Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 07:43:50
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 35 36 38
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Bojkot svega sto dolazi iz Slovenije!  (Pročitano 20146 puta)
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 13400
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Nokia 
SAmo vi bombardirajte Mercator  pa ako moze u Subotu  u 12.00 da bude sto puniji

Ne,cekacemo obilazak brace iz Dezele Smile.Bice ono:Fantje poskocite na kobilce indijaneri prihajajo Smile
« Poslednja izmena: 18. Feb 2008, 20:58:49 od sirkan »
IP sačuvana
social share
Onaj ko nadzire prošlost, nadzire i budućnost. Onaj ko nadzire sadašnjost, nadzire i prošlost.
George Orwell

Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Manijak sa severa

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5136
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Apple Iphone 5
Полиција спречила навијаче да приђу "Меркатору"



НИШ, 18. фебруара (Тањуг) - Припадници жандармерије и полицијских снага у Нишу спречили су вечерас навијаче да приђу пословном центру "Меркатор" на Византијском булевару.

Полиција је колону навијача која се окупила у центру града зауставила у близини моста на Габровачкој реци на Византијском булевару, а навијачи су полицију и припаднике жандармерије гађали каменицама и моткама преврнувши неколико контејнера.

По разбијању колоне, групе навијача су покушале поново да се окупе и у мањем броју упутили су се назад ка центру града.

Представници нишке Полицијске управе нису још саопштили да ли је било повређених припадника жандармерије и навијача, али су новинари могли да виде да је једном припаднику полиције указана помоћ.

Око 15 сати у центру Ниша окупили су се најпре средњошколци, а у 16 сати припадници Удружења бораца рата 1999. године започели су свој протест који одржавају више недеља у истом термину.

Окупљени су узвикивали "Косово је Србија" и певали "Тамо далеко", а скуп је протекао без инцидената.

Борци су позвали окупљене на достојанствен протест.

Током протеста у центар града је пристигло више група навијача, а кроз град је продефиловала колона нишких таксиста.

Окупљени навијачи су најпре покушали да крену Лешјаниниовом улицом где се налази дзамија, али су у томе били спречени, па су шетњу скренули Обреновићевом улицом.

У повратку према центру улицом Наде Томић разбили су стакло на порталу и вратима Либерално-демократске странке у Нишу и запалили америчку заставу.

Колона се после тог инцидента упутила Булеваром Немањића и Византијским булеваром према "Меркатору".

Јаке полицијске снаге биле су распоређене у центру града уз ресторан "Мекдоналд" и поред дзамије.
IP sačuvana
social share
"Srbin sam, rodjen u Hrvatskoj, imam grchki pasosh i gradjanin sam SAD. Mozda sam spijun?" - Predrag Stojakovic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 64
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
mob
Samsung 
Kamarilo , vi ste zaposlili naše ljude za male pare, dobili ste za izgradju najbolje lokacije. Sve u svemu vi niste to uradili džabe , već imate enormne zarade. Uostalom agente idi na neki slovenački forum, prestani da nas daviš, gadim se takvih ljudi kao što si ti. Konektuj se na neki Šiptarski forum pa slavite.

Tu mi sad praviš krivicu. Nisam ja nigdje napisao, da sam za tu kosovsku samostalnost, nego mislim da ste bili pokradeni i da je to proglašenje nezavisnosti presedan u međunarodnim odnosima. govorim samo o tome, da je to bilo neizbježno, jer te tako u interesu nekih 'velikih', ako znaš na koga mislim. A naša politika, odnosno političari, opet su pokazali , da u stvari nemaju jaja!
I tu vam sve vaše demonstracije i protesti neće pomoći, jer vas nitko neće saslušati. Samo ćete sami sebe možda opet baciti u neku izolaciji, a to vam -bar ako mene pitaš- ne treba opet!
IP sačuvana
social share
Ljubi svoju zemlju i blagoslovljen plod
i ponosno po njoj hodaj svoj zemaljski hod
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


ako mislis pobediti nemoj izgubiti

Zodijak
Pol
Poruke 21
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
Svi ste vi bez jajo
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Sreća je kada ti smrt zakuca na vrata a ti nisi tu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15304
Zastava Сремска Митровица
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
mob
Alcatel 
Srbija je sve pokušala sa zapadom , protivljenje , ulagivanje , pomirljiv stav , ali ništa nije uspelo . Slovenci će biti jedino fer ako ne priznaju Kosovo. Ako priznaju , onda nemamo čta da pričamo. Ono što Amerika i deo Eu želi to je nestanak Srba. Međutim ako se svi budu mirili doći će i oni na red jednog dana.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 64
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
mob
Samsung 
Svi ste vi bez jajo

Kad sam ja već karao Srpkinje,Hrvatice i Slovenke, ti si još srao u pelene...
Srbija je sve pokušala sa zapadom , protivljenje , ulagivanje , pomirljiv stav , ali ništa nije uspelo . Slovenci će biti jedino fer ako ne priznaju Kosovo. Ako priznaju , onda nemamo čta da pričamo. Ono što Amerika i deo Eu želi to je nestanak Srba. Međutim ako se svi budu mirili doći će i oni na red jednog dana.

