Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Dijanetika - Moderna nauka o mentalnom zdravlju.  (Pročitano 21275 puta)
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 21103
Zastava Ту негде...
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
Rat i prostitucija su najstarija ljudska zanimanja...
Tanatos i Eros... ostalo su sitnice...
Прилично смо добри у том занимању. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


omnia ab ovo

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 5614
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.26
mob
Nokia 
pa ipak ako vec davno bi bile bitne medju ljudske odnose onda stvari ne bi su izgledali ovako. Ja mislim bas sa tom pojmom ima problema sto tako se zovemo da status. Ja znam da status to znaci kad mozes iskreno uticati na drugu coveku tako da ostajes iskren i taj covek ostaje iskren sa tobom u tom interakciju. Odnosno onda gradi status vrednosti, i onda je autentican.Kad taj drugi nije toliko statusan kao ti, dodje se do neslagasnosti, zato je potreban diskusija. Ako taj drugi je nasilan i ne ostaje za tebe drugu izlaz, moras gubiti vreme.
Postoje uslove kad to nije moguce bez nasilju, al to je gubljenje vreme...al ponekad mora se gubiti, nazalost.I po prirodu bolje je ako taj drugi gubi vise iz vreme, za ucenju.
« Poslednja izmena: 10. Mar 2008, 19:15:42 od onodys »
IP sačuvana
social share
Da li je kocka baceno?
Snezana i vuk
Crvenkapa i kaludjerice
Vuk i sedam kaludjerica
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 17
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
Citat: Anea link=topic=302028. msg4638576#msg4638576 date=1200060185
Iskreno se nadam da ce se nasa drzava poneti odgovorno kao Nemacka. . .  Wink



Nemacka i Srbija, - slozices se da je moguce uociti veliku razliku . . .  Wink.  Ne znam sta su Scientolozi tamo zabrljali no moze se i to desiti da se Srbija neprijateljski postavi prema nama, u tom slucaju i onu prasinu sa sandala cemo istresti i mirno reci, - pokusali smo.

Nisu zabrljali ništa. a ovde je slučaj u Nemačkoj predimenzioniran i po pravilu krajnje pogrešno i lažno prestavljen. . Uglavnom se ticalo poreza i nekih ograničenja koja su za nas i onako nedostižna nedostižna. Stvar je u tome da sajentologija nije dobila pravo koje imaju neke druge Crkve, a odnosi se na oslobadjanje od poreza, pravo da ulaze u škole i bolnice i slično. Sve u svemu uskraćene su im one mogućnosti koje u Srbiji niko sem SPC ne može ni da sanja. A inače deluju normalno u Nemačkoj bez nekih luksuznih privilegija bez kojih mogu da prežive bez po muke...
« Poslednja izmena: 16. Jan 2009, 06:50:28 od Boshko »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Sony xperia
Pokrenuta tema starija od 6 meseci, sa kojim razlogom ??


Smile


IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.066 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.