Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 12:51:02
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Glasanje
Pitanje: Nemačka ponovo osvaja Srbiju

Glasanje završeno: 26. Dec 2008, 12:55:10

Da
48.8%  (20)
Ne
22%  (9)
Možda
12.2%  (5)
Nikad čuo
17.1%  (7)
Ukupno glasova: 41
Idi dole
Stranice:
1 ... 8 9 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Treće nemačko osvajanje srbije  (Pročitano 15788 puta)
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 75
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
Vidim da si malo spor(ali ne smeta kada si zasticen u nemacku),mogao bih jedino da ti ponovim post, ali ne vredi ne razumes-kao sto rekoh sit gladnome ne veruje.Da , ja i razmisljam o svojoj deci ( tj. Srbiji ), a ti ocigledno o Nemackoj , zato samo nemoj da nas ubedjujes u "dobrobiti investicija nemacke' kroz banke i kredite( tu su najvece inv.), nego idi lepo radi i cuti.
Znam da ne razumes sta ti zelim reci postovima, jasno je svima zasto je tako.Takodje jasno je da nerazumes cak ni sta floskula znaci.Tuzno.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12728
Zastava germany
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
SonyEricsson k800i i D820
Vidim da si malo spor(ali ne smeta kada si zasticen u nemacku),mogao bih jedino da ti ponovim post, ali ne vredi ne razumes-kao sto rekoh sit gladnome ne veruje.Da , ja i razmisljam o svojoj deci ( tj. Srbiji ), a ti ocigledno o Nemackoj , zato samo nemoj da nas ubedjujes u "dobrobiti investicija nemacke' kroz banke i kredite( tu su najvece inv.), nego idi lepo radi i cuti.
Znam da ne razumes sta ti zelim reci postovima, jasno je svima zasto je tako.Takodje jasno je da nerazumes cak ni sta floskula znaci.Tuzno.

Dobro onda se mi ipak razumijemo, ti ne zelis investicije Njemacke kakve god bile, ja ih zelim i to je to...jednostavno...
IP sačuvana
social share
Diskutiere nicht mit Dummen, sie ziehen dich auf ihr Niveau und schlagen dich dort mit Erfahrung!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 75
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
znam, ti i jesi jednostavan.Ali na glupost vise necu reagovati.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1459
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
Obrazovani ljudi kazu da Germanske zemlje nikada nisu bili prijatelji malih naroda.
Pogledajte zemlje koje se granice sa njima. Poljska, Ceska, Hrvatska...
Za cehe je jos napoleon pricao da su "zemlja muskaraca bez ponosa i zena bez morala",  poljake gledaju kao mi siptare, a o hrvatima ne treba pricati.
Zajednicko im je da trenutno imaju nesto visi standard od pravih istocnih zemalja i..
I to da su zajednice sluzavih i  beskicmenih ljudi.
Tako je to kad sluga  gleda gospodara kao boga. Trenutno im je nesto visi standard jer sa trpeze nemackog  gazde padnu neke mrvice i za njih,  ali trajno nemaju perspektivu jer nijedan gazda ne radi na tome da svog slugu nacini bogatijim od sebe.
Samo onaj ko rizikuje ima sanse da dostigne nesto. Mi, koji zadrzimo neki svoj fazon imamo sanse da u sledecoj podeli karata izvucemo poker. Vremena se menjaju i kolo srece okrece, nedavno su nas bombardovali a pre toga su nas (nakon Prvog i Drugog rata) dizali u zvezde, svojim ulicama i trgovima davali imena po srpskim obelezjima i nudili nam stvaranje Velike Srbije  i ispunjavanje muzickih zelja.
Sve se to okrece, cas si dole , cas dole...
Najvaznije je igrati za sebe a dobre karte ce sigurno stici.

