Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 02:19:42
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 12 13 15
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Jočić povređen u udesu  (Pročitano 40846 puta)
Poznata licnost


Bogatstvo je dobrodošlo!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 4077
Zastava BGD
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
BlackBerry bold 9000
Bolje trafika nego Zemun i meridijan banka i dajrekt medija i deloit i ...
IP sačuvana
social share
Hrvati su najhrabriji narod na svetu, ali ne zato što se ničega ne boje, već zato što se ničega ne stide!
Jovan Dučić

Boj se ovna, boj se govna, a kada ćeš onda živeti...
Meša Selimović
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.2
mob
Apple iPhone SE 2020
Zar takve stvari nisu zabranjene za objavljivanje?  Smile

S druge strane, kao gradjanka smatram da je Jocic bio los ministar jer ja neki boljitak kada je moja licna bezbednost u pitanju nisam osetila, ali mi je odvratno da neko kinji coveka koji ce ostatak zivota provesti u kolicima i paralisan od vrata na nize...  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 597
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia N70
Meni je zao sto ce sad da najebe vlasnik psa.
Da je automobil u kome je bio ministar isao 100 a ne 200 ishod sigurno ne bi bio isti (a i isli bi sporije pa bi ker stigao da predje put i nikom nista  Smile)
Da se nekom drugom isto desilo niko ne bi spomenuo ni psa a ne njegovog vlasnika.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 4306
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
S druge strane, kao gradjanka smatram da je Jocic bio los ministar jer ja neki boljitak kada je moja licna bezbednost u pitanju nisam osetila...

Jesi ovo izjavila kao pravnik, ili kao politicar, ili kao gradjanka=seljanka?  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
"A great many people think that they are thinking when they are merely rearranging their prejudices."  William James
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.27
mob
Apple iPhone SE 2020
EKSKLUZIVNO Ispovest Dragana Jovanovića, vlasnika psa u koga je na autoputu udario džip ministra policije
MOJ VUČJAK REKS IZAZVAO JOČIĆEV UDES!

Kada su to veče javili da je nemački ovčar izazvao nesreću, u momentu su mi se noge odsekle! Skoro sam bio siguran da je reč o mom Reksu...

 

Ovde sam ostavio mog Reksa, odavde je otišao na autoput... Dragan Jovanović tražio da mu se na fotografijama ne vidi lice

Žao mi je ministra Dragana Jočića, strašno mi je žao što je moj Reks izazvao udes u kome je on stradao. Duša me boli... Mnogo sam voleo Reksa, ali morao sam da ga pustim... Nisam imao čime da ga hranim... Nikada ga ne bih pustio da sam znao da će da se desi ta strašna nesreća. Otkako se to desilo, niti spavam niti jedem... - priča u ekskluzivnoj ispovesti za Press Dragan Jovanović (35) iz Velike Plane, vlasnik nemačkog ovčara koji je 25. januara na autoputu izazvao nesreću u kojoj su ministar policije Dragan Jočić i njegov vozač Mirko Damjanović teško povređeni.


Nisam imao drugo rešenje

Dragan Jovanović kaže da je, kada je uvideo da nije u mogućnosti da hrani psa, razmišljao da Reksa vrati bivšem vlasniku, ali da ovaj u to vreme nije bio u Velikoj Plani. Onda mu je, kako kaže, palo na pamet da psa pokloni, ali nije imao kome.

Pitao sam nekoliko odgajivača da li hoće da prime mog psa... Odbili su me rečima da nemaju mesta. Nisam želeo da nastrada bilo ko. Da sam znao šta će se desiti, nikada ga od prijatelja ne bih ni uzeo. Stalno mi je slika Reksa pred očima, kada pomislim na to, prođe me jeza... - kaže Jovanović.

Jovanović je psa, teškog oko 70 kilograma, dobio na poklon od svog prijatelja. Ogromni vučjak u dvorištu Jovanovića proveo je svega dva i po dana, posle čega je Dragan odlučio da ga pusti, jer nije imao čime da ga hrani.

- Veliki sam ljubitelj pasa, a taj vučjak mi se posebno svideo. Više puta sam kod prijatelja odlazio da ga vidim i na kraju sam ga uzeo u utorak, 22. januara. To je bio neobično veliki pas, visok oko metar i 70 kilograma težak. Trebalo ga je nahraniti, svaki dan sam morao meso da mu kupujem. I tako, posle dva dana shvatio sam da ja to finansijski ne mogu da izdržim, pa sam u petak, 25. januara, oko podne rešio da ga pustim - priča naš sagovornik dok nas vodi na mesto na kome je ostavio psa.

„Čekao sam da dođu..."

