Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Srednja tehnicka PTT skola!!!nesto o njoj...  (Pročitano 18869 puta)
14. Jan 2008, 03:21:40
Svakodnevni prolaznik


Zovite me Boziji vetar ali na japanskom...

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 381
Zastava Sabac,Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
SonyEricsson k800i
ja planiram da upisem u septembru ovu skolu zato bih molio svaku osobu koja zna bilo sta o ovoj skoli i kako je tamo nek nesto doda u ovu za sada malu temu...
IP sačuvana
social share


Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zovite me Boziji vetar ali na japanskom...

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 381
Zastava Sabac,Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
SonyEricsson k800i
molim vas trebaju mi ibromacije o ovoj skoli...nalazi se u bg na Paliluli i posle nje posta odmah nudi posao...
IP sačuvana
social share


Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 11
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Motorola V975
E ovako:

Ja idem u ovu skolu i mogu ti reci da je skola extra! Moj smer je Tehnicar PTT saobracaja. E sad, to da posta nudi odmah posao po zavrsetku skole je tacno ali samo za smer Monter. Ali naravno "mozes" dobiti i posao po zavrsetku mog ili smera Elektrotehnicar telekomunikacija ako ne zelis dalje da ides sa skolovanjem, sto bi bila velika steta...

Skola pruza neverovatno znaje iz svih oblasti. U prvoj i drugoj godini mog smera imas gotovo sve predmete kao i u gimnazijama. To mozes da pogledas na zvanicnom sajtu skole. Znaci prva i druga godina su opustene. Jedino bi ti bilo tesko u prvoj da se prilagodis jer svaki profesor ima svoj nacin propitivanja i ocenjivanja... Ali kad to izvalis posle je opustencija. Ja, recimo, nisam mogao da se sastavim u prvom tromesecju prve godine, imao sam dve opomene, a da su te opomene bile dvojke prosek bi mi bio mozda 2.50. I kada sam usao u sistem na kraju godine sam bio 4.5... Toliko o prilagodjavanju...

Prva i druga godina se nalaze u odvojenoj skoli na Karaburmi, oko 10 minuta od PTT centra na Paliluli gde se ide u trecu i cetvrtu godinu i gde se nalazi Visa PTT skola (Visoka skola strukovnih studija za informacione i telekomunikacione tehnologije).

Skola je dosta specificna po pitanju drustva jer u jednom odeljenju ide otprilike 5-10 djaka iz Beograda i okoline, a sve ostalo su djaci iz cele Srbije koji se nalaze u PTT domu u sastavu skole na Paliluli ili u raznim domovima sirom Beograda... Jos jedan plus u mom smeru je sto uvek ima vise riba nego muskaraca (70-80% riba, 20-30% muskaraca). E sad zavisi koji ti smer zelis da upises...

Ako te interesuje jos nesto kontaktiraj me na pm...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 2227
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ne znam sta da ti kazem, ali znam da su tamo decaci iz moje skole organizovali tuce  Smile Smile To su bile najbolje tuce u gradu.
IP sačuvana
social share
Interview - Bebi Dol: Skoro me je gospođa iz komšiluka koju stalno pozdravljam sa dobar dan pitala: „Je li, je l’ ti to mene provociraš?“
nidzo, svaka cast Smile
Edit by latifovich: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 11
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
Motorola V975
Ne znam kakve veze imaju tuce sa tim sto General_Kamikaza zeli da upise ovu skolu...?

A iz koje si ti skole?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 6
Zastava Bgd-Karaburma
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
mob
Nokia N70
E ovako...Ja idem u srednju tehnicku PTT skolu...I nije lose...skoa je odlicna, ucis sve i svasta...najjaci utisak trenutno mi je da u cetvrtoj godini imas najise da ucis Filozofiju i racunarske mreze, ali ovo drugo zavisi od profesora...Ima par profesora koji su zaguljeni i sa kojima moras lepo, ali je vecina objektivna...Tuce za 4 godine nisam video, dok smo bili na Karaburmi moji drugari su skinuli par salova i to je sve...i ako si iz Beograda bice ti malo trulo jer domci retko kada izlae, a ostatak Beogradjana je iz prigradskih opstina obicno, tako da moras da imas druztvo iz kraja... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Chrome 10.0.648.204
Veoma sam zainteresovan za skolu i nameravam da je upisem ove godine u Septembru .  Medjutim ne znam koliki je broj bodova potreban za upis bilo kog od cetri smera ? Ili barem koliko je bilo potrebno prosle godine . . . .  ?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 5
Zastava Vreoci
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Drago mi je sto sam ovde nasla jos nekog ko zeli da upise ovu skolu. . mislim da treba oko 70 poena. . .  Koji smer zelis da upises?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


☐ worth ☑ not worth

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 23430
Zastava
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0
mob
Tel.Me Your.Number
Jako dobra srednja škola, jako dobar posao, jako dobra plata. Ja lupam glavu što ovo nisam upisao a imao sam 98 poena.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0
mob
HTC Tattoo
Ne znam kakve veze imaju tuce sa tim sto General_Kamikaza zeli da upise ovu skolu...?

Pa ima veze pošto je škola na Karaburmi. Smile

Jel još uvek delite školu sa ETŠ Rade Končar.

« Poslednja izmena: 11. Apr 2011, 00:32:19 od diletant »
IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.133 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.