Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 04:49:22
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Glasanje
Pitanje: Da li se ovo moze nazvati manipulacijom ili lazima?
manipulacija
10.5%  (2)
laz
15.8%  (3)
i jedno i drugo
73.7%  (14)
Ukupno glasova: 19
Idi dole
Stranice:
1 ... 4 5 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: DSS manipulise ili laze?  (Pročitano 7679 puta)
Jet set burekdzija


Дошао је тихо и отишао у легенду...

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 8641
Zastava Beograd - Dorćol
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
mob
Nokia 5610
Citat
Јаке организације када су сакупили 12 студената и 6 пензионера.  Smile Smile Smile

bilo je izmedju 1000 i 3000 ljudi
Неозбиљан си, дај тачан број окупљених,  њихова имена и бројеве личних карти.
IP sačuvana
social share
                         C' вером у Бога за Краља и Отаџбину - Слобода или смрт                              
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 615
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6;M
Citat
Неозбиљан си, дај тачан број окупљених,  њихова имена и бројеве личних карти.

pitaj radeta bulatovica, on ima
IP sačuvana
social share
jos uvek nema dokaza da je tadic poslao zenu u ludnicu, iako se to tvrdilo na par strana, jos uvek twice ne zna da mi odgovori na dva pitanja, jos uvek orfanelin ne zna da objasni kako ce da zabrani ono sto je vec zabranjeno - mozda je resenje da kao maks78 pobegnu
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.25
mob
Nokia ispo iz modu
Citat
Јаке организације када су сакупили 12 студената и 6 пензионера.  Smile Smile Smile

bilo je izmedju 1000 i 3000 ljudi
Неозбиљан си, дај тачан број окупљених,  њихова имена и бројеве личних карти.


Ма лупета глупости преписује од вање заменили су улоге, на форуму ти је вања оно што је чеда у љдп-у а најсдеј ти је оно што је вања у љдп-у.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1606
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
mob
Nokia 
ma sve su to klonovi istog, samo upakovano pod različitim imenima...zato moderatoru pustaj vodu Smile
IP sačuvana
social share
Слава Богу на висини, на земљи мир, међу људима добра воља
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
HTC One
to je poziv DSS-a isto onoliko koliko je i poziv na skup 11.2 (ili kada vec) poziv LDP-a.

ja ti jos jednom kazem da to nije tako zato sto su organizatori protesta poznati i po organizaciji i po imenu i zna se da nisu clanovi LDP-a. naprotiv. jedino sto je LDP omladina aktivno usla u taj protest i onda je naravno bilo ldp izjava stavova itd.

a ovde se radi o tome da dss omladina se javlja u ime svih studenata sto je sramna manipulacija. naravno nema porblema da se oni bore za srbe na kosovu i ja se borim, ali ne kazem da to radim u ime svih studenata

Zasto imas duple arsine?

Na nekoj drugoj temi si spomenuo kako nema parlamenta u potpisu, ali ti je ok protest od 11. posto iza njega stoje neke organizacije imenom i prezimenom.

Dva pitanja, molim za odgovor bez demagogije i izvrtanja:

1) Da li bi prihvatio protest kao studentski da se ti ljudi na brzinu registruju u neku org. sa "imenom i prezimenom"?

2) U listi potpisnika deklaracije, nadji mi negde ijedan studentski parlament u Srbiji i ja vise necu progovoriti.Studentske organizacije nisu isto sto i studenti. Npr. na mom faxu najmanje studentskih glasova je dobio inicijator protesta, a to je SUS. Ni oni ne predstvaljaju studente kako kazu, vec clanove i (kako god to zvucalo ironicno) svoje "glasace".
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.25
mob
Nokia ispo iz modu
Њему је лакше утерати метар у гузицу него једну информацију у главу. Очигледно мисли да студенте представља онај кога он за то одреди.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
HTC One
Citat
Јаке организације када су сакупили 12 студената и 6 пензионера. Smile Smile Smile

bilo je izmedju 1000 i 3000 ljudi

Ovo sam pitao, tacnije zamerio i mojim prijateljima iz ekih od organizacija ucesnica protesta:

1) 55 organizacija potpisnica puta samo 20 ljudi (neki minimum za osnivanje organizacije) je preko 1000 ljudi. U ovoj varijanti znaci da su na protestu bili samo clanovi pobrojanih organizacija

2) Ako nisu sve clanovi organizacija, onda je sramota i neozbiljno prema studentima da inicijatori svega nisu dosli bar u minimalnom broju (bar 20 ljudi) pa iako je bio radni dan. Hoce u EU a daleko im BG, a ako su iz BG onda Plato.

