Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 22:52:44
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Elektronski sklopovi  (Pročitano 2406 puta)
17. Jan 2008, 09:57:39
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Reign in Blood

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 20579
Zastava SRBIJA
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.25
Deo vesti je stavljen ovde:

http://forum.burek.com/index.php/topic,223530.3300.html

Neki od proizvodjaca:

The Balance of Power Has Shifted

Molex

Only Molex offers the broadest line of superior power products with some of the highest current density ratings available. Our new EXTreme Power® products feature flexible designs and are easily customized for your applications.

Molex

Download Your Guide To Structured Cabling

Black Box Network Services

The Guide to Structured Cabling provides an overview of the standards and practices that govern the planning, installation, and testing of structured cabling systems. It reviews everything from network applications to harsh environments, data centers, PoE, and wireless networking.

http://www.blackbox.com/go/CablingGuide/

The Highest Quality Digital Instrumentation

SenDEC Corporation

With a family of products that includes hour meters, tachometers, voltmeters, and fuel gauges, SenDEC has a solution for every application. Our unique manufacturing process means our products are built to outlast your equipment. Patented technology, Flash Alert™ service alarms, and unmatched quality make SenDEC your ideal instrumentation solution.

http://www.sendec-products.com/

Switching Power Supplies

Mepos Electronics Ltd.

Mepos Electronics Ltd. is a design-oriented switching power supply provider for IT, medical, and industrial applications. All products are RoHS compliant and many of them are Energy Star certified. Small to large scale orders, OEM, and ODM are welcome for standard or your customized specs with one- to three-year warranty. Multiple safety approvals are also available.

http://www.mepos.ca/

Electromechanical Components and Subassemblies — Prototype Through Production

TLC Electronics

A premier supplier of electromechanical components and subassemblies. Responsive service, automated equipment, quick turnaround, competitive pricing, and quality products. ISO 9001:2000, UL, and CUL supplier.
• Wire harnesses
• Cut and mark shrink tubing
• Fan trays
• Power supply modifications
• Complete turn-key assembly

http://www.tlcelectronics.com/

PCB Needs Upgrade? Chip Obsolete?
 
Ironwood Electronics, Inc.

Ironwood Electronics solder column adapter technology provides a fast, cost-effective, and highly reliable connection for upgrading QFP, PLCC, SOIC, TSOP, and SSOP IC's. Extend the life or upgrade your in-production PCB's easily and affordably.

http://www.ironwoodelectronics.com/Soldersample/add_contact_giga.cfm

New 4300 LCR Meter Range from Wayne Kerr
 
Wayne Kerr Electronics

Wayne Kerr Electronics Inc introduces their new range of entry level LCR Meters. Frequencies from 20Hz to 1MHz covered by four models. 20 ms measurement time. All standard parameters. RS232 and GPIB as standard. Internal and external DC bias. 2V drive level. Small size. Unbeatable price. Protected against charged capacitors.

http://www.waynekerrtest.com/

AAT2505: Dual Channel Step-Down Converter/LDO

Advanced Analogic Technologies, Inc.

Advanced Analogic Technologies Incorporated (AnalogicTech) (Nasdaq: AATI), a developer of power management semiconductors for mobile consumer electronic devices, offers the AAT2505 — a fast transient 600 mA step-down converter with a fast transient 300 mA low dropout (LDO) linear regulator. The AAT2505 offers a highly compact solution optimized for popular GSM mobile phone applications.

http://www.analogictech.com/

I na kraju obavestenje o medjunarodnom skupu:

Attend PEMD 2008

Don't forget to secure your spot at the 2008 IET fourth international conference on Power Electronics, Machines, and Drives (PEMD 2008). Held on April 2-4, 2008, at York St. John University College in the United Kingdom, the conference will cover technical aspects of power electronics from device level to grid interfacing issues.

http://conferences.theiet.org/pemd/author.htm
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Fly Baby, fly...

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 11585
Zastava Serbia
OS
Windows 98
Browser
Internet Explorer 6.0
Pazi ovo.
Sudeci po redosledu tema koje postavljas (Konkurs za izradu NLO, Kontrola kvaliteta, laboratorijska oprema, Elektronski sklopovi), moje misli u trenutku krenu ovako:
"Video covek konkurs, hoce da proba  ali to treba uraditi precizno. Aha, gleda kako da kontrolise kvalitet, sunce ti....aha,a vidi sad ovo: "laboratorjska oprema". Naravno, mora da kupi opremu, u pitanju su novi materjali, kompoziti i ko zna sta sve, pa testiranje leta, hej! I na kraju, razume se , treba mu elektronika, sklopovi, naravno da kontrolise parametre leta. On ga stvarno pravi! Smile
Smile Smile Smile
Ako mi posle ovoga kazes da stvarno to radis, onda si ti skroz otkacen (i svaka ti za to cast), a ja imam detektivski nos.
No verujem da je ovo samo moja saljiva dosetka.
Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Reign in Blood

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 20579
Zastava SRBIJA
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.25
Razmisljam da ga uradim. Ali ovo nema veze sa tim. Razlog zasto stavljam ove teme je druge prirode- cesto ovde neko nesto trazi iz oblasti industrije. I ja onda lepo kazem pogledaj "Industrijski svet". naravno on ili ona, zgranuto kaze da ima mnogo strana. Tako sam odlucio kad radim neku oblast da prvo bacim vesti i novosti iz te oblasti, kopiram link i bacim ga u okviru posebne teme koja se bavi proizvodjacima iz te oblasti.

Stavljanje linkova ka proizvodjacima je na neki nacin krsenje pravila foruma. Medjutim- cinejnica je da ovaj forum koriste mladi i da zahvaljujici podacima odavde uspevaju da urade seminarske i diplomske radove. na taj nacin Burek ucestvuje u podizanju mladog narastaja i izgradnji zemlje. Tako da je ovo krsenje pravila mala zrtva u odnosu na ukupan doprinos koji ce Burek doneti. Ali ne treba zaboraviti ni na to da ce vebmasteri tih tamo sajtova videti da im dolaze sa Bureka u Srbiji a kako malte ne niko od njih nema predstavnike u Srbiji, ako sutradan odluce da se pojave jedno od prvih mesta gde ce uzeti reklamu je... Burek.

Kao sto rece Cercil "Vodim vas iz poraza u poraz do konacne pobede"

Zivelo rudno blago interneta na celu sa Burekom  Smile
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Fly Baby, fly...

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 11585
Zastava Serbia
OS
Windows 98
Browser
Internet Explorer 6.0
Naravno, tako sam i mislio, nego meni je bilo smesno kad sam poceo tako da povezujem (pazi kako se uklapa ovo zadnje: "Uredjaji i oprema za hladjenje i grejanje" -"Pa, jasno, oce vodonicni motor, mora da hladi gorivo, a u isto vreme da greje druge sisteme..." Smile Smile)

Salu na stranu, fenomenalno je to sto forum cini i mislim da zasluzuje satisfakciju za to. Nadajmo se da ce u buduce to i biti.

Zivelo rudno blago. Ziveo Burek. Haug, rekao sam! Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 22:52:44
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.091 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.