Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 03:53:52
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Muškarci i raskid [1]  (Pročitano 24586 puta)
Clan u razvoju


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 36
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
mob
Samsung Galaxy Ace S5830
Ne bih voleo da se jednoga dana svetim na nekome ko to nije zasluzio samo zbog toga sto sam duboko bio povredjen. Nisam jedan od onih koji gledaju na devojke kao stvar koje imaju rupu i koje sluze samo da udovolje muskarcu. To su ziva bica, kojim treba ljubav, paznja i sve lepe stvari. Ja to znam da pruzim, ali svaki put kada sam to radio, uvek sam bio taj koji posle svega je nosio veliki natpis, kreten. Zasto?
Vristao bih od bola ali ne mogu, nista me ne pogadja, emocije su mi se iskljucile.
MAstao sam o devojci koju cu voleti iskreno i koja ce to zanati da ceni, a dobio sam nocnu moru na javi iz koje nikako dase probudim. Ne mogu sebi da vratim osmeh.
Hvala vam na recima, pomaze mi kada s nekim pricam i praznim bol
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
mob
Nokia N97
Nekad sam ljudima poput teme davao oshtre komentare, ali teorija je jedno a praksa drugo. Uhvatio sam sebe kako se nerviram zbog mnogo bezazlenijih stvari pa mi se pojachalo razumevanje za druge ...

Ipak evo par saveta iz iskustva mnogih ljudi.
Plachi brate, povredjen si i imash pravo, razbijaj, psuj, preti ... samo izbaci to iz sebe i nemoj da se trujesh tim lekovima. Lekovi se daju danas olako. Njih bi trebalo da piju oni kod kojih patnja izaziva fizichke smetnje. Nadam se da sa tobom nije taj sluchaj.

Zaokupi misli chime stignesh, kreci se i fizichki i mentalno. Ne upadaj u zamku da razmishljash zashto se to desilo. Mozhda si ti kriv, mozhda je ona kuchka, a mozhda je tako trebalo da se desi jer i tebe i nju cheka neko bolji.

I ni pod kojim okolnostima nemoj da se pomirish sa njom, jer ovakvu izdaju i lazh necesh moci da joj oprostish.
Doci ce neka nova, lepsha, zgodnija i pametnija i kad budesh proshao pored nje i tvog kolege necesh ih ni primetiti.

Glavu gore.
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


volim mladena i bebana...

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 6202
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
ja bih ti dala broj telefona,ali znam da me neces okrenuti ni u ludilu... Smile

uzasno kratka cu biti...

kad zidovi pocnu da se ruse,raduj se nezaklonjenom vidiku!

e sad...kad se to razradi....

ali,to je zapravo to....

toliko.

IP sačuvana
social share
" moja filozofija je jednostavna.                                 
  napuni prazno.
  isprazni puno.
  i pocesi tamo gdje svrbi "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 36
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
mob
Samsung Galaxy Ace S5830
Vrlo sam emotivan tip, BIO. Polako pocinjem da se gasim u emocijama.
Zelim da placem, da vristim, ali ne mogu, ukocen mi je mozak, jer ocigledno jos ne mogu da prihvatim novo-nastalu situaciju.
Voleo bih da posle izvesnog vremena se ponovopojavim ovde sa vescu kako sam nasao neku devoju koja zna da ceni ali se plasim da to nece biti skoro.
Inace M me je izvukla is bedaka koji pre 4 god nastao kada me je predhodna devojka ostavila na sl nacin. M je bila ogorcena na nju kako je to mogla da uradi i cinila je sve da ne potonem, a sada je ucinila nesto sto je i predhodna ucinila. Po toj logici pitam sebe, ako se vec jednom desilo, kolika je verovatnoca da se isto ponovi jos koji put?
ZATO JA NE MOGU DA SE OPORAVIM JER GLEDAM ISTU SLIKU PO DRUGI PUT!!! Po drugi put na isti nacin ZAJE . . . .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Live Long and Prosper

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 11001
Zastava Austria
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
LG Google Nexus 5
u jeee ...

Joker_zmn ... verovatno je tako trebalo biti  ... najgore je sto te povredila i sto moras da osetis taj bol, tu tugu koju niko ne voli ... ali dok ne naucis da zivis s tim i dok vreme ne prodje ... dzaba mi ovde pricali ... tebi je najgore ...
IP sačuvana
social share
Budi jako oprezan da ne rasplaces zenu jer Bog broji njene suze. Zena je nastala od muskarcevog rebra. Ne od njegovih stopala da se po njoj gazi. Ne od njegove glave da se njome vlada, nego od boka da mu bude jednaka. Ispod ruke da bude zasticena i pokraj srca da bude voljena.

