Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: "Vašington post" objavio listu "idiota godine"  (Pročitano 4868 puta)
Poznata licnost

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 3325
Zastava Београд
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
Samsung S4 mini
heheh...IDIOTI Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil GTalk Skype Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol
Poruke 16
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
Ricard Gir:

Ja znam ko sam.  Niko drugi ne zna ko sam.  Da sam zirafa a neko mi kaze da sam zmija , ja bih pomislio ja sam zirafa.

Donald Ramsfeld:

Izvestaji koji govore da se nesto nije dogodilo uvek su mi interesantni jer koliko znamo postoje stvari za koje znamo da ih znamo.  Takodje znamo da postoje poznate nepoznanice to jest znamo da postoje stvari koje ne znamo.  Ali postoje takodje i nepoznate nepoznanice one za koje ne znamo da ih ne znamo.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Vidi-Meni-Visi

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6005
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
HTC One V
hehehehe...
a i sumnjao sam u tinki vinkija...

 Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pa ja ne znam sta da stavim vise ovde, sve mi sklanjaju! Smile
Pogledaj profil GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 873
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
Pazi ti sad konkurenciju:
- Da bi mi se svideo, muškarac mora da ima sve što ja nemam, da je smiren, fleksibilan, da ima nešto u glavi. (Maja Nikolić, pevačica)
- Obožavam žene i uživam u seksu isključivo u njihovom prisustvu. (Nedeljko Bajić Baja, pevač)
- Goran Bregović bi, kad uzima romske pesme, mogao da proveri šta znače, pa mu se ne bi omaklo da se pesma zove "Te kuravle", što
znači "Da te jeb..". (Dragan Knežević, kompozitor, najavljuje tužbu protiv Gorana Bregovića zbog krađe jedne pesme)
- Moja inspiracija, moja vizija, moja želja, moj cilj je - Nobel. (Bogoljub Karić, biznismen)
- Broj Srba koji su pobijeni na Kosovu ostaće nepoznat sve dok se svi ne vrate svojim kućama.(Zoran Anđelković, predsjednik Privremenog izvršnog veća Kosova)
- Zbog prisluškivanja, ponekad tri sata ne mogu da se prikačim na internet.(Ivica Dačić, poslanik SPS)
- Držim da ratovi, ako su već neizbežni, treba da budu osvajački... (Todor Dutina, direktor "Srne")
- Amerikanci funkcionišu na principu obrnute saksije: dupe im je veće i preče od glave u svakom pogledu. (Danilo Lazović, glumac)
- To što radi Ronaldinjo, to je neponovljivo. Kao da gledam sebe kad sam se kao dečak igrao na livadi. (Tomislav Nikolić, potpredsednik SRS)
- Nisam završio fakultet jer nije valjao Zakon o univerzitetu. (Tomislav Nikolić, kandidat za predsednika države?!)
- U novom udžbeniku istorije neće ponovo partizani pobediti, a četnici izgubiti. (Gašo Knežević, ministar prosvete)
- Mazuta ima dovoljno, samo ga treba nabaviti. (Radomir Naumov, ministar energetike)
- Jednog dana ću imati svog ličnog čitača koji će mi čitati knjige dok ja radim. (Vendi, estradna umetnica)
- Kao veliki kolekcionar starina i umetničkih slika, ja sam živi dokaz da pevačice nisu glupe. (Vera Matović, estradna umetnica)
- Mislim da ne postoji muškarac koji bi se požalio da mu je sa mnom u krevetu bilo loše. U stvari, to moj dečko najbolje zna. (Seka Aleksić, folk pevačica)
- Uverena sam da će svi koji vide moju novu fotografiju pomisliti na anđela, a ne na gusku. (Nevena, članica grupe "Models")
- Ponekad sam i samom sebi dosadan, pa mislim kako li je tek drugima sa mnom. (Slobodan Vuksanović, političar)
- Mi, dok smo bili vlast, nismo imali problem sa kvorumom. Ja sedam dana pre zasedanja pozovem Šešelja, odvedem ga na šampitu i lepo se dogovorimo za šta će oni da glasaju.(Zoran Anđelković, funkcioner SPS)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Zodijak Capricorn
Pol
Poruke 7487
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mislim da ameri zauzimaju svih prvoh 10 mijesta pa onda tek drugi
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Napred Plavi !!!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 7649
Zastava Prestonica Sandzaka
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.25
mob
Nokia 6300
- Zbog prisluškivanja, ponekad tri sata ne mogu da se prikačim na internet.(Ivica Dačić, poslanik SPS)

- To što radi Ronaldinjo, to je neponovljivo. Kao da gledam sebe kad sam se kao dečak igrao na livadi. (Tomislav Nikolić, potpredsednik SRS)


 Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


My job is my family. It's fuckin' job, Sonny boy!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6409
Zastava Kada saznam, javicu...
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
HTC Touch
- Obožavam žene i uživam u seksu isključivo u njihovom prisustvu. (Nedeljko Bajić Baja, pevač)
- Mi, dok smo bili vlast, nismo imali problem sa kvorumom. Ja sedam dana pre zasedanja pozovem Šešelja, odvedem ga na šampitu i lepo se dogovorimo za šta će oni da glasaju.(Zoran Anđelković, funkcioner SPS)
Mislim da je sampion - Seki sa sampitom  Smile Smile
IP sačuvana
social share
- 420 miles to Chicago, full tank of gas, half box of cigarettes, it's night and we are wearing sunglasses.
- Let's go!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 873
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
- Obožavam žene i uživam u seksu isključivo u njihovom prisustvu. (Nedeljko Bajić Baja, pevač)
- Mi, dok smo bili vlast, nismo imali problem sa kvorumom. Ja sedam dana pre zasedanja pozovem Šešelja, odvedem ga na šampitu i lepo se dogovorimo za šta će oni da glasaju.(Zoran Anđelković, funkcioner SPS)
Mislim da je sampion - Seki sa sampitom  Smile Smile
Nemoj da mi zaboravljate tomicu, predsedničkog kandidata kojji, siromašak nije završio fakultet jer mu nije valjao Zakon o univerzitetima  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.063 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.