Nisam neki rusofil ali istina je da za razliku od drugih nikada nisu direktno radili o glavi. Nekad nam pomognu, nekad ne  ali u principu, dok je njima dobro islo  bile je dobro i nama. Ogromna su zemlja i jako brzo jacaju a to bi mogao da bude nas prvi kec u novoj partiji pokera.
« Poslednja izmena: 19. Jan 2008, 15:16:00 od BG_Highlander »
IP sačuvana
social share
"Svi oni jednako misle.To nisu ljudi na čiju se reč možeš osloniti. To je najodvratnija fukara na svetu, koja se ne može zajaziti ničim što bi joj se ponudilo. Ja sam duboko uveren da se s njima nećemo usrećiti. Ti su ljudi, svi odreda, prozirni kao čaša, nezajažljivi, i u takvom meri lažni i dvolični da sumnjam da na kugli zemaljskoj ima većih podlaca, prevaranata i samoživih ljudi." - Zivojin Misic o Hrvatima uoci stvaranja Kraljevine SHS
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12728
Zastava germany
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
SonyEricsson k800i i D820
Obrazovani ljudi kazu da Germanske zemlje nikada nisu bili prijatelji malih naroda.
Pogledajte zemlje koje se granice sa njima. Poljska, Ceska, Hrvatska...
Za cehe je jos napoleon pricao da su "zemlja muskaraca bez ponosa i zena bez morala",  poljake gledaju kao mi siptare, a o hrvatima ne treba pricati.
Zajednicko im je da trenutno imaju nesto visi standard od pravih istocnih zemalja i..
I to da su zajednice sluzavih i  beskicmenih ljudi.
Tako je to kad sluga  gleda gospodara kao boga. Trenutno im je nesto visi standard jer sa trpeze nemackog  gazde padnu neke mrvice i za njih,  ali trajno nemaju perspektivu jer nijedan gazda ne radi na tome da svog slugu nacini bogatijim od sebe.
Samo onaj ko rizikuje ima sanse da dostigne nesto. Mi, koji zadrzimo neki svoj fazon imamo sanse da u sledecoj podeli karata izvucemo poker. Vremena se menjaju i kolo srece okrece, nedavno su nas bombardovali a pre toga su nas (nakon Prvog i Drugog rata) dizali u zvezde, svojim ulicama i trgovima davali imena po srpskim obelezjima i nudili nam stvaranje Velike Srbije  i ispunjavanje muzickih zelja.
Sve se to okrece, cas si dole , cas dole...
Najvaznije je igrati za sebe a dobre karte ce sigurno stici.

Nisam neki rusofil ali istina je da za razliku od drugih nikada nisu direktno radili o glavi. Nekad nam pomognu, nekad ne  ali u principu, dok je njima dobro islo  bile je dobro i nama. Ogromna su zemlja i jako brzo jacaju a to bi mogao da bude nas prvi kec u novoj partiji pokera.

Ajde mi molim te pokazi sta je Napoleon to govorio...za cehe,poljake,hrvate...bas me interesuje gdje si to procitao...neznam dali znas Highlandere ali kravata ti potice iz Hrvatske upravo a to je se bas francuzima bilo svidjelo..

Sto se tice Poljaka, njima sigurno nista ne pada sa trpeze od njemaca, nego se firme preseljavaju u cesku, poljsku, slovacku...njihov standart je se daleko podigao od kako su usli u EU...

Vi koji drzite svoj fazon postali ste jedna od najsiromasnijh zemalja u Europi pa ti dalje se drzi fazona..
IP sačuvana
social share
Diskutiere nicht mit Dummen, sie ziehen dich auf ihr Niveau und schlagen dich dort mit Erfahrung!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
Zalud Svabo, dok te srpska haubica gada... Smile
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Sreća je kada ti smrt zakuca na vrata a ti nisi tu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15304
Zastava Сремска Митровица
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
Alcatel 
Siroma sam siroma sam al volim da živim ,dok poslednji dinar imam neću da se smirim.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12728
Zastava germany
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
SonyEricsson k800i i D820
Zalud Svabo, dok te srpska haubica gada... Smile
Smile Smile
IP sačuvana
social share
Diskutiere nicht mit Dummen, sie ziehen dich auf ihr Niveau und schlagen dich dort mit Erfahrung!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1459
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
Tigre, macane 'rvacki. Seti se da sam ti na drugom topicu rekao da zbog tvojih mentalnih i logickih boljki nema nacina da komuciram sa tobom. Ja nisam defektolog i ne znam da razgovaram sa takvima kao sto si ti.
Ne mogu da ti zabranim da citas i komentarises moje postove ali nema potrebe sa svakim da raspravljam. Ja imam argumentovano misljenje a ti mentalni prdez sa "miomirisom" HDZ radionice.

Iz obzira prema tvojoj bolesti, s vremena na vreme mogu samo da te podsetim da uzmes lek i ne cimas me ponovo za komunikaciju. Smile
Bye bye
IP sačuvana
social share
"Svi oni jednako misle.To nisu ljudi na čiju se reč možeš osloniti. To je najodvratnija fukara na svetu, koja se ne može zajaziti ničim što bi joj se ponudilo. Ja sam duboko uveren da se s njima nećemo usrećiti. Ti su ljudi, svi odreda, prozirni kao čaša, nezajažljivi, i u takvom meri lažni i dvolični da sumnjam da na kugli zemaljskoj ima većih podlaca, prevaranata i samoživih ljudi." - Zivojin Misic o Hrvatima uoci stvaranja Kraljevine SHS
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
Zalud Svabo, dok te srpska haubica gada... Smile
Smile Smile
Tiger, ne mozes ti ovo da razumijes, vi u Hrvatskoj toga nemate, ovo su 2 stiha iz jedne pjesme iz I s.r... Smile
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 8 9 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 12:51:02
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.091 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.