Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 14:33:32
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: ratne reparacije  (Pročitano 7015 puta)
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 311
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6;M
prvo netacno je iz tog teksta da je tuzilastvo pogresno utvrdilo brojku, jer tuzilastvo tu nije ni bitno. taj broj je utvrdio sud ali i komisija republike srpske.

a sto se tice spiska od 3262 imena tu mora da se zna ko je utvrdio taj broj i da li se vode neke istrage za to. ako je broj tacan a istrage se ne vode, onda mi imamo problem sa politicarima koji na tome ne insistiraju.

IP sačuvana
social share
Podrzavam Simijon kao kandidata na predsednickim izborima 20.1.2008.

i zato Tomislav N. preventivno objašnjava kako, časna reč, nikoga ne mrzi – zna, vragolan, da mu to nemrzilaštvo do sada nije bilo ni među prvih hiljadu prepoznatljivih karakternih osobina, ni njemu, a kamoli stranci mu, u čijem vrhu ima pregršt takvih vedeta za kakve bi Džeri Springer Šou platio suvim zlatom. - Teofil Pancic
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.25
mob
Nokia ispo iz modu
prvo netacno je iz tog teksta da je tuzilastvo pogresno utvrdilo brojku, jer tuzilastvo tu nije ni bitno. taj broj je utvrdio sud ali i komisija republike srpske.

a sto se tice spiska od 3262 imena tu mora da se zna ko je utvrdio taj broj i da li se vode neke istrage za to. ako je broj tacan a istrage se ne vode, onda mi imamo problem sa politicarima koji na tome ne insistiraju.




Јел ти мене зајебаваш?

Пресуда Насеру Орићу је као да се ради о кафанској тучи. Две године за 136 опљачканих и спаљених села, 1213 убијених људи у братуначкој и сребреничкој општини, 200 у зворничкој и око 500 у Власеници и Милићима.


И сад ти мени причаш о некој објективности међународног суда и о томе како то није утврдило тужилаштво него суд и како је неко трећи требао да достави доказе... Па у чему се ту онда огледа објективност???
Ко је побио те људе и ко је спалио сва та села? Да нисмо опет ти и ја одговорни?  Smile

И ако је већ како ти кажеш неко утврдио број жртава Сребренице онда ми објасни где су те жртве? 12 година да у једној босни не можеш да нађеш 5.000 лешева па то је немогуће, немогуће таман да треба да их тражиш по читавој БиХ, а камоли само у једном њеном региону. Нема их јер једноставно није их никада толико ни било. А бројка је итекако битна, јер на основу те бројке неко је нешто пресудио. А ја не верујем да је Младић појео људе које је пострељао или можда грешим?

Е и управо из тих разлога је немогућа репарација, зато што објективно, истина не може да се пробије у мору свих ових лажи, зато што се жртве једне стране умањују, а друге увећавају и тд. и тд.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11

odgovorni su: vojska republike srpske, bivsa JNA, deo politickog rukovodstva, medjunarodna zajednica i dobar deo gradjana, a na kraju smo odgovorni i svi mi, ti i ja.
Skrati taj LDP-ovski intro i reci, "Krivi smo sto smo Srbi"...
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 311
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6;M
Citat
Пресуда Насеру Орићу је као да се ради о кафанској тучи. Две године за 136 опљачканих и спаљених села, 1213 убијених људи у братуначкој и сребреничкој општини, 200 у зворничкој и око 500 у Власеници и Милићима.

e sada vec vrtis jedno te isto. on uopste nije osudjen zbog toga! konkretno, osudjen je zbog dogadjaja u policiskoj stanici koji se odnose na ljude koji su tamo bili odvedeni i maltretirani (mislim da su neki i ubijeni). a i da je osudjen na 100 godina je opet ne bih pristao na to jer ne verujem da je jedini odgovoran.

sto se kazne tice tu sam vec rekao da se slazem sa tobom, ali ne samo vezano za slucaj nasera orica, vec za veliki broj slucajeva pred haskim sudom. evo na primer verujem da se i ti slazes da je nenormalno da erdemovic bude osudjen na samo 5 godina iako je ubio 70 ljudi u srebrenici i to licno i da ne navodim druge primere.

