Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 15 16
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: CIA rušila Miloševića uz pomoc lidera DOS-a i kriminalaca  (Pročitano 17761 puta)
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 1804
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
Citat
Zbog osnovane sumnje da su vršili krivična dela. Ako neko ima dosije u policiji, logično je da policija posumnja da taj i dalje vrši krivična dela, jer 90% svih osuđenih kriminalaca su tzv. povratnici, odnosno osobe koje ponovo vrše iste zločine zbog kojih su već osuđivani.

Zato je masa ljudi sa dosijeima privođena na informativne razgovore, mnogo je nerasvetljenih krivičnih dela, pa je logično da se poznati lopovi privode i ispituju. Neki su puštani nakon 24 sata, neki su držani po desetak dana, vrlo mali je procenat onih koji su držani više meseci, a da na kraju nisu optuženi za neko krivično delo.


То везе с  везом нема, нити се тако спроводе акције било где у свету. Ви ем направите глупост ем на још глупљи начин оправдавате своју глупост. А то што ти називаш ''мали проценат'', за једну државу као што је Србија и њен осиромашен и покраден народ је итекако ПРЕВЕЛИКА цена.

Citat
Tvajs, nemaš nikakvih validnih argumenata za svoje stavove, osim prazne priče, akcija sablja je bila najbolje što se desilo u Srbiji u zadnjih 20-ak godina. Čak i veličanstveni 5. oktobar nije toliko značajan u odnosu na sablju. Ta akcija je udarila u osinje gnezdo i delimično uspela da amputira maligni tumor na telu Srbije, nesputani organizovani kriminal.

Nažalost, samo delimično i kratkotrajno, po mom ukusu. Pa, ako je neko nevin stradao u toj akciji, neka mu se plati odšteta, ali država je imala višestruku korist nego eventualnu štetu od te akcije.


Па само будали 90% узалудно ухапшених нису никакав аргумент. Само је вама нормално да је 90% колатерална штета. Ја још нисам чуо да се игде у свету тако спроводе акције.


И да се разумемо пошто видим да изврћеш све што кажем. Апсолутно подржавам сваку акцију која за циљ има хапшење криминалаца, али апсолутно не подржавам да то раде будале и неспособњаковићи који ће сопственом народу таквим акцијама донети више штете него користи. Криминалце треба хапсити сваки дан, а не једном у 2 или 20 година!

Lupetaš gluposti. Svuda u svetu, kad se desi neko krivično delo, policija šablonski radi isto što i naša policija. Prvo se pročešlja policijska arhiva, pa se privode poznati prestupnici koji su već vršili takva krivična dela, pa se ide na "line up" da eventualni svedoci prepoznaju mogućeg počinitelja, pa se uzimaju izjave od poznatih prestupnika gde su bili u određeno vreme i čime su se bavili itd. Kad policija nema nikakvih dokaza, ti ljudi se puštaju uz "zahvalnicu" što su sarađivali sa policijom.

Drugo, čak i sve moguće odštete će koštati državu 15 miliona evra, ako bi svih 12 hiljada privedenih tražilo odštetu, što je smešna suma u odnosu na sve pozitivno što je ta akcija donela.

Znači, nemoj meni da prosipaš budalaštine i demagogiju, to može da prođe kod nekog polupismenog radikalskog simpatizera.
IP sačuvana
social share


Dok je budala, biće i radikala
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.25
mob
Nokia ispo iz modu
Citat
Lupetaš gluposti. Svuda u svetu, kad se desi neko krivično delo, policija šablonski radi isto što i naša policija. Prvo se pročešlja policijska arhiva, pa se privode poznati prestupnici koji su već vršili takva krivična dela, pa se ide na "line up" da eventualni svedoci prepoznaju mogućeg počinitelja, pa se uzimaju izjave od poznatih prestupnika gde su bili u određeno vreme i čime su se bavili itd. Kad policija nema nikakvih dokaza, ti ljudi se puštaju uz "zahvalnicu" što su sarađivali sa policijom.

Drugo, čak i sve moguće odštete će koštati državu 15 miliona evra, ako bi svih 12 hiljada privedenih tražilo odštetu, što je smešna suma u odnosu na sve pozitivno što je ta akcija donela.

Znači, nemoj meni da prosipaš budalaštine i demagogiju, to može da prođe kod nekog polupismenog radikalskog simpatizera.


