Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 00:21:21
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 40 41
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Predsednicki izbori u Crnoj Gori!  (Pročitano 44289 puta)
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Crvena Zvezda!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 6484
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.26
mob
Nokia N95
Citat
Pa ima tu istine.Jesu svi bili u 1 drzavi a onda su dosli politicari i EU i USA koji su hteli rat i klali su se dojucerasnji prijatelji........   To i mislim bas za DPS.90 tih godina kad su se svi ubijali Srbi i Cg su bili 1 narod a posle 10 godina vlasti Mila i silovanja naroda(mislim na TV CG)jedan  narod je poceo da ne podnosi onaj drugi   Aj da se ne lazemo Hrvati i Srbi nisu nikad bili prijatelji.To sto su kao bili prijatelji od 45 do 90-te godine je bilo sve lazno.Hrvati su imali jos 70-tih godina oruzanu pobunu koju je Tito expresno ugusio.Isto vazi i za Albance i Rankovica.Jedino pravo prijateljstvo je bilo i uvek bilo izmedju Srbije i CG a to je Milo sa svojim mafijasko-siptarskim drustvom uspeo da unisti

Pa da u sustini je uvije bilo neprijateljstvo,tako recu "u vazduhu" izmedju Srba i Hrvata.
Mada po meni je juga bila,Bosna,Srbija,CG,Makodonija.
HR i SLO se nijesu tu ukllapale.

Pa brate znas da svaka vlast ima svoj medij,preko kojeg manipulise.
U najvise slucajeva su to drzavne televizije(TV CG,RTS,BH TV,HRT....)

Ne slazem se,od raspada SRJ,CG i SRB su djelovale kao nezavisne drzave.



Citat
Vec sam ti objasnio sve u prethodnom pasusu....   Kroz celu istorije Srbi i CG su uvek bili prijatelji a Milo koliko se god trudio da to unisti nece mu uspeti jer se istorija ne moze izbrisati ma koliko on to zeleo.Poslusaj pravu verziju "Oj ti svijetla majska zoro" gde se pominju Srbi i Kosmet i sve ce ti biti jasno.Kod nas Canak je izmislio grb Vojvodine koji nigde ne postoji i izbacio 4 s i baranju iz grba ali to ne moze vecno da traje   Kazem ja ne mislim da treba da uzmemo puske u ruke i da osvajamo delove Cg nego kazem da ce kad tad Milova sarena laza da padne ko kula od karata.On je uz svo laziranje referenduma i sve pritiske uspeo jedva da navuce 55% glasova(po meni lazno ali nema veze).Nek je i tih 55% zaista glasalo za nezavisnu CG ali to je opet nista za 10 godina sta je sve radio da do toga dodje.  

Ko kaze da sada nijesu prijatelji? Smile
I niko ne brise istoriju.
Pa dobro svi znamo da je CG zahvatala i Pec cini mi se..A slusao sam tu verziju.

Ja mislim da je svemu tome kraj,nema vise tih ratova.
Vidjeces za 10 god.
Bice to veoma dobri odnosi... Smile

Ma Canak je budala. Smile
Citat
Ti ne ali mnogi CG se slazu.Za ostali deo posta  

Pa sad da se slazu..to neznam.
Ali njih niko ne voli.
To je zabluda,kad kazu neki "pa oni su muslimani,vole ih Bosanci,nidje veze..ne podnose ih" zasto,najvece zlo.

Dobro i medju njima se nadje dobrih ljudi.E sad mozda tako da vole,pojedince


Citat
Albanci su gad.i kozari.Oni Iliri.Nema sanse.Oni su sa kavkaza u 9veku dosli.Albanacu dodje Srpski vojnik on odmah bezi u misiju rupu.Skadar je Srpski

 Smile Smile Smile Smile




Na ovoj temi se zagovaralo da dodje jedan predsjednik koji opet zeli da napravi zajednicu CG i SR... ja sam mislio da ste to prevazisli, jer se sijecam dobro prije nezavisne Crne Gore, kako su u Srbiji svi kukali kako mila majko Crnogorci kradu novac i Beograd ih financira... ljudi pricali u fazonu samo da se vise odcjepe pa da nemamo te krpelje....