Pustimo sad Sloveniju; samostalnost Kosova bila je još samo pitanje vremena, nadam se da se u tome slažeš sa mnom. I to nije slovenski čin, nego je -ponavljam- u interesu večih sila.
« Poslednja izmena: 18. Feb 2008, 22:13:57 od Kamarilo »
IP sačuvana
social share
Ljubi svoju zemlju i blagoslovljen plod
i ponosno po njoj hodaj svoj zemaljski hod
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 13400
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Nokia 
Kamarilo , vi ste zaposlili naše ljude za male pare, dobili ste za izgradju najbolje lokacije. Sve u svemu vi niste to uradili džabe , već imate enormne zarade. Uostalom agente idi na neki slovenački forum, prestani da nas daviš, gadim se takvih ljudi kao što si ti. Konektuj se na neki Šiptarski forum pa slavite.

Tu mi sad praviš krivicu. Nisam ja nigdje napisao, da sam za tu kosovsku samostalnost, nego mislim da ste bili pokradeni i da je to proglašenje nezavisnosti presedan u međunarodnim odnosima. govorim samo o tome, da je to bilo neizbježno, jer te tako u interesu nekih 'velikih', ako znaš na koga mislim. A naša politika, odnosno političari, opet su pokazali , da u stvari nemaju jaja!
I tu vam sve vaše demonstracije i protesti neće pomoći, jer vas nitko neće saslušati. Samo ćete sami sebe možda opet baciti u neku izolaciji, a to vam -bar ako mene pitaš- ne treba opet!
Niko ne pravi tebe krivim kao jedinku,ali vasa marionetska vlada ce biti i te kako kriva ako prizna Kosovu suverenitet...jebi ga ,ne mozete ceo zivot jednim dupetom na dve stolice,ne mozete da budete dobri sa nama,a da nam sa ledja ubadate noz,sto priznanje svakako i jeste Smile
IP sačuvana
social share
Onaj ko nadzire prošlost, nadzire i budućnost. Onaj ko nadzire sadašnjost, nadzire i prošlost.
George Orwell

Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 64
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
mob
Samsung 
Kamarilo , vi ste zaposlili naše ljude za male pare, dobili ste za izgradju najbolje lokacije. Sve u svemu vi niste to uradili džabe , već imate enormne zarade. Uostalom agente idi na neki slovenački forum, prestani da nas daviš, gadim se takvih ljudi kao što si ti. Konektuj se na neki Šiptarski forum pa slavite.

Tu mi sad praviš krivicu. Nisam ja nigdje napisao, da sam za tu kosovsku samostalnost, nego mislim da ste bili pokradeni i da je to proglašenje nezavisnosti presedan u međunarodnim odnosima. govorim samo o tome, da je to bilo neizbježno, jer te tako u interesu nekih 'velikih', ako znaš na koga mislim. A naša politika, odnosno političari, opet su pokazali , da u stvari nemaju jaja!
I tu vam sve vaše demonstracije i protesti neće pomoći, jer vas nitko neće saslušati. Samo ćete sami sebe možda opet baciti u neku izolaciji, a to vam -bar ako mene pitaš- ne treba opet!
Niko ne pravi tebe krivim kao jedinku,ali vasa marionetska vlada ce biti i te kako kriva ako prizna Kosovu suverenitet...jebi ga ,ne mozete ceo zivot jednim dupetom na dve stolice,ne mozete da budete dobri sa nama,a da nam sa ledja ubadate noz,sto priznanje svakako i jeste Smile

E, tu se slažem s tobom i to u potpunosti. Svjestan sam toga i mislim da naša vlada u ovom slučaju ne radi ono što bi bilo bolje za nas i za situaciju uopće! Sve što hočem da kažem jest to, da je bila ta nezavisnot planirana već davno i da se sve činilo u tom smjeru i s tim ciljem i da tu vi ne možete ništa; jer je to jednostavno u interesu nekih 'jakih' i velikih država! A ko smo svi mi u toj igri?
IP sačuvana
social share
Ljubi svoju zemlju i blagoslovljen plod
i ponosno po njoj hodaj svoj zemaljski hod
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Sreća je kada ti smrt zakuca na vrata a ti nisi tu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15304
Zastava Сремска Митровица
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
mob
Alcatel 
Neću nikada prihvatiti nezavisnost kosova. Jer tu se neće zaustaviti. Iscepaće Srbiju kao krpu ako se sada budemo pomirili. Normalno da Slovenci ako hoće da sarađuju sa Srbima nesmeju priznati Kosovo. Suprotno je besmisleno.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 478
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
Ja sam imao frizider marke gorenje, ali sam ga zapalio nakon njihovog priznavanja kosova, salu na stranu.. aj sto su ga priznali neg zasto bash prvi dan, koji im je ?

ideja je ok....  oni izvoze ogromnu robu u srbiju, imaju korist od nas a sdruge strane nas _____ u mozak, malo je falilo da ga priznaju pre albanije.. pu pu pu
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 35 36 38
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 07:43:50
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.