Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 06:46:38
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ljudi koji traze vezu na netu  (Pročitano 6227 puta)
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
Taj trend upoznavanja ljudi na netu, sastanaka polu na slepo se prosirio usljed sve veceg broja web stranica tog tipa; gde imas accounte, kacis slike, i cekas tudju potvrdu da nesto vredis fizicki, a onda i nadjes udvarace itd itd.

Elem, ta psiha mi zaista nije jasna - kad vidim 98 samouslikanih fotografija, obnazenih, poluobnazenih i nick sexy_mala; slatkica; Idealno_losha i jos niz takvih i gorih, ja samo mogu da pomislim da te devojke imaju zesce komplekse nize vrednosti i tacka. Ili momci koji se slikaju u boxericama pred ogledalom ( puta 36 ), odnosno u bijesnim kolima ( puta 12 ), njihovi nickovi su doduse normalniji, to medjutim nista ne znaci.

Donedavno sam imala my space koji su mogli videti samo moji msn kontakti i uglavnom sam kacila slike koje su nekom trebale, tipa s exkurzije, pa onda drugarica koja nema bas tu, skine je s mog spejsa i sl, ali sam i to izbrisala kad sam videla kako se lako moze upasti na tudji 'restricted' space.
Razumem ja sve to, da je net globalno selo i da generalno nema pravila, a i zivimo brzim tempom pa ljudi sve vise bleje pred kompom i chatuju, ali ipak ne treba internet postavljati kao prvi klub gde ces upoznati nekoga.

Razocarenja tipa da se lik predstavljao kao Apolon, a pred tebe se pojavi Kvazimodo uvek ima i uvek ce biti ( pri tom mislim i na fizicki i na psihicki aspekt ) jer su ti isti ljudi koji traze svoje druge polovice na netu isto tako previse okupirani sami sobom, pa ne mogu procitati boldirane 18 fontovske signale da tu nesto ne stima.

Jedna stvar vodi ka drugoj i na kraju dolazimo do zakljucka da iskljucivost i extremizam nikad nisu donijeli nista pozitivno Smiley

IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


omnia ab ovo

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 5614
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.25
mob
Nokia 
iskljucivnost ne donesi nista pozitivno Smile
juce sam malo suvise radovao u moju kafanu, ne virtualno, danas sam spavao ceo dan, a sad mi oci toliko svetlost daju u sobu da ne mogu spavati vise.
al ako uzmes to da ponekad ne bi bilo lose pricati o bilo cega sta nije alkoholizam i nije ni `samo` p..cka, onda sednes kod kompjutera, i probas naci zivotni signale na potpuno istrebljano planetu zemlju.
IP sačuvana
social share
Da li je kocka baceno?
Snezana i vuk
Crvenkapa i kaludjerice
Vuk i sedam kaludjerica
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
Nokia N97
Upoznavanje je uvek machka u dzaku. Jedino shto se na netu mozhe sakriti je fizichki izgled, mada logichno je da razmenite slike.
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 24
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Da treba biti oprezan svakako, ali ne treba ni imati predrasude (tj donositi zaključke da je 98% ili već koliko posto jednako 100 %)... Sve primedbe stoje, ali to je samo još jedan način da se ljudi upoznaju... koji priznajem mene lično na momente prestravljuje, ali krug ljudi koji možete upoznati preko interneta je mnogo, mnogo veći nego onaj koji Vam pruža vaša životna okolina, stvarnost ili šta već... Treba iskoristiti prednosti i u svemu naći pozitivne stvari... I ne zaboraviti... to je samo još jedan način za upoznavanje... Nikako jedini... Razmišljajte pozitivno, verujte u svoju intuiciju i oprezno... Sa srećom! Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

Zodijak
Pol Žena
Poruke 3
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
Samsung 
Tema je zaista veoma diskutabilana i vecina clanova je vec odgovorila (delimicno) ispravno.    
Moje misljenje je da je mozda lakse, sa jedne strane, zato sto ima veci broj raznoraznih ljudi, pa je stoga izvodljivije upoznati nekog "adekvatnog".    Nema pijanih momaka, napadnih a i ako se dese neke neprijatnosti sa odredjenom osobom na netu, komunikacija se lakse moze prekinuti.    
Sve sto vise vreme prolazi sve veci broj ljudi se odlucuje za tako nesto.    Razloga je zaista vise: nedostatak slobodnog vremena, previse rada, posao se danas sve vise svede na upotrebu neta i kompa pa ljudi pokusavaju da usklade lepo sa korisnim  :D ; mogucnos upoznavanja ljudi iz jednog sasvim drugog ugla.   .   .   .  
Za nekoliko uspesnih primera ovakvog upoznavanja sam vec licno cula, neke i upoznala.    Mada, na zalost, ima i negativnih situacija u kojima se devojke istraumiraju od strane raznoraznih manijaka i kretena da im tako nesto bude nauk za ceo zivot.   Moja peporuka devojkama je da sirom otvore oci! Nikada ne znas ko je zaista sa druge strane.    Kao sto neko rece "macka u dzaku".    Ko zeli da reskira, neka izvoli.     Smile
IP sačuvana
social share
Originally.  .  .  .  .  me! :)
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
Bože, blagoslovi sve block i ignore liste ovog sveta!  Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 4678
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
To rade stidljivi ljudi. 'Ajde da ih pobijemo.  Smile
Smile A sto?
 Oni su ljudi kao i nestidljivi!  Smile
Elem, znam jedan jako lep i nezan par koji su se preko neta smuvali, bas su mi jedno za drugo.... ali ona jos uvek od stidljivosti ga ne naziva svojim deckom!  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 5530
Zastava Novi Sad - Petrovaradin
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
mob
Sony xperia tipo
Па, не знате ни ко су људи које упознате у дискотеци, кафићу, на станици... и они се понекад лажно представљају... Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
Pa kad bismo isli tom logikom, niko se ni s kim ne bi trebao upoznavati Smiley
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 5530
Zastava Novi Sad - Petrovaradin
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
mob
Sony xperia tipo
Зато и идемо оном другом да је интернет само још једно место где се могу упознати занимљиви људи...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 06:46:38
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.082 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.