Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 13:30:25
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: f4u 4b corsair  (Pročitano 16084 puta)
Moderator
Poznata licnost


Shit happens, rama rama.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4233
Zastava Slovenia
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
Nokia 
može li telefon od ove radnje jer mi treba OH-58D KIOWA WARRIOR "Thugs" od Academy-ja ali nema ga u sloveniji.... Smile Smile

inače lep primerak.....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


KRALJ SVIH MAKETASA

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 57
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mr ace reklamiras reklamirass  Smile Smile imali neko  nesto Smile   o istoriji ovog aviona
broj je:011/311 89 19 ja mislim da je taj proveri Smile
« Poslednja izmena: 10. Jan 2008, 12:30:27 od maketaš »
IP sačuvana
social share
voli sve one koje  takođe vole njega 
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Fly Baby, fly...

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 11585
Zastava Serbia
OS
Windows 98
Browser
Internet Explorer 6.0
poznat mi ovaj avion...
i vozio sam ga nekolko puta,al dosad-samo virtuelno...hehehe. Smile Smile
Znaci kolega! Smile Nisam taj vozio u FS (trenutno sam  u severoistocnoj Canadi -oblecem kuglu Galebom G-2, sada mi sledi let do Greenlanda) Smile Smile
Izvin'te za off, Maketashu kad ces da pocnes sa radom?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Reign in Blood

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 20579
Zastava SRBIJA
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.25
Citat
Nije to neka velika nauka, da si vlasnik bukvalno jedine maketarske radnje u Bg koja redovno nabavlja makete i opremu raznih proizvodjaca i da na najvecem domacem maketarskom forumu mozes besplatno da se reklamiras i prikazujes artikle a uz to si i prisutan na takmicenjima i u literaturi da li bi dosao ovde (pri tome ne mislim da omalovazavam burek forume, samo sam realan) i zakupio prostor?

Ne pitaj mene za to- ja bih se trudio da budem sveprisutan. U svakom slucaju- od sada brisem specijalizovane radnje. Mogu da prodju privremeno radnje gde pored drugih stvari ima i maketa. Najveci forum je Burek. Burek ima moc da da bude snazan u svim oblastima pa tako i maketarskim. Mi smo tek poceli sa maketama i evo sta je ispalo.

Licna poruka tebi- ja tebe smatram clanom Bureka. Ne zanima me clanstvo i veze sa drugim forumima. Ovde si dobrodosao a tvoji radovi su cenjeni. Nadam se da ces ubrzo uvideti da si dosao na odlicno mesto. Kako sam vec rekao da je maketarstvo ovde tek u povoju imas cast da i ti budes jedan od clanova koji ce dati pun doprinos tome. Ja imam svoje veoma jake reference u svetu jos odavno, kako na polju maketarstva tako i na polju istrazivanja i uradjenih clanaka. Naravno- na drugim forumima sam prikazan kao mracni demon... kako i zasto necu da vas uvlacim.

Dakle sta je odluceno- kupuje li se Korser ili ne  Smile
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 6483
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
HTC HD2
pffff.... kad pogledam ove crteze... pomislim da nikad necu moci tako da crtam  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


KRALJ SVIH MAKETASA

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 57
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
daaaaaaaaaaaaaaaaa kupuje se  Smile  mr ace poslusaj pilota on daje dobre savete i dobar je čovek  Smile  on je moderator njegov posao nije lak zato nemoj da  se ljutis na njega    Smile
aaaaaaaaaaa ubiću se maler me prati od jutros zamalo nisam kupio jaknu nisam sebi nasao farmerke a sad maketa nemaje u m-hobby katastrofa sta reći maler zna li neko jois neku radnju Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
« Poslednja izmena: 10. Jan 2008, 14:32:29 od maketaš »
IP sačuvana
social share
voli sve one koje  takođe vole njega 
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


KRALJ SVIH MAKETASA

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 57
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
aaaa Smile Smile  nikad se u zivotu nisam ovako iznervirao prvo nema f4u 4b crosair pa sad f4u 1d i jos nemoze da se naruči  Smile Smile Smile Smile Smile to nema nigde samo u srbiji sad moram da naručujem iz inostranstva ko zna koliku će mi postarinu naplatiti        Smile Smile neće moći tako sa maketasom
IP sačuvana
social share
voli sve one koje  takođe vole njega 
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.2
Delta City...
Merkator...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Reign in Blood

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 20579
Zastava SRBIJA
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.25
A sto si bre zapeo za tog Korsera?
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 431
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Polako ljudi, ja znam da sam na odlicnom forumu, znam da je Pilot dobar covek i ne ljutim se na njega (Zasto bih?!?), nisam zeleo da se svadjam samo sam verbalizovao "big picture" koji sam zapazio bez namere da vrsim pritisak da se bilo sta promeni. Takodje sam koristio samo generalne pojmove bez pominjanja imena radnji, drugih foruma i telefona. Kao fizicko lice nadam se da imam pravo da dogovorim prodaju, kupovinu ili razmenu maketa s drugim clanovima foruma.

Maketas sto se sad nerviras brate rodjeni, kakvo te narucivanje iz inostranstva spopalo kad sam lepo rekao da cu ti prodati moj F4U4B. Ako ti odgovara cena ti mi preko priv poruka predlozi neki termin i lokaciju (centar grada najpozeljnije) da se nadjemo i obavimo to.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 13:30:25
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.114 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.