3) Bez manipulacije brojevima. Ne ulazim u procenu koliko se ljudi stvarno pridruzilo protestu, verujem da ih je bilo dosta ali znam i sledece - Ponedeljak, odrzavanje u vreme "spica"... masa ljudi kojma imaju svoje obaveze koje moraju da ispune a "srce" grada blokirano za saobracaj. Nije li ti palo na pamet da je u ovolikom gradu bilo i mnogo onih koji su morali u to vreme da prodju od Trga i slicno do Beogradjanke, Slavije i dalje? Samo apelujem na zdrav razum, nista vise.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Ухапсите Младића!

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 4971
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.25
mob
Motorola V3i
Coolrunner, npr. ti si prvi koji nije mogao da dodje, zar ne?
IP sačuvana
social share
Vreme je za demonstracije.
- Sreda 20. Februar u 15h studentski protest na Platou kod Filozofskog fakulteta -
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 615
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6;M
Citat
1) Da li bi prihvatio protest kao studentski da se ti ljudi na brzinu registruju u neku org. sa "imenom i prezimenom"?

pitanje nema veze sa mojom tezom
Citat
2) U listi potpisnika deklaracije, nadji mi negde ijedan studentski parlament u Srbiji i ja vise necu progovoriti.Studentske organizacije nisu isto sto i studenti. Npr. na mom faxu najmanje studentskih glasova je dobio inicijator protesta, a to je SUS. Ni oni ne predstvaljaju studente kako kazu, vec clanove i (kako god to zvucalo ironicno) svoje "glasace".

pa dobro, ali ovde ljudi upravo tvrde suprotno kazu da su neke stranke organizovale protest za sta ja garantujem da nije tacno. ja upravo tvrdim ono sto ti kazes a to je da je SUS organizovala protest + mnogi drugi
Citat
3) Bez manipulacije brojevima. Ne ulazim u procenu koliko se ljudi stvarno pridruzilo protestu, verujem da ih je bilo dosta ali znam i sledece - Ponedeljak, odrzavanje u vreme "spica"... masa ljudi kojma imaju svoje obaveze koje moraju da ispune a "srce" grada blokirano za saobracaj. Nije li ti palo na pamet da je u ovolikom gradu bilo i mnogo onih koji su morali u to vreme da prodju od Trga i slicno do Beogradjanke, Slavije i dalje? Samo apelujem na zdrav razum, nista vise.

to su tehnicke stvari vezane za organizaciju, nisam ja to organizovao, samo gledam & sabiram

poenta je da je dss odmah zloupotrebio taj protest na dva nacina:

1. upliv stranacke politike kroz saopstenje dss-a a onda gaf studenta prorektora koji je ponovio to saopstenje, pa se posle hvatao za glavu (``dok vi protestujete, ljudi na kosovu su nezasticeni......``)

2. bez odrzavanja sednice parlamenta predsednik parlamenta izdaje saopstenje u kojem poziva da se ne ide na protest. zapravo, on em ne radi svoj posao, em nelegalno odlucuje, em protura stav stranke jer je omladinac dss-a, jer kljucno je pitanje da li treba protestovati zbog studentskih olaksica? naravno da; da li taj protest ima veze sa statusom kosova? naravno ne
IP sačuvana
social share
jos uvek nema dokaza da je tadic poslao zenu u ludnicu, iako se to tvrdilo na par strana, jos uvek twice ne zna da mi odgovori na dva pitanja, jos uvek orfanelin ne zna da objasni kako ce da zabrani ono sto je vec zabranjeno - mozda je resenje da kao maks78 pobegnu
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.25
mob
Nokia ispo iz modu
Citat
pa dobro, ali ovde ljudi upravo tvrde suprotno kazu da su neke stranke organizovale protest za sta ja garantujem da nije tacno. ja upravo tvrdim ono sto ti kazes a to je da je SUS organizovala protest + mnogi drugi


Омладина љдп-а и г17+
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 4 5 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 04:49:22
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.073 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.