Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 14:43:30
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 [Sve]
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Nekron  (Pročitano 5114 puta)
15. Jul 2003, 02:34:21
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 787
Ovaj post se nasao u ovom forumu posto sam ja ovaj forum shvatio veoma licno i do njega mi je dosta stalo!!!!!!
Pa ovo ce biti moj zadnji post za duze vreme na bureku.
Hteobi da kazem nesto pre nego sto nestanem u noci.
Na forum sam dosao medju privama zahvaljujuci svom drugu Ivanu i za to cu mu doveka biti zahvalan sto mi je dao mogucnost da upoznam divne ljude i steknem neke nove drage prijatelje.
Sa foruma sam otisao zato sto pola vas ne razmislja o temama na koje daje odgovor vec samo postuje(necu ulaziti u to da li ste koristili ono sto se zove mozak i obicno se nalazi u glavi a nekima bogomi i u tegli za vreme pisanja odgovora) da bi skupilo sto vise postova, e pa vidite nije cilj kvantitet vec kvalitet.
Sve teme su otisle off-topic, namerno ili ne (ni u to necu ulaziti).Ja sam se trudio da izvucem neke teme toliko koliko ali ne vredi,nisam hteo da brisem postove, ne kazem da nisam nesto brisao ranije ali bre necu vise da se cimam zbog vas zato sto ne mozete da smislite sta da napisete pa lupate sve i svasta,bolje da onda i ne stavljate odgovore!!!!
Sledece hteo bih da se zahvalim svima onima koji su bili uz mene a posebno Ivanu, Arijani,Odinu,Jox i svima drugima koji su bili tu kraj mene kada su mi bili naj potrebniji.
Takodje bih hteo da ovaj post niko ne shvati kao licnu uvredu( ma da bi trebao ),treba da se zamislite malo nad njim posto je namenjen da svi vidite u kakvom je stanju forum i dokle smo dosli!!!!
Tako da sam resio da vas napustim na neko vreme za svoje i vase dobro.
Dok se malo situacija ne popravi i dok se neke stvari ne rese
Pozdrav za sve prijatelje ovog foruma
IP sačuvana
social share
we love and die because we must
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 2012
Zastava
mob
Nokia 
Ne mogu reci da nisam ocekivala svasta, ali mislila sam da smo sinoc sredili situaciju, Pedja. I da znas da JA toj post smatram kao licnu uvredu. Znam i da ces shvatiti zasto.
Uostalom, vidim kuda sve ovo vodi, a posto je Pedja vec otisao, Jox se javi jednom u 100 godina, a sa ostalima ionako nemam kontakta, smatram da ni ja nemam vise sta da trazim na ovom forumu.
IP sačuvana
social share
..::_Cotidie est deterior posterior dies_::..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6095
mob
Apple iPhone
Ja imam neki osecaj da je sve pocelo kad sam ja dosao, i da sam ja sve pokvario, ljudi slobodno recite, u poslednje vreme sam se zaista trudio da budem maksimalno korektan prema temama i da ne idem u offtopic i postovao kvalitet a ne kvantitet, ali ako smetam otici cu slobodno. Ariana ja cu uvek biti na bureku ako ne na forumu na IRC i uzdaj se u mene da cu ti biti drustvo. Sama znas da svuda nastaje kriza, mi ne bi trebali da bezimo kao pi**e vec bi trebali da se udruzimo i ojacamo nas forum za buducnost ( ma koliko to revolucionaristicki zvucalo ). Jos jednom, ako je nesto do mene slobodno recite, odrasli smo ljudi i ne treba da se ljutimo, vec da skrenemo paznju jedni drugima.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1426
Nije do tebe Eniac..ako i jeste nije u toj meri...do mene je...imao sam 850 postova za par nedelja...i sad je to odgovor na onaj kvantitet a ne kvalitet....imam masu offtopica..priznajem...ali nemam ni jedan ili mozda aj ispod 1 % offtopica koje sam ja licno zapoceo...samo sam se trudio da idem u skladu sa ostalima ..da ne budem offtopic u postovanju..nekada je to znacilo da budem offtopic u temi...nista ..uvidjam gresku...netju vishe ciniti to..ako neko krene ili skrene sa teme ja tju prekinuti postovanje dok se ne vratimo na temu ..ako se vratimo...a netju kao do sada pratiti svaku temu sa postovima kada postane off topic....
...Izvinjavam se josh jednom svima ako sam im naneo bilo koji vid shtete u bilo kom smislu ovakvim svojim postupkom.....mada zelim da dodam da sam samo zeleo da komuniciram...a to je koliko sam i shvatio cilj i svrha ovoga foruma...komunicirao sam i to dosta..uvek..i kad je bio ontopic i kad je bio off (sto je bila greska - koja se netje vishe ponavljati).Mada napominjem josh jednom nisam maltene nikada ushao u taj offtopic samostalno, on nije krenuo na moju inicijativu ..ja sam zeleo samo da ucestvujem u komunikaciji sa drugima bez obzira na on ili off....sto je bilo ocigledno greska...mada ne vidim da je drugima nesto zestje zamereno...ali nema veze..
ali Irc Fenomenologija na primer je otvorena sa temom i obrazlozenjem ..vetjina mojih posteva se odnosila u skladu sa temom..cak posle milion offtopic postova ..otvorio sam Internet Burek Pool da bih sprecio offtopic...ali nije se uspelo - tema je zakljucana..sa komentarom da ja uvek imam da dam neki glupi post...
Izvinjavam se josh jednom svima....
IP sačuvana
social share
*** DJin-djIC is now known as DJiDJaZ ***
>>>>§¢®MaDaFaKiN†DJiDJaZ®§¢|þ<<<<
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 1127
Zastava Vladimirci, Srbija
mob
Nokia N70
Ne znam koliko imam offtopica, ali se trudim da dajem pametne odgovore, mada imam sigruno dosta...
Ali glupo je da pojedini clanove odlaze sa foruma zbog toga...
I za sta sluze moderatori... Upozore na offtopic , ako korisnik ne poslusa, brisu postove, a ako treba i temu...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Zvezda u usponu


