Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: ispunjava li se proroštvo nad srbijom leta Gospodnjeg,1989.  (Pročitano 10034 puta)
17. Feb 2008, 00:02:56
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke leet
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
leta Gospodnjeg 1989.god.ukazana mi je utvara nebeska na putu u močvaru ,u kolebište:na severoistoku neba kao u velikoj posudi kuljala je krv.na molitvi pri kolebištu te noći(kada je utvara ukazana u dva maha,u 18h i 50 min.i u 21h.i 50 min.dana 18-og,meseca novembra)kazano je jasnim glasom sledeće:"ko se nađe u tami,izginuće u krvi"znajuć da je tama greh,a krv krvoproliće,pisao sam svim kasnijim akterima događaja u staroj jugoslaviji kako političkim,tako i religioznim,kao i oko 2o.pisama po crkvama.godinu dana potom prvi incident u hrvatskoj ukazao je da se utvara o stradanju ratnom počinje zbivati.a ovih dana da li se ispunjava tragedija ovog roda  nasilnim cepanjem kosova?!tragedija jednog naroda do kraja.ali mudro je i dozvoljeno pitati,zašto, Gospode?mudro je pitati,samo ako je spremno i od Boga  odgovor primati.Božiji odgovor naravno nije i ljudski milujući prevarni glas,kakav je tih dana išao kroz lažne proroke,vave,deda miloje(psovač)i izvesne morače,kojih su mediji i štampa bili puni.Božiji odgovor leži u prvoj knjizi samuilovoj gl.5.počuj:
2-i uzevši filisteji kovčeg Božiji unesoše ga u dom dagonov,i  namjestiše ga do dagona.3.a sjutradan kad ustaše azoćani rano,a to dagon ležaše ničice na zemlji pred kovčegom Gospodnjim;i oni uzeše dagona i metnuše ga opet na njegovo mesto.4.a kad sjutradan rano ustaše,gle,opet dagon ležaše ničice pred kovčegom Gospodnjim,a glava dagonu i obje ruke odsečene bijahu na pragu;samo trup od dagona bješe ostao.7.a kad azoćani vidješe šta je rekoše:da ne stoji kod nas kovčeg Boga izrailjeva;jer je ruka njegova teška nad nama i nad dagonom Bogom našim.8.i poslaše te sabraše k sebi sve knezove filistejske i rekoše im:šta će mo činiti s kovčegom Boga izrailjeva?a oni rekoše:da se prenese u gat kovčeg Boga izrailjeva.i prenesoše kovčeg Boga izrailjeva.
dalje događaj znaju čitači Svetog Slova.kovčeg dolazi u gat,ali Bog bije šuljevima sve po tom gradu,da bi građani    u akaron kovčeg ispratili,ali i tamo nasta pošast.te ovaj grad sazva vračare i knezove i ovi ih napokon oslobodiše muka nakon sedam meseci,naučivši ih da kovčeg Božije prisutnosti mora nazad na svoje mesto u izrael.
gdee je ovaj narod danas u ovom stvari?vidimo da su paganski narod sa svojim vračarima spoznali veliku tajnu Božiju,da Bog i đavo ne mogu skupa.Bog ne želi da stoji uz dagona ili đavola u paganaca.danas Biblija u ovoj zemlji jeste kao i svugde kod hrišćana znak Božije prisutnosti,i samo ona!ali na žalost vođe narodne na prvom mestu crkvene navukle su Božiji gnev na narod i sebe,stavljajuć istu tu Božiju pristnost_Svetu Reč uz idole po hramovima.kosovo je puno toga i stecište tog Božijeg groženja nad narodnim grehom.u ovoj tragediji svih ratova,kosovo(boj)prvi svetski,drugi svetski,zadnji građanski i sad cepanje kosova na silu i drhat naroda male šake još tamo.da li iko ima uho da shvati Božiju jasnu namisao,Bog i đavo ne mogu skupa,crkva Božija sa crkvom idola!da li je vreme za trežnjenje za vraćanje Hristu.ako će te se vratiti,meni se vratite narode moj,kaže Bog.ne običajima,praznoj religoznoisti već meni-Bogu,pisano je.moj narod  umire iz neznanja(neznanja Reči Božije).ljubi li ko ovaj nesrećni narod,da pokajno prizna prestupe,Bog će videti svakog pojedinog tako i možda nas povratiti nazad k sebi.inače,gde je kraj ovom stradanju-totalnom izumiranju.jedan meksiko grad ima više stanovnika nego ova nacija i to možda  pet puta!gde ide ovaj narod(čedomorstvo i ostali gresi?)neka bi Bog otvorio uši i oči svakom pojedincu u ovoj stradalnoj napaćenoj zemnlji.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Knowledge is a deadly friend,when noone sets rules