Oni se odcjepili a Srbi se na taj cin naljutili... i opet zele neku zajednicu!

Na vama je izbor koga ce te birati 10. maja ili 11. i koga Srbija uzme to ce biti demokratsko pravo vase! I u to se nitko ne smije mijesati...ili nekoga podcjenjivati od pobjednika...sada sta ce oni donjeti Srbiji to je do samih politicara... Smile

Замолио бих те да се држиш оного што си рекао, те да не коментаришеш стање, жеље, раположење, прилике и остало у Србији и међу Србима. Smile

Pa Crna Gora nije Srbija....  Smile To je drzava Hrvata, Srba, Crnogoraca,Albanaca...

Јесте али си у твом коментарисао шта су говорили Срби и бла бла. Осим тога, твоја држава је Немачка, па у смислу твојег коментара како се не треба мешати у туђе послове, замолио бих те да будеш доследан и принципијалан те да не коментаришеш стање у државама које нису Немачка. Smile

 Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12728
Zastava germany
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0b5
mob
SonyEricsson k800i i D820
btw...ko je pobedio na predsednickim izborima u crnoj gori?...ozbiljno Smile

Vujanovic...
IP sačuvana
social share
Diskutiere nicht mit Dummen, sie ziehen dich auf ihr Niveau und schlagen dich dort mit Erfahrung!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 665
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
Posto imam sada imanje u Srbiji,Hrvatskoj i Cg moram se pobrinuti kako stoje stvari...

Имам и ја имање у Француској и Грчкој, а имао сам и у Хр (отели ми), па опет не коментаришем стање у Грчкој и Француској, а ни у Хрватској. Буди доследан, буди човек, окани нас се. Smile

Tesko ce taj gledati , svoja posla  Smile Smile
Kompleksi su cudo  Smile

Понадао сам се да бар поштује своју реч, ал' ништа. Smile

Него, зато ова тема није локована? Избори били и прошли, а изгледа да од модератора једино онај Кроввц нешто ради на овом форуму. Лок!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 3324
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
mob
Samsung 
Citat
Izgleda da si ti neki teski homo, cim me pratis na svakoj temi...ili ti treba sisa tudja da bi imao malo nekoga tko te podrzava... eh svasta!

Gde god se okrenes, koju god temu da otvoris...tu je "zabrinuti" rvat
I svuda mu ljudi ponavljaju jedno te isto  Smile
Rvat...evo obecavam ti , da necu uzimati ucesca u vasim diskusijama koje se ticu "rvatske vlade", vaseg "puta" ka EU, ili NATO-u, velicanju ustaskog smrada Gotovine, poboljsanju zivota u "lijepoj vasoj"...
Ovako ...sa toliko dozom "zabrinutosti" za Srbe, Crnogorce..
Isuvise si covece svestran lik, isuvise sebi dajes slobodu da se mesas u pitanja koja te se ne ticu

P.S.

Odgovor je bio namenjen "Nenadjebivom"
Decku sam samo dobronamerno ukazao da ti bez potrebe skrece paznju da , gledas svoja posla

Ne razumem, zasto se osecas prozvanim , da komentarises nas dopis  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Citat
Po sopstvenom priznanju,Tomislav Nikolić svoj politički život duguje Vojislavu Šešelju. Na njegovim delima vaspitavao se osamdesetih godina. Oduševljeno je čitao sve što je napisao.

Citat
Kad je Tomislav, član Narodne radikalne stranke, čuo Šešelja iz Četničkog pokreta uživo, uverio se da je to „najveći srpski intelektualac”.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
 Smile
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 40 41
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 00:21:21
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.078 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.