Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 19 20 22
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Poginulo troje bivsih ukucana VB-a  (Pročitano 31812 puta)
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


"I always tell the truth. Even when I lie."

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 5530
Zastava Novi Sad - Bar
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
Samsung D900
 Smile
IP sačuvana
social share
Edit by latifovich: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
HTC Tattoo
Дајте, бре, људи, колико младих и старих гине, па ником ништа. По чему су ови били посебни да се 20 страна о њима разглаба? Ову тему погледало 4000 људи, а нпр. о жени коју су растргли пси, 30. Срамота и лицемерје.
Jel znaš ti šta je licemerje kad ga spominješ,i sramota,licemerje je ova tvoja poruka, a i sramota.A i šta ti ja pričam,da imaš neki rezon i poštovanje,ne bi napisao ovakvu poruku,nego bi negativno mišljenje zadržao za sebe.



Kao da  mi se čini da su se neki obradovali nečijoj smrti,mnogo mi je drago što me takve stvari ne raduju,inače,verovatno bi se zapitao da li sam normalan.
« Poslednja izmena: 09. Jan 2008, 16:12:14 od diletant »
IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
da se ja pitam,ja bi ovuda protero autobus
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 3917
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
LG 
Dalje neces moci.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.25
mob
Apple iPhone SE 2020
Ispovest Tanje Obradović
Elmir mi je bio kao rođeni brat

Autor: Peđa Stojanović | 10.01.2008 - 06:15




LOZNICA - Elmir, Zorica i Zeka su mi stalno u glavi, ne mogu da se pomirim s tim da ih nema. Elmir mi je bio kao brat rođeni, sa Zekom sam se konstantno čula i dogovarala šta ćemo raditi kada Suza izađe iz kuće „Velikog brata“, a Zorica je jedno predivno biće, anđeo koji je ušao u kuću. Uopšte mi nije do života. Najviše bih volela da ih sanjam i da mi kažu šta da radim - priča za „Blic“ Lozničanka Tanja Obradović, bivša ukućanka „Velikog brata“.

Njena tuga ne prestaje ni desetak dana nakon 28. decembra i saobraćajne nesreće kod Obrenovca, u kojoj su poginuli njeni prijatelji Elmir Kuduzović (26), Zorica Lazić (24) i Stevan Zečević (24), učesnici ovogodišnjeg serijala „Veliki brat“. Tanja uglavnom leži u krevetu, u Elmirovoj dukserici, držeći u rukama Zekine naočare i jelkicu sa Zoričinom slikom, koju je trebalo da joj da kada stignu u Loznicu.
Na žurku u grad podno Gučeva oni su, zajedno sa bivšom ukućankom Jelenom, krenuli iz Beograda, nakon televizijske emisije u kojoj su svi učestvovali. U Loznici ih je čekao bivši ukućanin Danilo.
Prema Tanjinim rečima, u jednim kolima bili su ona, njen drug Zoran i Jelena, dok su u druga kola seli njen drug Vlado, Elmir, Zorica i Zeka.
- Projurili su pored nas i tada sam nazvala Elmira i rekla sam mu: „Molim te, nemojte brzo da vozite“. On mi je rekao: „Taki, opušteno ba, šta ti je, zar sumnjaš u nas“. Putovali smo sigurno još deset minuta i onda je Zoranu zazvonio telefon. Javio se, nakon čega nam je rekao da su stradali. Vratili smo se tamo, videla sam Vladu krvavog, a iz vode su se videli točkovi automobila. Potrčala sam da skočim u reku da ih spasem, ali nisu dali ni meni ni Zoranu da siđemo dole. Molila sam ljude tamo, molila sam Boga, sve sam molila samo da su živi. Zvala sam i moga tatu. Došla je i Hitna pomoć, dali su mi neku injekciju, ali ništa me nije smirilo, samo sam htela da ih vidim žive. Onda su počeli da ih izvlače, posle jednog sata moje kuknjave. Da bi me smirili, lagali su me da nema vode u autu, da su povređeni i da su se onesvestili. Tata mi je rekao da su ih odvezli u bolnicu, naterala sam ga da me vozi tamo i videla sam da ih tamo nema. Pošli smo kod Jece i onda su nam javili, u stvari konačno su nam priznali da ih nema više - priseća se Tanja kroz suze te tragične večeri.
Usledili su, kako kaže, najgori dani njenog života. Tri dana - tri sahrane njenih dobrih prijatelja. Na Elmirovoj sahrani noge su joj opasno promrzle, ali, otupela od tuge i bola, ništa nije osećala. Kada su joj noge otkazale, odvezli su je u bolnicu, gde je dobila infuziju. Sutradan su joj rekli da bi ostala bez nogu da je samo još deset minuta bila na takvoj hladnoći.
Nakon povratka iz Gračanice, Tanja nekoliko dana nije ni izlazila iz svoje kuće. Vreme provodi sećajući se druženja sa Elmirom, Zoricom i Zekom. Sa Suzanom komunicira putem SMS-a jer, kako kaže, teško im je da pričaju. Čuje se i sa Zekinim bratom, kao i sa Elmirovom sestrom i majkom.
- Prestala sam da pijem tablete jer ne mogu više. Ne spavam uopšte, razmišljam o njima i onda, kada malo zaspim, stalno sanjam neke saobraćajne udese - priča Tanja, dok licu privlači Elmirov duks i duboko udiše.