- Iako je bio miran, skoro kao mačka, nisam hteo da ga pustim blizu centra Plane, da slučajno ne povredi nekoga... Odveo sam ga na izlaz iz grada, tamo iza Železničke stanice, i teška srca se rastao od njega - priča Jovanović.

Njegov pas je tri i po kilometra dalje, u ataru Starog Sela, na autoputu negde oko ponoći izleteo pred policijski džip i izazvao tešku saobraćajnu nesreću, posle koje je ministar Jočić ostao nepokretan. Jovanović kaže da je te noći video helikopter kako leti iznad Velike Plane i brojne policijske automobile, ali da mu ni na kraj pameti nije bilo da se u okolini Velike Plane dogodila nesreća u kojoj je teško povređen ministar.

 

Mesto gde je džip udario u vučjaka... Ovde je nastradao Dragan Jočić

- Prvo su na televiziji javili da je ministar imao saobraćajnu nesreću kod Starog Sela. Odmah mi je bilo jako žao čoveka... Ali, kada su to veče javili da je nemački ovčar težak 70 kilograma izazvao tu nesreću, u momentu su mi se noge odsekle! Skoro sam bio siguran da je reč o mom Reksu. Sledio sam se kada sam pomislio šta sada može meni da se dogodi... Ipak, reč je o ministru policije! Za tri dana sam smršao skoro sedam kila, nisam hteo da bežim, čekao sam da dođu po mene... - priča vlasnik psa.

Jovanović tvrdi da nikome tokom ta tri dana nije rekao da strahuje da je možda baš njegov pas izazvao saobraćajnu nesreću o kojoj je pričala cela Plana. Iako je, kako kaže, ćutao „kao zaliven", tri dana posle nesreće policija je došla po njega. Pošto nije bio kod kuće, našli su ga u gradu i odatle odveli u policijsku upravu.

- Priveli su me na informativni razgovor. Celu noć sam proveo u policiji. Oduzeli su mi mobilni telefon. Pitali su me da li znam zašto su me pozvali na razgovor, ja sam rekao da ne znam. Onda su me pitali da li znam da se u blizini Velike Plane dogodila saobraćajna nesreća u kojoj je nastradao ministar policije, a ja sam rekao da sam čuo preko televizije. Ispitivali su me o psu, ja sam priznao da je moj i ispričao im sve, baš kao što sada vama pričam. Sve od početka, od toga kako sam došao do psa i zašto sam ga pustio... Sutradan sam išao na poligraf. To je trajalo oko deset minuta. Ponovio sam sve iz početka. Treći put sam u policiju otišao po svoj mobilni. Tamo su stvarno bili korektni, nisu me vezivali, ni maltretirali... Nisam stekao utisak da su mislili da sam namerno pustio psa - priča Jovanović, i dodaje da iako je od te noći u kojoj se desio udes prošlo tri i po meseca, on je i dalje u strahu šta bi moglo da mu se desi.

Dragan kaže da sa strepnjom čeka da stigne izveštaj veštačenja sa Saobraćajnog fakulteta o udesu.

Živi sa babom

- Samo čekam da sve ovo prođe, pa da nastavim da živim, da se oženim, da krenem dalje... - kaže Dragan Jovanović, koji u trošnoj kući u Velikoj Plani živi sa svojom osamdesetpetogodišnjom babom. Majka mu je davno umrla, otac se ponovo oženio, a brat otišao u inostranstvo. Ima završen bravarski zanat, a za život zarađuje obavljajući fizičke poslove. Kako kaže, mesečno uspe da zaradi oko 4.000 dinara kako bi prehranio bolesnu babu i sebe.

- Otkako se to desilo, niti spavam, niti jedem kako treba, stalno mislim o tome... Kajem se, žao mi je, najviše bih voleo kad bih mogao da vratim vreme unazad...
Maja RADOJČIĆ

fakti

n Dragan Jočić teško je povređen u saobraćajnoj nesreći 25. januara na autoputu kod Velike Plane

n Istraga o udesu trajala je tri meseca i mogućnost atentata je isključena

n Jočić je u ovom udesu teško povredio kičmu. Operisan je u Beogradu, a potom bio na klinici „Balgrist" u Švajcarskoj, a sada se oporavlja na Institutu za fizikalnu terapiju u Sokobanjskoj ulici u Beogradu

n Vozač ministra Mirko Damjanović takođe je teško povređen u ovom udesu


Izvor: Press
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.51
mob
Apple iPhone SE 2020
Još bez detalja udesa u kojem je povređen Jočić
Autor: Beta | 08.07.2008 - 10:40

Još nije završeno veštačenje udesa u kojem je 25. januara pred ponoć na auto-putu Beograd-Niš kod Velike Plane teško povređen bivši ministar policije Dragan Jočić, izjavila je u utorak opštinski javni tužilac u Smederevu Vesna Ivanović.

