Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 450
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Srpski fudbaleri širom evrope i sveta  (Pročitano 530073 puta)
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 18631
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
A Kezman je toliko kriv sto nismo na prvenstvu... Smile Smile
Bas stvarno, decko ni kriv ni duzan.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 18999
Zastava Beograd-Vračar
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.25
mob
Nokia E72
Jel ironija ili...?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Nema vise Djure Jaksica,salveta i poema...

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 6650
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
SonyEricsson w700
Jel ironija ili...?

ma nije... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 18631
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Jel ironija ili...?
Nije, ozbiljan sam. Ne mislim da je medju 5 najboljih spiceva ali nije losiji od Pantelica i Lazovica. Sem toga decko nije igrao uopste u kvalifikacijama a cesto se dovodi u vezu sa neuspehom nase reprezentacije tj. pljuje se vise nego ovi sto nisu mogli vola da ubodu u kvalifikacijama.
« Poslednja izmena: 06. Jan 2008, 22:08:52 od sarmagedon7 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 10671
Zastava Novi Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
Grčka Liga:

Veria FC [3 - 1] Levadiakos
24'   [1 - 0]   I. Alexiou       
34'   [1 - 1]      E.A. Montoya    
45'   [2 - 1]   R. Krivokapic       
57'   [3 - 1]   P.d. Lange    

OFI Crete [0 - 1] Aris Saloniki
72'   [0 - 1]      V. Ivic

Portugalska liga:

Amadora [4 - 1] Vitoria Guimaraes      
36'   [0 - 1]      M. Mrdakovic    
52'   [1 - 1]   N. Viveiros       
62'   [2 - 1]   P.T. Geromel (o.g.)             
72'   [3 - 1]   H. Cabral             
85'   [4 - 1]   P. Pereira    

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 10671
Zastava Novi Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
Jovanović na kraju živaca

Standard nije prihvatio ponudu madridskog Atletika

Ako je zaista tačno da su i Madriđani odbijeni, dođe mi da uzmem kofer, spakujem stvari i vratim se u Bajinu Baštu.
Tamo bih bar pecao i odmarao glavu, naglašava golgeter belgijskog tima

Španski sportski listovi Marka i As doneli su vest : Atletiko Madrid je zainteresovan za srpskog reprezentativca Milana Jovanovića i želi ga odmah, ali rukovodstvo Standarda neće, do kraja prvenstva, da se odrekne golgetera!

-Atletiko? Prava stvar, super – prozborio je napadač ekipe iz Liježa.

Čuli ste da su Madriđani zapeli da vas angažuju ove zime?

-I ranije se o tome pričalo, a obično gde ima dima ima i vatre.

Dakle, poziv Atletika je na stolu Standarda?

-Iz kluba me nisu obavestili, ne znam šta se dešava, samo što sam se vratio sa priprema iz Portugalije...Ukoliko je tačno da Atletiko pokušava da me dovede, onda ću predstojećih dana drugačije razgovarati sa čelnicima Standarda. Valjda se i ja nešto pitam, nisam rob. Ko mi garantuje šta će da bude do juna. Ne daj Bože da se povredim, pa, ako je Standard spreman da mi da bankovnu garanciju na pet miliona evra onda nema nikakvih problema, ostaću, neću dizati glas. U životu sve ima granicu. Prošlog leta bio sam maksimalno korektan, ma, kada ja to nisam bio...

Ljubav bi, izgleda, mogla da pukne?

-Ništa nisam koštao Standard kada sam došao u klub, ali poštovao sam, i poštujem ono što je učinio za mene, pružio mi je šansu da se vratim fudbalu na najbolji mogući način. Smatram, takođe, da sam se odužio, igrao odlično, postizao golove, na teren izlazio i povređen, prevazišao, bez lažne skromnosti, sredinu...Pruža se prilika da klub zaradi milione, pruža se prilika da i ja napredujem u mnogo jačem timu, kad ako ne sad? I zato se žestim više nego ikad dosad, i zato ovoga puta sve neće proći bez potresa kao ranije, pod uslovom, naravno, da se Atletiko i zvanično obratio na adresu Standarda. Previše je arogancije kod onih koji kroje moju sudbinu da bih ostao dužan.

Radikalni potezi se ne isplate, oni samo produbljuju jaz, imajući u vidu da je Standard, ipak, gospodar situacije, ugovor je na njegovoj strani?

-Kakve živce moram da imam da bih ostao uzdržan? Zar bi neko, posle svega što se meni dešavalo sa mnogobrojnim ponudama, sačuvao mirnoću? Teško...Dođe mi da uzmem kofer, da spakujem stvari i vratim se u Bajinu baštu, tamo bih bar pecao i odmarao glavu – nasmejao se na kraju Jovanović.

Nasmejao se, a nije mu do smeha. Njemu je do madridskog Atletika!

Povreda koja je na početku priprema zadavalo mnogo problema Jovanoviću, polako odlazi u zaborav. U prilog tome i prijateljski meč sa Navalom u Portugalu (0:1) u kojem je naš napadač igrao u drugom poluvremenu, i to svih 45 minuta.

-U odnosu na ono kako je bilo, ovo sad je pesma – objašnjava Jovanović – Ne osećam problem, lako se krećem, šprintam, driblam, šutiram...

Šta kažu lekari?

-Oni ne mogu da ustanove dijagnozu, a bio sam na svim mogućim pregledima. Nešto se događa sa trbušnim zidom, a šta je to, bog sveti zna. Uglavnom, rečeno mi je da je na snimcima sve čisto i da ne postoji nikakav signal koji bi upućivao da je potreban operativni zahvat.

