Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 09:23:10
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Proklestvo, uroci.  (Pročitano 6239 puta)
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
Nemoj se zezati (naravno, za Milana svaki  r.e.s.p.e.c.t.), kad vidiš da je čoveku stvarno teško...
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 262
OS
Nepoznat
Browser
Nokia6101 2.0
Ne bi voleo da se ikom ista desi, ni da mi braca leze u bolnici i da gledam majku slomljenu, nije nikom lako, ali sta sada, ne vredi, nekima je do sale a ja bas nisam raspolozen. Ma nema veze nadam se bice bolje. To mi jos ostalo. Valjda ce na tome stati a mozda ispastaju sto sam ja bi. Ko zna postoji veci razlog svega sto mi se desava. U svakom slucaju hvala.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
@ twinsco

koliko si ti ozbiljan u ovom sto pises? odakle si?  to dal si bi (ja ih licno ne volim) ima uticaja samo na (mnogo)kasniji duhovni razvoj.
za sve postoji lek. kome se nije desilo, ne razume.
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 262
OS
Nepoznat
Browser
Nokia6101 2.0
Ja sam iz arandjelovca. A sto se tice toga bi to je u meni mada ne zelim da budem takav, zelim da budem normalan decko koji se zaljubiti u zensko. Sto se ovog drugog problema tice zelim ako ima koga da mi da bar malo nade jer sve sto se izdesavalo nisam pametan zasto i ozbiljan sam. Nije mi lako. Sada kada sam se vracao iz bolnice poveze me svesteno lice, sam je stao i povezao me. Kako to da protumacim, kao znak da istrajem. Mozda mi niko ne veruje ali ja ne znam kuda vise.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


I am hot!

Zodijak
Pol Žena
Poruke 699
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.25
mob
Nokia 5200
to su gluposti
IP sačuvana
social share
I m sexy
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 9046
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
mob
Alcatel One Touch
A ja mislio da je ovo 21.vek... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 262
OS
Nepoznat
Browser
Nokia6101 2.0
Pa i jeste 21 vek. Ma nedaj boze nikom.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 9046
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
mob
Alcatel One Touch
Pazi,pretpostavljam da si mlad decko,i to sve sto ti se desava jeste strasno,ali,zar ti treba da nastavis niz bauljajuci po nadrilekarima i skidacima raznoraznih magija,ili,u malo "boljem"slucaju,zavrsis u nekom manastiru?istina je da je svakom svoj problem najveci,ali budi svestan cinjenice da se ljudima desavaju i mnogo,mnogo gore i strasnije stvari,pa i dalje zive normalnim zivotom...Dakle,zaboravi na "magije"i "prokletstva",nek ti sve te nedace posluze da postanes jaca licnost,jer...zivot je jedan...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 262
OS
Nepoznat
Browser
Nokia6101 2.0
Jesam isuvise mlad decko jos malo pa 23 god. Ma ne znam sta da mislim. Do sada sam utehu trazio u molitvi. Ma nije lako biti ja, bilo je tu i porodicnih problema, otac alkos. Majku za 10 godina 10 puta video. Mada sam ja sada kod nje. Otac bezboznik a utehu u svemu tome trazio sam i dan danas trazim takodje. Ne treba meni bogastvo, treba mi mir.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Zodijak Capricorn
Pol
Poruke 7487
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12
Hvala na linku ali to mene ne interesuje. Pitao sam za uroke i proklestvo a ne o nekom tarot tumacu. Voleo bih da mi neko kaze da li je mozda imao susreta sa ovim ili je i sam bio pod uticajem toga. Cisto imam problema u uzoj porodici, deda dobije tumor, majka ukocena 2 meseca a niko ne zna uzrok, jedan brat na operaciju, drugi umalo da ostane bez pola sake, jedino mene jos nije nista nije strefilo sto ne znaci da nece. I to sve u roku 2 meseca a ova dva brata razmak 4 dana. Recite bar nesto. Hvala.

Prijatelju prihvati moje izvinjenej nisam imao namjeru da o tome sto se tebi desilo na bilo koji nacin izvrgnem ruglu
Jednostavno tvoj prvi post mi je zvucao presmjesno i zato sam postavio onaj link.
Jos jednom izvini
Ali mislim da ne bi trebao da brzas sa zakljuccima i da ti preokupacija bude to da je neko urekao tvoju familiju
Lose stvari se desavaju svakome tebi se desilo malo vise u veoma kratkom periodu i to moze da bude previse za svakoga
Posebno za nekoga ko je mlad i ko trazi neko logicno objasnjenje za to
Pokusaj da razgovaras sa svojim prijateljima , roditeljima ili nekim koga uopste ne znas a mislis da ces se osjecati sigurnije zbog togta sto je neke stvari lakse reci strancu,
Ima dosta ljudi koji ce ti te stvari a to sto se tebi desilo je zivot prijatelju i nista vise objasniti na malo drugaciji nacin
i iz drugacije perspektive nego one koju ti trenutno imas

jos jednom izvinjenje
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 09:23:10
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.074 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.