Legum servi sumus ut liberi esse possimus.

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 2135
Zastava tako blizu, a tako daleko
mob
SonyEricsson 
OVAKO. Ja ne znam je li se u međuvremenu što dogodilo i je li Nekron promijenio mišljenje, ali sinoć me zamolio da pazim da se ova tema ne otključava i da se na nju ne odgovara.

Postove koji su napisani sada neću brisati dok se ne čujem s Nekronom, ali bih molio moderatore ovog foruma da poštuju njegovu želju i ovu temu ostave zaključanom.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
@All
Niste mi jasni
Zasto ste svi takvi?
Sta mislite kako bi bilo Vama da ja kad mi se cefne zatvorim burek?
Nemam ni ja ponekad para , volje , vremena, zelje da radim na njemu, ali to ne znaci da treba da odustanem od svega?
Jox-a nema jer je na moru, kada se vrati bice ga vise...
Zasto vas nema? Zasto vi ne radite sta treba da radite?
Moj posao kao main admina je da odrzavam da forum tehnicki radi kako treba, vi ste moderatori vas je posao da diskusiju usmeravate da clanove animirate nove clanove, postavljate nove teme.
Jedan post je dovoljan da se skrene u offtopic ali je isto tako jedan dovoljan da se sa stranputice vrati u kolosek!
Vecina vas je dobila funkcije tj status na lepe oci i nije lepo sto se ni najmanje ne trudite da se svojim radom makar zahvalite za to! Cast izuzecima!
Ne volim ljude koji odustaju! Ma sta ne volim, mrzim takve!
Imate mali problem i vi ne radite nista cekate da se sam resi a posto se sam nece resiti vi odustajete i odlazite!
Sta je bilo?
Smetaju vam djikijevi postovi? Recite mu, zato ste dobili status moda da kada kazete to ipak ima tezinu! Zato postoje privatne poruke.
Smetaju vam offtopic diskusije? Napominjite da se tema vrati na kolosek!
Nema potrebe da slusam kako se vadite na to kako drugi rade nesto pa to i vi radite... recimo to ovako... parafraziram... drugi su idioti jeste li i vi? jeste ako radite kao i oni i ako znate da ne treba....
Ne bitno sta je bilo! Savrseno nebitno! Bitno je sta ce biti! A sta ce biti zavisi od vas! Dogovorite se, imajte muda recite jedno drugom sta treba! Ja uvek kada mi smeta kazem, prvo diskretno jednom, pa drugi put a ako taj neko ne primeti onda se izderem i svi srecni.
Nemojte da ostavljate zapocet posao, nemojte ostavljati prijatelje koje ste upoznali, nemojte ostavljati mene jer ja sve ovo radim zbog vas, mene je ovaj forum kostao i para i zivaca i vremena ali ako je to sa svrhom i ciljem to nije nikakav problem! Naprotiv! Znam ja da nije sve savrseno, i ne moze biti! Ali uz malo truda svakog od nas mozemo dosta postici. Sve se moze lako izgladiti, svako od vas nek se malo vise povede recimo Lakijevim primerom koji je doveo ovde svoje prijatelje sa kojima je ucinio da relgija filozofija na forumu budu najjaci deo i najkvalitetnije diskusije, ne sumnjam da ce uz djikija mnogo postoci i sa istorijom! Posvetite se gradjenju foruma, gradjenju kvalitetnih diskusija, upoznavanju vas sa ostalima i samim sobom... svaki od foruma koji je u okviru bureka je neiscrpan izvor tema i diskusija...
Ajde ajde svaka porodica ima svoje svetle i tamne trenutke, mi smo uleteli u taman, na nama a pre svega svakom od nas ponaosob je da se iz toga sto pre izvucemo a to ce uz razgovor vrlo glatko ici.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 6424
Nekron nemoj da se ljutis sto pisem ovde,ali moram...

