Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 00:08:39
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 4 5 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: "Grabljivica" - Simonida Stankovic  (Pročitano 50750 puta)
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla desktopsmiley_1_1
mob
HTC Wildfire S
Obavezna WC literatura.


Dok se nije pojavila Simonida s ovom revolucionarnom knjigom, bili smo prinuđeni da probleme sa zatvorom rešavamo na bolnije načine.
Redovno smo morali da pratimo onu glupu reklamu na pinku. "Ah, probavita....protiv dugotrajnog zatvora i nadimanja u stomaku"
Ta reklama mi je uništila detinjstvo.


Hvala Simonida, spasila si buduće naraštaje...
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Боље да боли истина него да утеху пружа лаж

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 4000
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Grabljivica nije autobiografija. 
Simonida nije pisala o sebi vec je ispricala pricu jedne devojke
bas htedoh to da kazem
mnogi ljudi ne prave razliku izmedju autobiografije i biografije
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6028
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.15
Polako se pojavljuju spekulacije da je doticna Simonida napravila svojevrsnu fikciju u obliku Violete, koja od samog pocetka deluje veoma smisljeno.

Tako se pojavila pocetno knjiga kao delo koje treba pokazati mladim devojkama kako zavrsavaju devojke poput Violete-odbaceno i unisteno kako fizicki tako i psihicki, sa trajnim "oziljcima".

Nakon nekog vremena Simonida izlazi, na opste odusevljenje sirokih masa, sa informacijom da je Violeta u Nemackoj, da joj se javila i da je spremna da uradi jos jedan interview u kojem ce ispricati svojevrsni nastavak svog "burnog zivota".

Kako bi se pojacala medijska slika Violete, uvodi se oficijelni sajt Grabljivice, gde Simonida zeli da utvrdi identitet Violete po ukusu sirokih narodnih masa u obliku internet konkursa za devojku iz naroda koju isti taj narod treba da oceni-koja to devojka najbolje podseca na prvoklasnu prostitutku. Na taj nacin trebao bi da se dadne zavrsni pecat "Violeti", koja ce se i pojaviti na omotu drugog dela knige i kao takva ce predstavljati zamisljani identitet Violete iz prvog dela knjige.

Da li je ovo prava istina, ili ta Violeta zaista postoji, ni sam ne znam. Ovo su samo moji zaključci koje sam ja izvukao pricajuci sa vecim brojem ljudi o ovom "delu", koji su zaista sa velikim zarom davali svoja misljenja o "Grabljivici".
« Poslednja izmena: 07. Nov 2009, 01:36:27 od Milanno »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol Žena
Poruke 1
OS
Windows 7
Browser
Internet Explorer 8.0
prvi deo sam procitala i mogu vam reci da je ok knjiga bas zbog toga sto je prikazala da nije svaka cura FINA kako se predstavlja,verovatno se neka i nasla u toj knjizi ali ne mogu da nadjem drugi deo da skinem sa neta .  Pomagajte. . .   :nervious:
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Live your life like every day is the last day..

Zodijak
Pol Žena
Poruke 197
OS
Windows 7
Browser
Internet Explorer 8.0
Bezveze  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
Ovakve knjige treba masovno spaljivati, kao jeres u srednjem veku.  Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 5530
Zastava Novi Sad - Petrovaradin
OS
Windows 7
Browser
Safari 3.0.195.38
mob
Sony xperia tipo
Има тога свуда око нас, само у мало "јефтинијем" облику... и као да није довољно страшно што ће се многе девојке препознати у овој књизи, вероватно ће се многе и угледати на њу...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Putuj Evropo,ziveo svinjokolj

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 286
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
mob
Nokia 2652
Klinci je nose u skolu,pa se za vreme odmora glasno cita,na jedno opste zadovoljstvo!! Smile Smile

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 36
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
Samsung Galaxy Ace S5830
Vrednost neke knjige je istinski mereno količinom kritika koju dobije, bilo to loša ili dobra, ali ova knjiga po svemu sudeći prednjači u broju loših kritika. Ruku na srce, šta se može reći za knjigu o kojoj jedan srednjoškolac može da napise ovo :

autor: maky*92
Grabljivica je bila hit ove jeseni u mojoj školi! Svi redom su je čitali! Ja sam je pročitala za vreme velikog odmora...dosta je vulgarna ali mislim da i nebi bila toliko zanimljiva da nije... http://www.yu4you.com/items/sr/knjiga/item_7133.html#opis

Ispravite me ako grešim, ali da li ste igde pročitali ili čulu da je neki srednjoškolac, čast izuzetcima, za vreme velikog odmora pročitao nešto vrednije nego što je ova knjiga?
U državi u kojoj je na prvom mestu po čitanosti Skandal, gledanosti Veliki Brat, a omiljeni ,,hobi,, huliga, ne očekujem da se može doneti neki adekvatni sud o ovoj, ili bilo kojoj sličnoj, knjizi.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


I would rather live in the 80`s

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 41
OS
Windows XP
Browser
Mozilla YFF35
mob
HTC Smart
Gospode Bože! Ovo niti je knjiga, niti je autobiografija, niti biografija, već jedno obično smeće! Kada vidim šta sve ljudi čitaju, a koja dela ili još gore lektire preskaču, dođe mi da se obesim na sred Filološkog fakulteta! P. S. I ja sam našla šta ću da studiram u Srbiji   Smile Ali kao što reče moja draga profesorka, studentima književnost: "Kolege, čestitam na hrabrosti"  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 4 5 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 00:08:39
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.11 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.