Igraćete sutra u Kup utakmici protiv Genka?

-Da! Pobedićemo! - jasan je Jovanović.

Izvor: Sport
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 10671
Zastava Novi Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
Mladi srpski reprezentativac Herenvena razmontirao AZ

Pre izvesnog vremena, posle niza odličnih partija Miralema Sulejmanija, holandski mediji su podsetili trenera AZ Luja Van Gala da je imao mladog reprezentativca u svom klubu, ali nije umeo ni želeo da se bori za njega. A, Sulejmani mu je u subotu veče u derbiju zasolio ranu, razmonitaro je AZ golom, asistencijom za trijumf Herenvena 4:0!

-Fantastičan meč, bila je ovo moja mala osveta Van Galu i još jednom sam ga podsetio da je pogrešio u proceni u vezi mene – započeo je priču Sulejmani. - Postigao sam gol, jedan namestio, još korak smo bliži našem cilju ove sezone – plej-ofu za Ligu šampiona.

Sulejmani je pronašao sebe u Holandiji, igra podjednako dobro i u vezi i u špicu.

-Holandija je prava zemlja za afirmaciju mladog igrača. Igra se otvoreno, napadački, dobio sam kontinuitet igara, a samim tim sam stekao dodatno samopouzdanje da pokažem koliko vredim. Zadovoljan sam zaista dosadašnjom karijerom u Herenvenu i radim na daljoj afirmaciji.

Van Gal je pogrešio, Partizan se ogrešio?

-Ne vraćam se u prošlost, imao sam želju da igram, i dokažem se u Partizanu, da igram sa Danko Lazovićem. Nije se ostvarila valjda će mi se posrećiti da Danko i ja zaigramo zajedno u A selekciji – ističe mladi reprezentativac Srbije koji blista u Holandiji.




Saša Ilić ponovo u Turskoj?

Realni izgledi da se srpski as vrati u Tursku.
Salcburg, kako „Sport“ saznaje, traži milion evra za obeštećenje. Naš doskorašnji reprezentativac nema ništa protiv selidbe...

Turska pamti, Turska ništa ne zaboravlja, Turska opet zove srpskog internacionalca Sašu Ilića. Ono što je nekadašnji prvotimac Galate demonstrirao dok je igrao u dresu istanbulskog velikana ostalo je, dakle, zauvek urezano u srcima onih koji navijaju za pomenuti klub, ali ostalo je i u sećanju simpatizera, trenera i članova rukovodstava drugih, turskih elitnih sredina, što je još jedno svedočanstvo o vrednosti nekoga i nečega. Otud i pozivi ove zime, kako „Sport“ ekskluzivno saznaje, da se vrati u zemlju iz koje je letos otišao u Austriju, pozivi Trabzona i Vestel Manise.

A, da li će se vratiti? Moguće je, sudeći po onome kako se stvari odvijaju poslednjih dana, lako je moguće.

Pita se Red Bul Salcburg, pita se i Ilić, koji, uzgred budi rečeno, nema ništa protiv (što je veoma bitan detalj) da se preseli u Tursku, ali pod uslovom da dobije novac koji traži. Postoje nagoveštaji da će se ispuniti želja odličnog veziste, kao što postoji i rešenost Turaka da se dogovore sa Austrijancima oko obeštećenja. Salcburg bi, kažu naši izvori, izašao u susret zainteresovanim ukoliko na klupski račun uplate milion evra. Ko će pre zavući ruku u kasu : Trabzon ili Vestel Manisa ?

Za kraj, evo i Ilićeve statistike u Salcburgu : 22 utakmice, 4 gola, na terenu ukupno 1133 minuta. Malo je za sreću onoga koji je navikao na minutažu kakvu njegov kvalitet i zaslužuje, malo za Sašu Ilića. Čovek, jednostavno, nije fudbalski srećan u Austriji, što je i osnovni razlog da na početku svoje 31.životne, razmišlja o novom transferu.

Pedantni Austrijanci su na Salcburgov klupski sajt stavili i cene zahvaljujući kojima je Ilić tokom karijere menjao sredine. Tako je Partizan zaradio 500.000 evra od Sašine pozjamice Selti iz Viga , da bi zatim uzeo dva miliona od njegovog transfera u Galatasaraj. Na red je stigao i Red Bul Salcburg, koji je Turcima dao 900.000 za otkup nekadašnjeg srpskog reprezentativca. Ugovor vezuje Ilića do 30. juna 2010.godine.

Izvor: Sport
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Che cosa

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 4811
Zastava Italija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
Nokia E71 Kinez
E ljudi a onaj Goran Lovre bre daje golove za Groningen,mogli bi ga isprobati za repku

http://en.wikipedia.org/wiki/Goran_Lovre
IP sačuvana
social share
  

Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 10671
Zastava Novi Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
Mateja Kežman je postigao četiri gola na utakmici Kupa Turske u kojoj je Fenerbahče savladao Alanjuspor vaterpolo rezultatom 10:3.

Lazović, Sulejmani i Lovre postigli su po 1 gol u pobedema svojih ekipa u večerašnjem vanrednom kolu prvenstva Holandije.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 20974
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
mob
Nokia N95
Mateja Kežman je postigao četiri gola na utakmici Kupa Turske u kojoj je Fenerbahče savladao Alanjuspor vaterpolo rezultatom 10:3.

Lazović, Sulejmani i Lovre postigli su po 1 gol u pobedema svojih ekipa u večerašnjem vanrednom kolu prvenstva Holandije.
ako vidi to partizan u srcu odmah ce djukica napadne.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 450
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.076 sec za 15 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.