Ewig dein, Ewig mein, Ewig uns

Nicht alle sind glücklich, die glücklich scheinen. Manche lachen nur um nicht zu weinen.
   
                       
U mraku vidim kako ti oči sjaju, a kad nam se lica dotaknu i tvoj dah ukrsti sa mojim, ja osetim sve godine naše ljubavi sažete u jedan jedini tren, i znam samo da postojimo ti i ja, ali pretopljeni na silnoj vatri naše duge, tajne i tajanstvene ljubavi, i pomešani nerazdvojno, zauvek.

Look, when you love someone, it's worth fighting for, no matter what the odds.                
Why do I keep doing this to myself? I must be a masochist or something.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
mob
Nokia N97
Potrebno ja da sagledash i iz zhenskog ugla ... vole one pazhnju, ljubaznost, strast, ali vole i slobodu. Naravno ne da divljaju, nego da dishu.
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Live Long and Prosper

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 11001
Zastava Austria
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
LG Google Nexus 5
ustvari jako me podsecas na jednu pricu ... jesi siguran da je 100% istina to sto ti je ona rekla?
IP sačuvana
social share
Budi jako oprezan da ne rasplaces zenu jer Bog broji njene suze. Zena je nastala od muskarcevog rebra. Ne od njegovih stopala da se po njoj gazi. Ne od njegove glave da se njome vlada, nego od boka da mu bude jednaka. Ispod ruke da bude zasticena i pokraj srca da bude voljena.

Ewig dein, Ewig mein, Ewig uns

Nicht alle sind glücklich, die glücklich scheinen. Manche lachen nur um nicht zu weinen.
   
                       
U mraku vidim kako ti oči sjaju, a kad nam se lica dotaknu i tvoj dah ukrsti sa mojim, ja osetim sve godine naše ljubavi sažete u jedan jedini tren, i znam samo da postojimo ti i ja, ali pretopljeni na silnoj vatri naše duge, tajne i tajanstvene ljubavi, i pomešani nerazdvojno, zauvek.

Look, when you love someone, it's worth fighting for, no matter what the odds.                
Why do I keep doing this to myself? I must be a masochist or something.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 36
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
mob
Samsung Galaxy Ace S5830
Mogu da kazem za sebe da sam jedna rekta romaticna dusa koja je puna razumevanja, ali ne mogu da svatim zasto devojke kukaju za takvim muskarcima a ustvari sve implicira na to da njima treba jedan siledjija sa bicem?!?!?!?1 Smile
mirjanammm
Ne kazem da mi je najgore, vec zelim da se izbacim iz sebe i da cuje mkomentare drugih ljudi kako bi moga da nastavim dalje.
‚‚ono sto me nije ubilo, ojacace me‚‚
fah. . . .
Imala je potpunu slobodu. izlazila je sa drugaricam kad god je htela. nit sam je pitao nitisa mzeleo da zam gde je jer je postojao jedam mali faktor koga vise nema, POVERENJE!!!! Za 4 god nismo ni jednom docekali novu god je kao je govorila, ‚‚nisi ti bas pravo drustvo‚‚. Tim je mislila na to sto ja slusam drugaciju muziku od nje, pa samim tim ne mozemo da se isto provedemo. I preko toga sam presao, ako i preko mnogobrojnih stvari koje sam sigurna da vecina vas ne bi tolerisala, a ja sam to radio jer sam je voleo.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 36
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
mob
Samsung Galaxy Ace S5830
‚‚ Ne volim te vise, skoro godinu dana je tako‚‚
‚‚ nemogu da budem s tobom iz sazaljenja‚‚
,, nista mi nije znacilo sta si radio za mene jer ti to nisam trazila‚‚
‚‚ vidjma se sada sa nekim . . . sa sa faxa je . . . znas ga . . . .‚‚

te recenice cu da pamtim dogo sam ziv
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
mob
Nokia N97
Ako ih vec pamtish nauchi neshto iz njih ... narochito bih podvukao ovu trecu. Tu greshku ljudi chesto prave.
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 03:53:52
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.068 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.