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 333
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
??? Jel se ovo tebi desilo,ili sta je ovo???
IP sačuvana
social share
Sebe vidim kao demona koji je dosao da promeni svoju okolinu,koristeci se sredstvima koje je savremeni covek odbacio.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke leet
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
jeste.godina i datum su navedeni.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5496
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
Poznat mi je od ranije tvoj stav prema KiM i taj deo oko idola. Slažem se da toga ima i previše, ali to nam je mogao (da smo bili malo mudriji) biti dobar argument u odbrani KiM - metosi, crkveni posedi, uključujući i sve crkve, manastire. Trebalo je bolje iskoristiti taj argument koji ide nama u prilog, ovako sve ode u... E sad to što si ti video i čuo, taj deo mi je moram priznati neverovatan. Znajući tebe, znam da se ne šališ, znam da ti misliš da si sve to doživeo, ali mi je najsumnjivije to što si jasno čuo glas, obično ljudi koji tvrde da im se obratio bog kažu da im se obratio kroz simbole, a ne baš tako direktno i jasno. Pojasni mi to još malo, ali svojim rečima, ne preko biblije, kako si ti to doživeo?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows NT 4.0
Browser
Mozilla Burek
mob
Nokia 
Ono što se tebi ukazalo je vrlo simbolično ali ne i strano iskustvi verniku. E sad postavlja se pitanje šta ti sa tim iskustvom treba da činiš. Rekao si nam kako si pisao političarima i crkvi. Teško da kod političara reč vere ima neku težinu. Oni vide samo korist od toga da se slikaju sa nekim od dostojanstvenika.

Meni se čini da ti imaš poziv od Boga da širiš veru. Njegova volja šta će se dešavati sa Srbijom, Kosovom, Bosnom ili bilo kojim drugim delom sveta zavisi od broja vernog naroda, ne od političara.

Naš Spasitelj nije trošio svoju snagu na Kajafu i namesnike iz Rima, ali je išao carinicima (policajcima), i kurvama da ih u veru vraća jer su obezbožili ali im srce nije bilo otvrdnulo protiv Boga. Oni su grešili iz neznanja i nemaštine koja ih je u greh terala. Tako se meni čini da je i tvoja misija, a i misija sveštenstva bi trebala to da bude, pružiti veru siromašnim stradalnicima. Poučiti decu da ne srljaju u rat i pljačku, u drogu, prostituciju i kriminal. Vratiti veri one koji u njoj nisu bili jer su odrastali u bolesnom društvu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
 Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke leet
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
pokušaću da donersem to viđenje te noći novembarske što bliže.priznajem da sam bio i sam u muci,što sad dalje.kome reći.prvo sam pomislio,da će to ljudi odbaciti olako,bilo je vreme 5o god. mira,i činilo se jedan čas neverovatnim.no,Gospod me je pritiskao das pišemmnogima.dosta pisama je išlo po crkvama crkvenim vođama da deluju po Reči  i pozovu sve u pokajanje jer posledice su bile jasne,..vizija je bila strašna to mogu reći.prepao sam se.doista Bog često govori kroz simbole,simbol je bio ukazan prvo u severoistoku nebesa.ali nakon molitve u kolebi kada sam pitao Gospoda što sve to znači,znajući da Bog neće dati simbol,a da ne dođe konkrfetna objava,došao je glas,kao,što je uzapisano u mnogim delovim Pisma ,prorocima,pavlu apostolu,petru(pavlu više puta,jedan put na putu za damask,drugi put zapovest da ide u maćedoniju,na brodu koji se nalazio u buri,u korintu da se ne boji,jer ima unutar Bog dosta svojih itd.objasniću tu vrstu glasa.to nije bio ljudski način kao čovek prema čoveku.ali glas je bio jasan.nemam puno reči da todonesem trebalo bi to iskusirti ličnmo svaki da bi razumeli.glas tih,ali donešen jasno:ko se nađe u tami,izginuće u krvi.istina je da treba delovati u narodu ,to je nada za naš rod,u tom slulčaju kosovo neće biti zauvek izgubljeio,samo tako Bog koji uzima i poklanja kome hoće može nas pogledati milostivo.svako u ovom rodu bi trebao više ljubavi da izliva za svoju zemlju.a to dolazi opet govorimvraćanjem Bogu.tu se stvara"jaka vojska",koja ne ratuje oružjem.amerika,kako god da danas zastranjuje(prtaveću bahatosti grešku)ipak je poprasla iz jednih prebega ispred inkvizicije pre  oko tri veka(ne znam tačno) postala je snažna upravo molitvom Bogu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


The true method is no method.

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 6103
Zastava Starship Enterprize
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
mob
Bosch ima centrifugu

"I pledge allegiance to the Flag of the United States of America, and to the Republic for which it stands: one Nation under God, indivisible, with Liberty and Justice for all."
IP sačuvana
social share


"I mourn the loss of thousands of precious lives, but I will not rejoice in the death of one, not even an enemy. Returning hate for hate multiplies hate, adding deeper darkness to a night already devoid of stars. Darkness cannot drive out darkness: only light can do that. Hate cannot drive out hate: Only love can do that."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


lepim plakate po gradu

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5550
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.25
Zamuti što više svoju priču, tako ćeš biti uvek u pravu!  Smile
« Poslednja izmena: 23. Feb 2008, 15:13:50 od Imaginelo »
IP sačuvana
social share
Izreci, pa se ispeci
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke leet
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
malo jasnije?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.078 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.