Па дај неки пример да поткрепиш ту своју тврдњу да још негде у свету неспособњаковићи као у Србији  спроводе акције? И немој мешати бабе и жабе и начин рада полиције у свету. Где још у свету због атентата полиција хапси све који су крали јаја по пијацама??? И шта је то толико позитивно сем пар земунаца ухапшених у сабљи?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 1804
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
Citat
Lupetaš gluposti. Svuda u svetu, kad se desi neko krivično delo, policija šablonski radi isto što i naša policija. Prvo se pročešlja policijska arhiva, pa se privode poznati prestupnici koji su već vršili takva krivična dela, pa se ide na "line up" da eventualni svedoci prepoznaju mogućeg počinitelja, pa se uzimaju izjave od poznatih prestupnika gde su bili u određeno vreme i čime su se bavili itd. Kad policija nema nikakvih dokaza, ti ljudi se puštaju uz "zahvalnicu" što su sarađivali sa policijom.

Drugo, čak i sve moguće odštete će koštati državu 15 miliona evra, ako bi svih 12 hiljada privedenih tražilo odštetu, što je smešna suma u odnosu na sve pozitivno što je ta akcija donela.

Znači, nemoj meni da prosipaš budalaštine i demagogiju, to može da prođe kod nekog polupismenog radikalskog simpatizera.


Па дај неки пример да поткрепиш ту своју тврдњу да још негде у свету неспособњаковићи као у Србији  спроводе акције? И немој мешати бабе и жабе и начин рада полиције у свету. Где још у свету због атентата полиција хапси све који су крали јаја по пијацама??? И шта је то толико позитивно сем пар земунаца ухапшених у сабљи?

Eto, opet pokušaj zamene teza. Akcija sablja nije počela zbog ubistva Đinđića, već je to ubistvo samo ubrzalo takav tip akcije, koja je bila pripremana i desila bi se i da nije tog dana izvršen atentat na Đinđića. Jedino što je policiji išlo na ruku je uvođenje vanrednog stanja zbog ubistva Đinđića, pa su dobili mnogo veća ovlašćenja i mogućnost da drže u produženom pritvoru osumnjičene. Plus, sa uvođenjem vanrednog stanja akcija je proširena na celu Srbiju, a ranije je bilo planirano da se samo očisti Beograd od poznatijih kriminalnih grupa.

Dakle, ta govna bi bila pohapšena, čak i da je Zoran dan danas živ i zdrav.


@ stami

baš sam se pitao kad ćeš da pomeneš Bebu Popovića, tog poznatog zlotvora i životinju u ljudskom telu Smile To ti je jedini argument. Beba i Čeda su najveće zlo na Balkanu, svi ostali su nevini kao Devica Marija.

Što se tiče rušenja divljih objekata, taj zakon postoji, ali se primenjuje selektivno, jer ako bi se primenio doslovno, bar milion građana Srbije bi završilo na ulici. Znači, ruši se onom ko nešto debelo zasere, ostali se ne diraju.

Nego, ne reče ti meni, da li si ti da se donese zakon o poreklu imovine, pa da svi građani ove zemlje, Beba, Čeda, Đelić, Dačić, Vučić, Nikolić i ti i ja dokažemo šta imamo od imovine i na koji način smo je stekli. Ni po babu, ni po stričevima, već da zakon važi za sve podjednako.
IP sačuvana
social share


Dok je budala, biće i radikala
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32981
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Citat
[Eto, opet pokušaj zamene teza. Akcija sablja nije počela zbog ubistva Đinđića, već je to ubistvo samo ubrzalo takav tip akcije, koja je bila pripremana i desila bi se i da nije tog dana izvršen atentat na Đinđića/quote]

Mislim stvarno ! Akcija je izvršena samo radi progona neistomišljenika i skretanja pažnje sa pravih politickih naredbodavaca , nije ništa osim maltretiranja i zatvaranja neistomišljenika dobro donela !

Citat
Nego, ne reče ti meni, da li si ti da se donese zakon o poreklu imovine, pa da svi građani ove zemlje, Beba, Čeda, Đelić, Dačić, Vučić, Nikolić i ti i ja dokažemo šta imamo od imovine i na koji način smo je stekli. Ni po babu, ni po stričevima, već da zakon važi za sve podjednako.
Ja sam prvi za tako što , kao i svaki pošteni stanovnik Srbije  !   Smile
« Poslednja izmena: 07. Jan 2008, 16:22:25 od rinaka »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Ухапсите Младића!

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 4971
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.23
mob
Motorola V3i
Citat
Mislim stvarno ! Akcija je izvršena samo radi progona neistomišljenika i skretanja pažnje sa pravih politickih naredbodavaca , nije ništa osim maltretiranja i zatvaranja neistomišljenika dobro donela !

