Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pro pitanje za znalce u vezi servera ( cs )  (Pročitano 11538 puta)
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Zodijak Capricorn
Pol
Poruke 7487
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
okej
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Nimalo ne licim na svoj avatar :))

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6660
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
LG Nexus 4
@mod to sam vec radio do sada hiljadu puta sto si rekao ali ping bude ogroman i za 1v1 Smile ... a onda upalim hamachi i taj lik kome je lupam ping bio 1ooo ukljuci i odjednom ping 1oo i igramo ... mene je zanimalo nesto vise ... podesavanja da bi sve radilo kako treba lag bio manji ovo ono .. rate-ovi i tako ... u svakom slucaju hvala ...

@scorpio tnx sada cu ovo da prostudiram izgleda mi zanimljivo mada kao sto sam rekao vise sam stavio pitanje zbog sotalih koji svaki dan po neko postavi nebulozno pitanje kako napraviti server bez ikakvih pod pitanja ...a mozda ima cak dial up ili 128 mb rama ...

inace amx sam vec stavljao i sve je bilo ok vreme i to ... nisam hteo da se mucim oko ranka jer je server ponekad za pola sata do sat ja i ortak 1v1 ... a za admina nisam uspeo da namestim iako sam pokusavao jer me strasno smara da svaki cas idem dole da bi iz HLDS konzole kucao komande ...

inace imam statisticku i 128 ... kada skidam nesto obicno mi je 15 kbps ...a upload ne znam koliko ... ae ovde kao podpitanje usput ... zasto stavljaju ime paketa npr. 128 kad mi je dl 15 ... tnx svima ... ako ima ko jos sta neki pise ... i isto ako ima neko nesto neka pita

@bokac 2gb rama koja imam mislim da bi bila dosta ... a mislim da je i proc bitan (imam 6550) ... sto znaci hardware-ski bi moj server bio odlican ?
e sada koji bi paket trebao npr. da uzmem da bi mogao da drzim server za 12 igraca npr. ... inace imam kablovski net flat2 kod ikomline-a... ako mozesh pogledaj pa mi reci koji bi bio dovoljan na www.ikomline.net ... ne verujem da bi bas morao da uzimam onaj najaci sa 2mb ... ali tamo nigde nepise mpr. 128/xxx nego pise samo 128 ...
« Poslednja izmena: 18. Jan 2008, 17:12:43 od Fman »
IP sačuvana
social share
Vezbom do savrsenstva Smiley Smile
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 6496
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.25
@Fman ovaj tut je malo star,ali ne menja nista.Jedino eto sto npr. pise da je neka verzija najnovija,a ono je u medjuvremenu izasla novija verzija.Ako neko zna ko je napisao onaj tut sto sam ja postovao neka slobodno kaze da napisem kome ide credits Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1835
Zastava Nish
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.23
Posto imas instaliran amx admin se dodaje mnogo lako. Ides u
C:\Program Files\Valve\cstrike\addons\amxmodx\configs i tamo imas file "users". Imas dole kako se popunjava admin
(recimo: "m0d" "m0d" "abcdefghijklmnopqrstu" "a")  Kad ulazis u cs spustis konzolu i ukucas setinfo _pw m0d (password) i udje sa tvojim nickom i igras
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Nimalo ne licim na svoj avatar :))

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6660
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
LG Nexus 4
ma radio sam tako ... ali nisam uspeo ... a jel u tom users file-u treba sve da izbrisem pa da to pisem ... ili dole na kraju to pisem ili gde ...
IP sačuvana
social share
Vezbom do savrsenstva Smiley Smile
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1835
Zastava Nish
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.23
ne treba da ih brises samo da dopises svoje usere. Ako ne radi posalji mi na msn i popunicu ti!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Nimalo ne licim na svoj avatar :))

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6660
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
LG Nexus 4
ae ... posto sam to sve radio na starom kompu ... kada budem stavio malo da se zezam poslacu ti file pa mi ga ti obradi pa da ga ja "replacujem" Smile ...
IP sačuvana
social share
Vezbom do savrsenstva Smiley Smile
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


45

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 6631
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.23
mob
Apple 4s
e ae el imas server napravljen?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Nimalo ne licim na svoj avatar :))

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6660
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
LG Nexus 4
ne ... rekao sam vec ...da sam postavio temu zbog ... 1. post ....
a server samo napravim kada igram sa ortakom i to josh + ukljucimo hamachi da smanjimo lag ... jer se onako ne moze igrati
IP sačuvana
social share
Vezbom do savrsenstva Smiley Smile
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


45

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 6631
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.23
mob
Apple 4s
e a preko hamachija...kontam da i ja i ortak treb ada imamo hamachi...i onda se ono povezemo preko onog kao napravim server...i kad udjem u igru....ja kreiram normalno a on ide na ono lan??? el tako??
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.069 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.