Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 03:06:57
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Canon PowerShot A70 to Kodak M873  (Pročitano 1004 puta)
11. Jan 2008, 22:38:31
Zvezda u usponu


Kuliramo svi....

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1553
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
Apple iPhone 3G
Pozdrav!

Nisam znao gde drugde da otvorim temu,anajvise je vezana za ovo.. Elem, imam gore navedeni digitalni aparat, i pre par dana je odslikao svoje. LCD radi normalno jer prikazuje ranije uslikane slike Smiley ali kad hocu nove da pravim, na displeju samo crnilo sa belim straftama. Mada malo se primecuje promena svetla.. Sta mislite da je uzrok? CCD celija? I koliko bi moglo da kosta??

TNX!!!  Smile

I jos jedno sad pitanje,da ne otvaram novu temu.. Da li neko ima savet za kupovinu Kodak digitalnih aparata? Jel valjaju??   Smile
« Poslednja izmena: 12. Jan 2008, 19:31:14 od _zo »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 330
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 5800 XM
Heh ja sam na svom A550 otkinuo zakacke od vratica dole gdje idu baterije, i sad ne mogu nista, mislim on radi normalno ali...
Ima li tko kakvo rjesenje???
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 9046
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Alcatel One Touch
Pozdrav!

Nisam znao gde drugde da otvorim temu,anajvise je vezana za ovo.. Elem, imam gore navedeni digitalni aparat, i pre par dana je odslikao svoje. LCD radi normalno jer prikazuje ranije uslikane slike Smiley ali kad hocu nove da pravim, na displeju samo crnilo sa belim straftama. Mada malo se primecuje promena svetla.. Sta mislite da je uzrok? CCD celija? I koliko bi moglo da kosta??

TNX!!!  Smile
       Sa Canon-ovog sajta:About images on LCD (revised)
 
   To Canon Digital Camera and Digital Video Camera Customers
* Addition of digital camera products to the list of affected models
 
    Thank you for using Canon products.

It has come to our attention that the vendor-supplied CCD image sensor used in Canon digital cameras and digital camcorders may cause the following malfunction: When the product is used in recording or playback mode, the LCD screen and/or electronic viewfinder may exhibit either a distorted image or no image at all. We would like to convey the details and our service policy. We sincerely apologize for the considerable inconvenience this presents for customers who use the affected models (listed below). We spare no effort in our quality management to make sure our customers can use our products with confidence. We hope our efforts will earn your understanding.

Notice of Additional Affected Products
As the result of our continuous investigation of this phenomenon, we have confirmed that it may occur in some areas (in high-temperature and high-humidity environments) with the 11 models below, in addition to the 25 models currently listed as affected. We sincerely apologize for the considerable inconvenience this represents for customers who use affected products.
    
    Affected models
       Previously announced
Digital Camcorders:   Digital cameras:
    
MV600i
MV630i
MV650i
MV700i
MV730i
MV750i
MV5i
MV5i MC
MV6i MC    ZR60
ZR65 MC
ZR70 MC
ZR80
ZR85
ZR90
Elura40 MC
Elura50        PowerShot A60
PowerShot A70
PowerShot A75
PowerShot A300
PowerShot A310    Digital IXUS V3
Digital IXUS II
Digital IXUS IIs    

    
       Additional camera models
PowerShot A40
PowerShot A80
PowerShot A85
PowerShot A95
PowerShot S1 IS
PowerShot S60    Digital IXUS V2
Digital IXUS 330
Digital IXUS 400
Digital IXUS 430
Digital IXUS 500            

    
    Phenomenon
    It has been confirmed that the connecting parts of the internal wiring of the CCD used in affected products may become disconnected, especially if the affected products are stored or used in high-temperature and high-humidity environments. If this occurs, the signal is not output from the CCD normally in Shooting Mode, which causes malfunctions such as the image being distorted or not appearing at all. This phenomenon can be confirmed on the LCD monitor display. The same phenomenon also appears on the recorded image.
    
    Canon’s Response
    Affected products that exhibit this phenomenon will be repaired free of charge, regardless of the warranty status, if disconnection of the internal wiring of the CCD is confirmed.
Customers who have previously paid repair fees to have their products repaired owing to this phenomenon are kindly requested to contact the nearest Canon Service Center.        Samo,ovo u zemlji Srbiji ne vazi,te mislim da(izvini na izrazu),mozes da se slikas Smile
« Poslednja izmena: 12. Jan 2008, 00:06:09 od drogance »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Kuliramo svi....

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1553
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
Apple iPhone 3G
Jel znas,da li postoji Canon Service Center u Srbiji? Ili da potrazim ovde, posto sam siguran da u Warsawi ima.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Carpe diem

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 3413
Zastava Behind your back
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
Trazi ovlasceni servis tamo gde si kupio aparat (zbog garancije i papira).
IP sačuvana
social share
Have no fear, Harmon is here!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Kuliramo svi....

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1553
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
Apple iPhone 3G
Trazi ovlasceni servis tamo gde si kupio aparat (zbog garancije i papira).

aparat je star skoro 4 godine. Smiley Ali sam hteo da ga popravim da uvalim sestri.

« Poslednja izmena: 12. Jan 2008, 19:29:00 od _zo »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 9046
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Alcatel One Touch
Jel znas,da li postoji Canon Service Center u Srbiji? Ili da potrazim ovde, posto sam siguran da u Warsawi ima.
       Navodno je BG Elektronik u Beogradu jedini ovlasceni servis Canon-a(kazem navodno,jer kao sto mozes videti na Canon-ovom sajtu,pod servisima za Srbiju i C.Goru pise-Ljubljana i Bec!!! Smile A i veliki su,brate,prevaranti i derikoze(ne uvazavaju fabricke greske koje je Canon priznao,ili recimo za neke mizerne kvarove koji kostaju par hiljada dinara,oni traze i po nekoliko stotina evra,vise nego sto sam aparat ili kamera vrede...)Sto se mene tice,Canon-nikad vise! Smile
« Poslednja izmena: 12. Jan 2008, 10:55:32 od drogance »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Kuliramo svi....

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1553
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
Apple iPhone 3G
Vidim da mi pomoci vise nema... Hvala svima!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 03:06:57
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.066 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.