Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 09:07:46
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 25 26
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Vojvodina...  (Pročitano 28625 puta)
Jet set burekdzija


Дошао је тихо и отишао у легенду...

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 8641
Zastava Beograd - Dorćol
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
mob
Nokia 5610
Nisam siguran dali neko na ovom forumu ili bilo gde zna ili nezeli da zna istoriju Vojvodine!!?? Arsenije carnojevic spasava Srbe od turaka doveo ih u Vojvodinu(austrougarska znaci nemci i madjari) Bili su granicari od turske najezde! Prvi svetski rat! Stigli oslobodioci Srbijanci popljackali sve,dosli goli i bosi (mislim popljackali Srbe koji su tu ziveli,ostalo je bilo kolteralna steta) Ustolicili Srbijansku vlast!Postoji knjiga o tim dogadjajima ali nije bas reklamirana puno zna se iz koji razloga! Da ljudi nestave malo prst na celo! Najtuznije je sto od tada mi Srbi iz Vojvodine smo nekih skoro 100(jos 6 godina pa jubilej) godina tretirani kao gradjani drugog reda od strane nase brace Srbijanaca! Neitersuju me nacionalne manjine jer to je vec drugi problem!Drugi svetski rat prodani Srbijanci da bi se ulizali compavom zagorcu iz hrvatske i bosne izvoze Srbe i deprtuju ih u Vojvodinu stize nama novi obicaji i kultura u velikim kolicinama! Ne sto su ih dovlacili vozovima vec su bili i zasticeni,otimano Srpskim paorima i deljene Srpske znojem zaradjene oranice! Kao i svaki put u nasoj istoriji od strane Srbijanaca dobijamo novi poklon Kad god kada bi Srbijanci izgibili ili dobili rat mi smo dobijali po nosu!(hvala) Velike junacine Srbi iz raznih zapadnih i severozapadnih krajeva stizu da potpomognu herojskoj borbi Srba tako sto dolaze u Vojvodinu da otvaraju sve i svasta da im budemo belo roblje da rade sve ono sto mi LALE smo samo gledali i citali da ima tamo negde! Da nasa vojna matica odluci da bas mi Srbi iz Vojvodine u rat idemo da branimo njihove kuce sto su oni vec opajali dok se oni neskuce!Doduse nasa braca preko reke u rat su isla dok je bilo sta da se ponese za uspomenu a posle je to bila vec necija druga briga! Nemoj samo da pricate da smo se tamo herojski borili a skoro sve izgubili! Izdaja pa ko je izdo? Da nisu Lale? Bilo kako bilo nezelim da debatujem necemo mi Srbi iz vojvodine da se odvajamo nego se samo nadamo da cemo stati na noge(ekonomski) i da vas Srbijance okupiramo! Nadamse da ce ovi nasi i vasi tajkuni da shvate da ako ne ojacamo ima da nas bude kao po Tarabicu! Svi Srbi pod jednom sliivom!Momci prst na celo ili ce unuci da nam budu obrezani ili ce da se krste sa pet prstiju!
Жалосно је када неко дели Србе по томе где живе. За мене је су сви Срби исти, били они из Војводине, Мачве, Неготинске Крајине, Републике Српске, РСК, Црне Горе, Косова и Метохије, Шумадије.

Манимо се ситних локалних, и гледајмо да радимо на општем националном интересу.
IP sačuvana
social share
                         C' вером у Бога за Краља и Отаџбину - Слобода или смрт                              
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


In the Beginning was the Command Line

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6758
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Samsung Galaxy IIs
@kombiondzija jel' i "nacionalni interes" bio da se za vreme rata sivi sokolovi Krajišnici sklone na siggurno u Vojvodinu, a vojvođani da idu u rat ? Jel to bila "sitna podela" a kombi ? Jel to bio "lokalni interes" ?
IP sačuvana
social share
Vi mora da ste od baba culi o kuratosti Rusa, cim ih ne vadite iz usta...

