Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Dijanetika - Moderna nauka o mentalnom zdravlju.  (Pročitano 21312 puta)
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 21103
Zastava Ту негде...
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
Чекај какве везе Сајентологија има са Кроулијем.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 14
OS
Windows 2003
Browser
Mozilla Firefox 3.0b2
svaka cast... ja ipak vise volim da osoba bude samosvesna, a ne deo krda koje misli umesto njega... Wink

Svaka cast... to je izuzetno pozeljno stanje, cilj Dijanetike je upravo zadobijenje takvog stanja, - potpuna samosvest i visoko analiticki um u jednom paketu.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


omnia ab ovo

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 5614
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.25
mob
Nokia 
Kroulijev sekretar je bio otac scientologija. A Krouli je bio jako cudan i strasan, postoje ljude koga on privlaci. Ja jako malo znam i o scientologiju i o Krouli.Al na to secam iz mog uspomene da scientologija je nesto vredno.
hvala lepo Ermeran Smile Smile
« Poslednja izmena: 11. Jan 2008, 16:37:51 od onodys »
IP sačuvana
social share
Da li je kocka baceno?
Snezana i vuk
Crvenkapa i kaludjerice
Vuk i sedam kaludjerica
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.25
mob
Apple iPhone SE 2020
da li si spreman da svoj zivot, sve svoje ciljeve i potrebe podredis jednom ucenju... da to utice na tvoj odnos prema tvojoj prodici i prijateljima... da budes deo zajednice koja totalno preuzima kontrolu nad tvojim zivotom u zamenu za laznu nadu (i gmizavce iz svemira) Smile

Ko zna ko danas uopste drzi kontrolu nad kime. Verske vodje nad svoje podanicima? centri informisanja nad svojim slusaocima? politicke vodje nad svojim obozavaoicima? ... jednostavno ako vidis da ti nesto odgovara - samo napred, ako nesto steti - stani i nemoj ici napred.

a, kako znas da ti nesto steti kad vec ides odredjenim putem...
ovisnici... bilo koje vrste nemaju merila...

Citat
kod scientologe nema krda.

zar... pa zasto bi onda bili oznaceni kao totalitarna zajednica...  Smile
zakon tako kaze... doduse... zakon ne moze da ti zabrani da budes glup, narkoman, alkoholicar, verski fanatik, ali moze da te spreci da skodis sebi i drugima... u tom interesu su te mere i donesene...


Citat
Svaka cast... to je izuzetno pozeljno stanje, cilj Dijanetike je upravo zadobijenje takvog stanja, - potpuna samosvest i visoko analiticki um u jednom paketu.

m..da.. i to nudi manje vise svaka religija\filosofski pokret od nastanka sveta do danas...
nista novo... zasto se muciti...
« Poslednja izmena: 11. Jan 2008, 16:50:58 od Anea »
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


omnia ab ovo

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 5614
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.25
mob
Nokia 
ja sam tebi oznacio tako da su totalitarni, pre neki vreme. al nisu takvi, odnosno nisu krda
muciti mene stvarno ne treba, ni nikoga. al to je bitno koji je bezbednije nacin govora, uzivo ili na netu. I zanimljivo da na netu moze se pricati u vecu bezbednosti.
a o zakonima ja nemam bas nesto lep sliku, to sam ovde i napisao.
ako pitanja je moja motivacija, onda to potrebno primetiti da ko sam. i ako dobro znam o moju licnostima vi vise znate od mene
sad sam u takvom stanju da ne suvise davno nisam smeo na ulicu ici i zaljubjen sam u vise zena i najvise u Anu. to je slikovito.
IP sačuvana
social share
Da li je kocka baceno?
Snezana i vuk
Crvenkapa i kaludjerice
Vuk i sedam kaludjerica
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 14
OS
Windows 2003
Browser
Mozilla Firefox 3.0b2
Da ne bude nesporazuma, ja ne podrzavam ni jednu religiju, i nisam clan nijedne pa ni scijentologije. No volim prkticna resenja i dijanetiku sam nasao kao potencijalno dobru, ako neko ima dokaza da su tehnike dijanetike naneli nekome ikakvu stetu, neka samo kaze. Ispitacemo i videcemo da li je to stvarno istina.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


omnia ab ovo

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 5614
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.25
mob
Nokia 
ovde na netu ja sam se gradio sa tom da sam se menjao sto nije lose. al to da sam vec mator, najverovatnije zbog toga kriv niko nije. Vreme najvise. Zadovoljan sam
kada to kazem moju roditeljima i dosta puno ljudima oko mene da su ludi, onda na to moja majka to odgovori, a to je super samo ti si normalan i zdrav Smile Smile Smile
« Poslednja izmena: 11. Jan 2008, 18:19:02 od onodys »
IP sačuvana
social share
Da li je kocka baceno?
Snezana i vuk
Crvenkapa i kaludjerice
Vuk i sedam kaludjerica
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.25
mob
Apple iPhone SE 2020
Da ne bude nesporazuma, ja ne podrzavam ni jednu religiju, i nisam clan nijedne pa ni scijentologije. No volim prkticna resenja i dijanetiku sam nasao kao potencijalno dobru, ako neko ima dokaza da su tehnike dijanetike naneli nekome ikakvu stetu, neka samo kaze. Ispitacemo i videcemo da li je to stvarno istina.

To zvuci kao: "Ja verujem da je Hrist sin boziji, ali nisam hriscanin" Smiley
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.25
mob
Apple iPhone SE 2020
Citat
According to Scientology (and stemming directly from Hubbard's "vision"), 75 million years ago, an evil ruler named Xenu implanted "thetans," or spirits, in volcanoes on the planet Teegeeack (known more recently as Earth). All humans are made up of these thetans, which are basically good but terribly misguided little buggers. The problem, you see, is that things called engrams, which come from early traumas, cause us spiritual pain and unhappiness. We all got 'em; we all gotta get rid of 'em.
« Poslednja izmena: 18. Jan 2008, 15:36:57 od Anea »
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.25
ta knjizica koja je postavljena .. ona je neki uvodni kurs sajentologije ,pojavljivala se i ranije piratski na netu ...  Smile

...ali ,sajentolozi ne bi trebalo da je besplatno dele , poshto je ona - kao i sav drugi materijal sajentologa zashticena copyright-om (ko je pominjao biznis Smile) i znam da su neki likovi bili tuzeni kad su ovu i slichne knjige javno shirili ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.098 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.