Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 10:57:58
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Imam jedan problem.  (Pročitano 10393 puta)
jebach keva
25. Maj 2002, 01:46:30
Gost


E-mail
Pozdrav,

Ja imam jedan problem i zeleo bih da me posavetujete u vezi sa njim kako bih ga sto lakse resio. Naime, imam problema u mom sexualnom zivotu. Moj penis je suvise veliki tako da me se devojcice plase. Ja im u pocetku to ne govorim ali one same otkriju i tolko se uplase da pobegnu. Zbog toga sam poceo da radim samo sa starijim devojkama i ispostavilo se da se to njima svidelo. Medjutim meni je to dosadilo i ja bih zeleo da imam odnose sa svojim vrsnjakinjama medjutim to u mom slucaju tesko da je moguce. Da li bi mozda neko imao neki savet da mi da kako da imam odnose a da pritom nemam erekciju ? Svaki savet je dobrodosao.
Hvala puno,
Pozdrav,
IP sačuvana
social share
E-mail
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Dobar sex nikako Smile
Pazi postoji tu jedna vrlo vazna stvar, iako mi ovaj kao i svi tvoji postovi deluju kao zezanje ... i one kao i mi imaju dosta razlike Sto bi Gru rekao ''traze biser za svoju skoljku''   , e pa nije svaki biser za svaki skoljku , ali isto tako postoji za svaki biser odgovoarajuca.
Ne znam koje su godine u pitanju , ali ako su bliske onima kada sam ja poceo imali smo isti problem , ali ja sam i dan danas dosta starije izgledam i uvek sam to resavao starijim devojkama i na pamet mi neije padalo da budem sa vrsnjakinjama jer sam to i sebi u glavi uvek opravdavao ''necu da budem sa decom" , e sada vise sam docekao da iste devojke ne bude deca , ali i dalje je starije sladje , jer ove i ako izgledaju kao zene to u glavi nisu i o sexu nemaju pojma i ako su ga mozda nekad imale sa bivsim deckom i sl , a meni se ne objasnjava... Volim clean&simple sex.
Dakle , u koliko mozes odradjuj to sa starijima , a kada vrsnjakinje dodju u ozbiljnije godine , steknu iskustvo , radi i sa njima... videces gledace te kao Boga zbog svih onih stvari kojima te starije nauce  
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
neko
Gost


E-mail
neznam sta da ti kazem ali imas veliki problem Smile [/b]
IP sačuvana
social share
E-mail
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prvi Burek brak
Krajnje beznadezan


Nikad bolje

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 14582
Zastava High
mob
Samsung S4
Jes' gledao rane?
Znaci stapic od sladoleda i pertle i resio si problem!
DUUUULE SAVIC
IP sačuvana
social share


Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju !
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Dule Savic
Gost


E-mail
Dule Savic!
IP sačuvana
social share
E-mail
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Life is hard, fight it !!!

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 82
Zastava U stanu
mob
HTC 
kako da pocnem ............. pa kao sto mi imamo razlicite duzine penisa , tako i zene ( devojke ) imaju razlicite dubine vagina .
da sam na tvom mestu ja bi pokusao da to objasnim , pa ako budes imao srece ; uspeo si .

objasni joj da ne moze vise da joj udje nego sto je duboka i polako da se lakse privikne . ako ti ne uspe sacekaj da porastu pa da probaju pravu stvar

        HE HE HE HE HE HE
IP sačuvana
social share
I onda je mrmot zavio cokoladu u foliju...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol
Poruke 5


Shta reci.......Da li si probao da razgovarash sa vrshnjakinjama?Da im objasnish da to nije toliko strashno koliko deluje u prvi mah.....Morash i ti da se potrudish,da bi one shvatile.Nadam se da cesh uspeti Smile  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Danica
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 6424
Citat: MDK
kako da pocnem ............. pa kao sto mi imamo razlicite duzine penisa , tako i zene ( devojke ) imaju razlicite dubine vagina .
da sam na tvom mestu ja bi pokusao da to objasnim , pa ako budes imao srece ; uspeo si .

objasni joj da ne moze vise da joj udje nego sto je duboka i polako da se lakse privikne . ako ti ne uspe sacekaj da porastu pa da probaju pravu stvar

         HE HE HE HE HE HE



Mala ispravka,nepostoji "duboka vagina" postoji samo duzi ili kraci grlic materice ...

A sto se tice problema... pa objasni devojkama da to nije nista strasno (nece im izaci na drugu stranu,ako se toga boje) Smiley ,nego koje je godiste u pitanju,kad su devojcice tako plasljive? Ja sam mislila da su te mlade danas iskusnije od nas...  
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 755
mob
Nokia 3110c
Je*iga zadovoljavaj ih jezikom ili prstom. Tesko da ti ima druge. Iako i meni se cini da ti malo zekis.
IP sačuvana
social share
kama, al' ne sutra - danas bre
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 126
Citat: sanjica_021

A sto se tice problema... pa objasni devojkama da to nije nista strasno (nece im izaci na drugu stranu,ako se toga boje) Smiley ,nego koje je godiste u pitanju,kad su devojcice tako plasljive? Ja sam mislila da su te mlade danas iskusnije od nas...  



Jao Sanjice, dobra ti je ova za ovo da nece da im izadje na drugu stranu. Valjam se od smeha    

A sad ja ne razumem sto se one plase, pa ne ujeda to  :twisted:  Ja sam uvek mislila da devojka voli muskarac ima sto bolji i kvalitet i kvantitet, i sad ja ne razumem sta to njima smeta.

Btw. o kom se godistu radi?
IP sačuvana
social share
One ring to rule them all
One ring to find them
One ring to bring them all
And in the darknes bind them.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 10:57:58
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.078 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.