Nikako mi nije jasno sta se ovde desava sa ljudima ,zasto je Nekron otisao ,zasto Arianna odlazi za njim??? Sta vam je ljudi? Mnogo negativne energije je ovde ali mi nikako nije jasno zasto? Zar do sad nismo naucili da treba da pricamo medjusobno ako imamo neki problem???

Ja sam odavno htela da odem zbog xxxx razloga,ali nisam otisla zbog svih vas... Ovo je forum gde ima mnogo ljudi i savrseno je normalno da svako ima svoj dragi deo ovog foruma,zasto vam smetaju ostali delovi ? Ako vam se ne svidja nemojte postovati tamo,niko vas ne tera ni nasta,niko ne kaze da MORATE citati ili postovati na svaku temu,zasto onda tako reagujete? Uvek sam govorila ko hoce da ide neka ide,ali vas dvoje nemate nikakvih razloga za to,ako vam nesto smeta mozete da popricate sa ostalima i kazete sta vam smeta,a ne da odete tek tako posle toliko vremena koje ste proveli ovde i truda koji ste ulozili... Uopste ne opravdavam vas odlazak,ljutite se ako hocete bas me briga ali pre bi mi trebali da se ljutimo ako Arianna kaze da bez Nekrona nema sta da trazi ovde,znaci mi ostali nista ne vredimo u tvojim ocima? Hvala ti KUMO!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 2879
Ova tema je bila zaključana da se ne bi postavljali odgovori.
Ali pošto smo došli u situaciju da neko dođe-odključa-postavi odgovor-zaključa i tako u krug,  odključavam temu pa neka piše ko oće...
IP sačuvana
social share

Ja sam tamo gde si ti
Kad kazem ja, ja mislim mi
I neka znaju svi
Ona sto mi treba, to si ti
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Nema tu vise sta da se pise, svi pisu isto, poenta je da su problemi zbog kojih se ide krajnje smesni i jako RESIVI ako neko hoce da ih resi...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 2012
Zastava
mob
Nokia 
Izvinjavam se svima, posebno Odinu, nisam mislila tako kako je ispalo... Jebiga.


Darko, izvini!!!!
Za sve. I hvala ti puno. Skontaces sam zasto.
IP sačuvana
social share
..::_Cotidie est deterior posterior dies_::..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Radite na tome da se odnosi medju vama srede, lako cemo.
Siguran sam da niko ovde nije dosao kao neko zlopamtilo koje ce svima da sve pamti i nikome nista da oprasta, siguran sam da nije tako i da sve probleme mozemo lako resiti.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Zvezda u usponu


Legum servi sumus ut liberi esse possimus.

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 2135
Zastava tako blizu, a tako daleko
mob
SonyEricsson 
Citat: SerbianFighter
  Nema tu vise sta da se pise, svi pisu isto, poenta je da su problemi zbog kojih se ide krajnje smesni i jako RESIVI ako neko hoce da ih resi...      


Dakle očito je....stoga bih vas još jednom zamolio da poštujete Nekronovu želju i da ovaj topic bude jednom zasvagda zaključan. Mislim da je SF-ov post savim dovoljan odgovor i da ne treba nikakvih daljinh komentara.



Citat: NEKRON
Pa ovo ce biti moj zadnji post za duze vreme na bureku.


Citat: NEKRON
Tako da sam resio da vas napustim na neko vreme za svoje i vase dobro.
[size=12px][/size]



Znači vratit će se, ili barem tako namjerava. Stoga ne trebate pisati poruke podrške ovdje, nego mu šaljite milove, zovite ga na mob, uhvatite ga na ICQ. TRENUTAČNO GA NEMA NA BUREKU I NE ČITA ŠTO MU PIŠETE; A AKO I ČITA NEĆE ODGOVORITI, bar ne neko vrijeme.

Stoga, ova tema, ako SF ne odluči drukčije, biva DEFINITIVNO zaključana.


PS. Nema ja ništa ni protiv NEKRONA ni protiv bilo koga. Dapače i ja kao i vi ostali žalim što se to dogodilo, ali kako se vidi nekakve duge lamentacije o tome nam ne trebaju.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 787
Pa za ovom temom nema vise potrebe ali cu je sacuvati da me podeseca na odlazak
IP sačuvana
social share
we love and die because we must
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 [Sve]
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 14:43:30
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.