod znakom pitanja,prenego je trebao biti udaren,aktuelna na medijima je bila "vava" vračara.ona je tvrdila da do bliskog datuma sve će dejstvo ratno prestati,a ja sam rekao da će tek početi,kako mi je rečeno.tako je došao vukovar i tek onda se zakuvalo.opominjao sam ljude da ne slušaju tu vračaru,jer nije Bođija sluškinja.mir Božji tebi.
sledeći odgovor neću moći proslediti ,jer se isključujem sa interneta izvesno vreme.krećem se ka močvarištima(mesto viđenja utvare)sa stadom ovaca i koza.ostavljam čitaoce da razmišljaju o svemu ovome.forumu burek cafe se zahvaljujerm,zbog oštre reči,"neki demokratski forumi" su me već i sami isključili,neka im se ne primi pred Bogom.strah od Istine se ne meri kukavičlukom ,ni bedom, već gubljenjem duša!Božji blagoslov svima.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Ok, sve najbolje.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1515
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
Mislim da je besmisleno polemisati o tome kome verovati Isusu ili utvari,jer njih nemogu ići zajedno.Ili slediš utvaru ili Isusa.Ako ti misliš da su ti utvare i otkrovenje put u spasenje,nek ti je sa srećom. Danas slediš utvaru,sutra lažne proroke,zato što piše u otkrovenje.A onog ko sledi i priznaje samo Isusa i sledi samo Jevanđelje nazivaš ga đavolom.Postavim jedan citat a ti kažeš tako radi đavo.Ti slediš neku utvaru i predstavljaš se kao Božji prorok koji je na pravom putu.Tu se vidi uticaj utvare i lažnih proroka.No svako sledi svoj put.Od kojih jedan vodi u propast, a drugi u spasenje.
« Poslednja izmena: 03. Mar 2008, 15:35:08 od Pirox »
IP sačuvana
social share
Skrab.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.093 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.