Stradali pre pada u reku
Elmir Kuduzović (26) iz Gračanice kod Tuzle, bivši učesnik „Velikog brata“, koji je vozio „sitroen C4“ uveče 28. decembra, kada su u nesreći kod Obrenovca poginuli on, Zorica Lazić (24) iz Zemuna i Stevan Zečević (24) iz Novog Sada, nije bio pijan, pokazala je obdukcija. Elmiru je posle nesreće u krvi nađeno manje od 0,5 promila alkohola, saznaje „Blic“. Analiza krvi Lazićeve i Zečevića pokazala je da njih dvoje te večeri nisu pili alkohol. Obdukcijom je utvrđeno da su sve troje već bili mrtvi kada je automobil upao u rečicu i da su smrtonosne povrede zadobili kada je „sitroen“ sleteo s puta i udario u drvo. a. Ž. a.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
Dalje neces moci.
decooo,decoooooo
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


I am hot!

Zodijak
Pol Žena
Poruke 699
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
Nokia 5200
još vi o tome,a stalno netko gine,ali ne oni su najvažniji
IP sačuvana
social share
I m sexy
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.25
mob
Apple iPhone SE 2020
Hm... a, jel' citanje ove teme obavezno?
Tema ce biti otvorena dok bude vesti... protesti vam ne vrede...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 11457
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Дајте, бре, људи, колико младих и старих гине, па ником ништа. По чему су ови били посебни да се 20 страна о њима разглаба? Ову тему погледало 4000 људи, а нпр. о жени коју су растргли пси, 30. Срамота и лицемерје.
Jel znaš ti šta je licemerje kad ga spominješ,i sramota,licemerje je ova tvoja poruka, a i sramota.A i šta ti ja pričam,da imaš neki rezon i poštovanje,ne bi napisao ovakvu poruku,nego bi negativno mišljenje zadržao za sebe.



Kao da mi se čini da su se neki obradovali nečijoj smrti,mnogo mi je drago što me takve stvari ne raduju,inače,verovatno bi se zapitao da li sam normalan.

Е видиш, нећу да задржим за себе.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Ko pre devojci, sam u nju upada

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11114
Zastava
OS
Linux
Browser
Mozilla Flock 1.0.3
mob
Samsung Galaxy S10
Ništa ne razumem  Smile
Ko je taj Velimir Ristić????  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Isterajte zlo iz žena. Uterajte im dobro!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 19 20 22
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.077 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.