Sumnjivo je to...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 476
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
Kombiondzija zamoliiobihte samo jedno! Prodaj svoju kucu ili stan dodji i kupi kucu u Vojvodini,probaj da nadjes neki bolje placen poso(prioritet izbegla lica od 47 pa na ovamo) Pa kada budes registrovao svoje vozilo nemoj da se pitas zasto je toliko skupo,pa kad a budes placao komunalije nepitajse sto na racunu tolika cena plina a u Vojvodini ima plina!,sto je skupo brasno i sto je iz uvoza a imamo zita! Nemoj samo da posle kazes da nesto nije u redu! Svi mi Srbi smo jednaki zar ne?
IP sačuvana
social share
Tetis
Edit by ziledin: Regulisana velika slova u potpisu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Дошао је тихо и отишао у легенду...

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 8641
Zastava Beograd - Dorćol
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
mob
Nokia 5610
@kombiondzija jel' i "nacionalni interes" bio da se za vreme rata sivi sokolovi Krajišnici sklone na siggurno u Vojvodinu, a vojvođani da idu u rat ? Jel to bila "sitna podela" a kombi ? Jel to bio "lokalni interes" ?

То што се поједини Крајишници бежали од одбране својих домова је само њихова срамота. Бежала је жгадија која је имала новца и није имала образа. Сиротиња је остала и бранила своје куће и своје ближње од душмана. Немој да у исти кош стављаш говна која су почетком рата са целим покућством дошла у Војводину, и оне који су дошли 95. са завежљајем у руци.
Није Војводина једина у којој је вршена мобилизација, то је било у свим крајевима Србије. Само што у другим регионима то нико не узима за своје дневнополитичке потребе. Тај исти Чанак који те тврдње често пласира је један од оних који су као колонизатори дошли у Војводину.

Kombiondzija zamoliiobihte samo jedno! Prodaj svoju kucu ili stan dodji i kupi kucu u Vojvodini,probaj da nadjes neki bolje placen poso(prioritet izbegla lica od 47 pa na ovamo) Pa kada budes registrovao svoje vozilo nemoj da se pitas zasto je toliko skupo,pa kad a budes placao komunalije nepitajse sto na racunu tolika cena plina a u Vojvodini ima plina!,sto je skupo brasno i sto je iz uvoza a imamo zita! Nemoj samo da posle kazes da nesto nije u redu! Svi mi Srbi smo jednaki zar ne?
Јел ти мислиш да је у другим крајевима Србије другачије?! Радим као превозник и прошао сам целу Србију уздуж и попреко, свугде је иста ситуација. Иди до Књажевца, Бора или Мајданпека и биће ти драго што живиш у Војводини а не тамо. Нигде није златна ситуација и најмање нам је потребно да се делимо по месту живљења.
« Poslednja izmena: 23. Avg 2008, 01:59:11 od kombiondzija »
IP sačuvana
social share
                         C' вером у Бога за Краља и Отаџбину - Слобода или смрт                              
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Dolphins are gay Sharks!!!

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 11811
Zastava Vojvodina
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12;
mob
Nokia E50
Vojvodina je sastavni deo Srbije, gde zivi preko 65% Srba... Smile

Ne vidim razloga za paranoju....ja zivim tu...

Uvek ce Vojvodina, kao sto je i nastala i jeste i bice Srpska... Smile

I uzaludno je i pricati neke bajke o nekakvoj drzavnosti i sl...

Vojvodina je deo Srbije i tacka!!!

Zato ne dozvoljavam bilo kakvu raspravu u cilju odvajanja delova moje drzave...ne, necete to da dozivite, dok sam ja mod ovde...
Znaci oko Vojvodine nema price,to je Nase... Smile

Lock...
« Poslednja izmena: 23. Avg 2008, 02:02:55 od niko79 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 25 26
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 09:07:46
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.101 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.