Aco Tomic i njegovi pajtosi nisu neistomisljenici nego okoreli kriminalci.
IP sačuvana
social share
Vreme je za demonstracije.
- Sreda 20. Februar u 15h studentski protest na Platou kod Filozofskog fakulteta -
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32981
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Aca Lukas je isto okoreli kriminalac !  Smile Smile Smile
Što ne uhapsiše Cedu kriminalca ?
« Poslednja izmena: 07. Jan 2008, 16:47:36 od rinaka »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows 2000
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4;M
mob
Nokia 
Citat
Mislim stvarno ! Akcija je izvršena samo radi progona neistomišljenika i skretanja pažnje sa pravih politickih naredbodavaca , nije ništa osim maltretiranja i zatvaranja neistomišljenika dobro donela !

Aco Tomic i njegovi pajtosi nisu neistomisljenici nego okoreli kriminalci.
Aca Lukas je isto okoreli kriminalac !  Smile Smile Smile
Što ne uhapsiše Cedu kriminalca ?
Zamisli Acu Tomića kao Džeja kad izađe s robije.  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.25
mob
Nokia ispo iz modu
Citat
Nego, ne reče ti meni, da li si ti da se donese zakon o poreklu imovine, pa da svi građani ove zemlje, Beba, Čeda, Đelić, Dačić, Vučić, Nikolić i ti i ja dokažemo šta imamo od imovine i na koji način smo je stekli. Ni po babu, ni po stričevima, već da zakon važi za sve podjednako.


Па сваки поштени грађанин ове земље је за то! Само не знам који ће то политичар да подржи па да остане без свега што има? Можда муја лопов и шећеровски, остали нема шансе.
А што се тиче сабље, више немам живаца да се натежем са тобом, резултати најбоље говоре, 90% ухапшених колатерална штета,  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Samo sport spaja ljude a politika ih razdvaja

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 10646
Zastava Srbija, svemir
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 2610
zemunac
koliko sam puta-ali ti ocigledno zaboravljas sve te moje postove - govorio da se svoj bagri ispita imovina.
Evo jednog izvornog primera : tip je bio diler deviza i nista drugo nije radio osim sto je u saradnj sa direktorom banke valjao devize. Ujutru se parkira autom i ubace se dzakovi para i nakon dva sata on se vrati sa stosom deviza. Niko i ne zna ni koliko je deviza uzeto a koliko je deviza vraceno na osnovu uzetih dinara jer se kurs menjao i po nekoliko puta.
Sada taj isti polupismeni postar ( dok nije postao diler bio je postar i raznosio pisma) iam kucerine i sta ne .
A ja sam rmbacio i nista nisam uspeo da stekenem . Samo sam u dugovima i kreditima da bih isplivao sa zenom koja ima platu od 12.ooo dinara i dva deteta. Dok platim sve obaveze daj boze da mi ostane da mesec dana zivimo sa 15-tak hiljada.
Prihvatam odmah proveru imovine od cukun cukun dede pa naovamo..
Sto se Bebe tice stvarno mislis da je svetac kao i CEda i da ga ne treab auzimati u usta.
Ku i Siptar su snimali sve sta se desavalo u SIlerovoj, bahanalije i ostale zajebancije, sastanke , dogovore i pregovore-da bi se sacuvali. Ali redovni posetioci -Ceda pres vih su naprasno rusili trazeci bas te kasete. Pominjje se da to isto radi Beba Popovic i da on ima mnogo kaseta iz Silerove.
Sveci ali ne znam za koga.

Za sada su odsetni zahtevi koji su dodeljeni hapsenima od 3-8 milina dinara. Izracunaj koliko ce to biti love kada bar 1200 ljudi dobije odstetne zahteve, Silerovu u startu 8 miliona evra i vdi koja je cifra u pitanju .
Skupo nas kosta CEdino upravljanje Srbijom nekoliko meseci a koliko bi nas kostalo kada bi ne daj boze osvojio nesto na izborima. Iovako ce za nista zaraditi 120.000 evra.
IP sačuvana
social share
"Ne vredi se nama boriti,mi isterasmo Turke, a nase nam age i begovi zasedose za vrat .Pobedismo i Nemce i Bugare, a nase nam ulizice slobodu opogane. Nista nam ne vredi kada mi sami dusmane radjamo-ne treba nam neprijatelj sa strane, lakeji ce upropastiti i opoganiti sve . "  Danko Popovic -Knjiga o Milutinu
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 15 16
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.136 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.