Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 16:52:59
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Dr Watson "krade memoriju"  (Pročitano 1277 puta)
21. Jan 2008, 15:27:32
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 93
Zastava https://t.me/pump_upp
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
mob
I-mate V3x
Doneo prijatelj lap top sa instaliranim HOME, 60GB HD, 512MB rama, Gericom.
Kada se pokrene racunar, lap top, u task manageru, pokrenut je dr watson, mada se on vrlo retko pokrece, sem ako je OS ugrozen, i onda pocinje da uzima memoriju, opterecenje CPU_a je 97-100%.
Ozbrisem iz system32, d watson32 i drwatson, medjutim odmah posle izlaska iz totalcom. on se ponovo stvori. Imao je instaliran nod32, ali ga je obdrisao, pokusao sa drugim av_em da proverim da li ima slucajno neki virus, ne dozvoljava proveru, u safe mod se ne moze uci ni slucajno sa F8, izbaci menu kako da se boot_uje. Instalirao nod32 i onda su nastale muke, jer isti trazi update ali drwatson blokira racunar.
Da li je neko imao slican problem, i zasto se drwatson pokrenuo, to mi nije jasno, i ima li ko neki predlog kako resiti ovaj problem.

p.s. najvaznije zaboravio, kako racunar radi tako se dr.. "deblja", od od 23 krene i tera, isao sam do 100MB, sve dok ga ne iskljucim.
« Poslednja izmena: 21. Jan 2008, 15:30:28 od tomican »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Ko zadnji, ćelava mu keva!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 13104
Zastava Batajnica
OS
Linux
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.10
mob
Samsung SGH-E630
Citat
u safe mod se ne moze uci ni slucajno sa F8, izbaci menu kako da se boot_uje
Nije ti slučajno palo na pamet da u tom meniju izabereš Safe Mode?
IP sačuvana
social share
                                       
enaB <=> Bane, "Ena" nije moje ime                    f -1(Smile)= Smiley

Don't watch it, because we all know that a watched pot does not boil, and watched cake does not bake.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 93
Zastava https://t.me/pump_upp
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
mob
I-mate V3x
@enaB, u safe mod se moze uci jedino na "prevaru", naime pokrenem run, i onda sacekam nekih 5-10 minuta pa pokrenem msconfig, i tamo postoji opcija da se posle restarta racunar podigne u safe mod, i kada to uradim u tak manageru drwatson ga nema, nije podignut. U tu odradim proveru trojanaca i virusa, ali suzen mi je "prostor" jer ima samo Ad-Aware i Spybot - Search & Destroy, koji skoro nista ne pronadju, iz safe moda instaliram nod32, ali kako nod32, trazi da se udate_je, racunar se blokira, lap top. Tako da nisam siguran, a i ne mogu da pronadjem uzrok pokretanja drwatsona, u startup_a ga nema, i sto je najgore kako ga obrisem iz system32, on reinkanira istog momenta.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Ko zadnji, ćelava mu keva!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 13104
Zastava Batajnica
OS
Linux
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.10
mob
Samsung SGH-E630
Prilikom ... , preporucujemo Vam da skenirate Vas racunar sa HiJackThis software-om koji je besplatan i mozete ga download-ovati na ovoj adresi, nakon cega zakacite ovde Vas tekstualni HiJackThis log.

Valjda nije kilometarski Smiley
IP sačuvana
social share
                                       
enaB <=> Bane, "Ena" nije moje ime                    f -1(Smile)= Smiley

Don't watch it, because we all know that a watched pot does not boil, and watched cake does not bake.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 601
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.25
mob
Motorola 
Izgleda da jeste Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 93
Zastava https://t.me/pump_upp
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
mob
I-mate V3x
Trenutno lap top nije kod mene, jer prijatelj ga koristi i u poslovne svrhe, koja glupost,  inace vrlo rado bih ga i sam testirao, jer i ja za svoj racunar koji "trci" po internetu vrlo cesto podvrgavam analizi HJ_ak, izmedju ostalog, kao i blokadu mojih portova.
Medjutim opet ne mogu da razumem ljude koji na svom racunaru imaju vrlo vazne podatke, olako pustaju na internen bez jedno solidne zastite, svi znamo da 100% zastita ne postoji, sem ako ne idemo na net, i sto je jos gore na tom racunaru, lap topu, postoji samo 1!!!!!!!!!!!, particija, sto je ne zamislivo, ali ima ih razni.

Drugi racunar koji imam, kao i jedan lap top, idu samo na supporte i odmah "bezim" sa neta, i da napomenem da uglavnom imam licencirani softver, od OS_a pa do AV programa.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 16:52:59
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.065 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.