Ona je agenciji Beta rekla da će spisi najpre biti dostavljeni istražnom sudiji Miroljubu Živanoviću, koji je obavio uviđaj i koji može da odredi rok do kojeg treba da stignu spisi.
Živanović je agenciji Beta rekao da je nalaz tima stručnjaka o udesu u kome je teško povređen Jočić očekivao tokom juna, ali da do danas nije dobio taj nalaz.
On je dodao da dok ne stigne nalaz, ne može da radi na predmetu, tako da nije mogao da kaže da li će biti pokrenuta istraga protiv Dragana Jovanovića, čiji je pas bio na auto-putu kada je 25. januara oko 23.30 u njega udarilo vozilo u kome je bio Jočić.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Svedok stvaranja istorije


The Pretender

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 19013
Zastava Paradise City...
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
Težak i dug oporavak Jočića
B. R, 22.08.2008 19:49:33    

NI posle sedam meseci od teške povrede kičme u saobraćajnoj nesreći na izlazu iz Velike Plane nema značajnijeg pomaka u oporavku Dragana Jočića (48), potpredsednika DSS i bivšeg ministra policije. Jočić je nepokretan. Može da pomera glavu, i desnu ruku, ali ti pokreti ruke nisu potpuno kontrolisani.
Od 11. aprila, kada se posle mesec dana rehabilitacije vratio iz švajcarskog „Barglista“, Jočić je u Klinici za rehabilitaciju „Dr Miroslav Zotović“ u Sokobanjskoj 13. Smešten je na E2 odeljenju, ali je potpuno „nevidljiv“.
Za razliku od drugih pacijenata, prema informacijama „Novosti“, nikada ne izlazi u mali park oko Klinike smeštene u barakama. Nekadašnji prvi policajac Srbije sve vreme provodi u apartmanu koji je ubrzano renoviran pred njegov povratak iz „Barglista“. Jočićevu rehabilitaciju „vodi“ njegova kuma prof. Ljubica Konstantinović, stručnjak za rehabilitaciju ortopedsko-traumatoloških povreda.
Bivšeg ministra
policije, ako se izuzme poseta njegovog naslednika Ivice Dačića zbog primopredaje dužnosti, i nedavna poseta Amfilohija, posećuju uglavnom samo najbliži prijatelji. Oni koji su ga videli kažu da prilično dobro izgleda.
Izvor „Novosti“ navodi da se Jočić „dobro drži“. Interesuje ga sve što se događa izvan bolničkog apartmana, naročito na političkoj sceni Srbije, o čemu ga stalno obaveštavaju stranačke kolege. Čita štampu, a ovih dana redovno gleda i prenose sa Olimpijskih igara.

POSETE
JoŠ pre odlaska u Švajcarsku Jočić je u Specijalnoj ortopedsko-hirurškoj bolnici „Banjica“ stabilizovan u sedećem položaju, pa deo dana u apartmanu u Sokobanjskoj, uglavnom kada prima posete, provodi u invalidskim kolicima pravljenim po meri. Jočićevu vratnu kičmu posle preloma petog i povrede šestog pršljenja „drži“ titanijumski implantat od 5.000 evra, koji koriguje i stabilizuje kičmu u sve tri ravni.

Izvor: Novosti
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


☐ worth ☑ not worth

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 23430
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
mob
Tel.Me Your.Number
kako lako može čovek da upropasti život
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Ne znam zasto, ali znam dobro...

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 7937
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N79
Blic: Vozilo Jočića 140 km na sat
12. septembar 2008. | 10:33 | Izvor: Blic
Beograd -- Vozilo u kome se nalazio ministar policije Dragan Jočić išlo je 140 km na sat u trenutku udesa, saznaje Blic u Tužilaštvu.

Do udesa je došlo na autoputu kod Velike Plane. Džip je bio tehnički ispravan i pod rotacijom i sirenom, što mu je omogućavalo da se kreće brže od propisane brzine, piše u izveštaju.

Kako se navodi u izveštaju saobraćajnih veštaka, džip u kome se nalazio Jočić bio je tehnički ispravan i pod rotacijom i sirenom, što mu je omogućavalo da se kreće brže od propisane brzine.

Veštaci su ustanovili i da zaštitna ograda na putu nije bila održavana na propisan način, da su postojale rupe na ogradi, pa je pas koji je izazvao nesreću, uspeo da izađe na kolovoz.

 izvor B92
IP sačuvana
social share
Da nema dovoljno ludaka, nikada ne bi smo izasli na kraj sa pametnima!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol
Poruke 7732
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
Ajd nek im bude, ali ja mislim da je više išao ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 12 13 15
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 02:19:42
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.09 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.