Citat
И ако је већ како ти кажеш неко утврдио број жртава Сребренице онда ми објасни где су те жртве? 12 година да у једној босни не можеш да нађеш 5.000 лешева па то је немогуће, немогуће таман да треба да их тражиш по читавој БиХ, а камоли само у једном њеном региону. Нема их јер једноставно није их никада толико ни било. А бројка је итекако битна, јер на основу те бројке неко је нешто пресудио. А ја не верујем да је Младић појео људе које је пострељао или можда грешим?

pitaj komisiju republike srpske koja je taj broj utvrdila, oni ce ti sigurno dati bolji odgovor nego ja. i prestani da manipulises, jer se zna i za sekundarne i za tercijarne grobnice.

sto se na primer ne zapitas sta je sa lesevima u batajnici ili je to u redu?

IP sačuvana
social share
Podrzavam Simijon kao kandidata na predsednickim izborima 20.1.2008.

i zato Tomislav N. preventivno objašnjava kako, časna reč, nikoga ne mrzi – zna, vragolan, da mu to nemrzilaštvo do sada nije bilo ni među prvih hiljadu prepoznatljivih karakternih osobina, ni njemu, a kamoli stranci mu, u čijem vrhu ima pregršt takvih vedeta za kakve bi Džeri Springer Šou platio suvim zlatom. - Teofil Pancic
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 311
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6;M

odgovorni su: vojska republike srpske, bivsa JNA, deo politickog rukovodstva, medjunarodna zajednica i dobar deo gradjana, a na kraju smo odgovorni i svi mi, ti i ja.
Skrati taj LDP-ovski intro i reci, "Krivi smo sto smo Srbi"...

napisao sam odgovorni, ako neces ozbiljno da ucestvujes u raspravi, onda bolje nemoj nikako
IP sačuvana
social share
Podrzavam Simijon kao kandidata na predsednickim izborima 20.1.2008.

i zato Tomislav N. preventivno objašnjava kako, časna reč, nikoga ne mrzi – zna, vragolan, da mu to nemrzilaštvo do sada nije bilo ni među prvih hiljadu prepoznatljivih karakternih osobina, ni njemu, a kamoli stranci mu, u čijem vrhu ima pregršt takvih vedeta za kakve bi Džeri Springer Šou platio suvim zlatom. - Teofil Pancic
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.25
mob
Nokia ispo iz modu
Citat
e sada vec vrtis jedno te isto. on uopste nije osudjen zbog toga! konkretno, osudjen je zbog dogadjaja u policiskoj stanici koji se odnose na ljude koji su tamo bili odvedeni i maltretirani (mislim da su neki i ubijeni). a i da je osudjen na 100 godina je opet ne bih pristao na to jer ne verujem da je jedini odgovoran.


Добро јутро колумбо! Управо о тој објективности и говорим! Њему за то уопште и није суђено!!!


Citat
sto se na primer ne zapitas sta je sa lesevima u batajnici ili je to u redu?


Јел за оне лешеве којима је све сем личних карата у џепу иструлило? Молим те зајеби ме аргумената ала душан свиња михајловић, сувише је неозбиљно.  Smile


Citat
pitaj komisiju republike srpske koja je taj broj utvrdila, oni ce ti sigurno dati bolji odgovor nego ja. i prestani da manipulises, jer se zna i za sekundarne i za tercijarne grobnice.


Па објасни ми ти пошто колико видим ти подржаваш ту теорију о броју жртава од преко 8 хиљада. Где су те секундарне и терцијарне гробнице? И како мртав човек може да гласа на изборима? Како мртав човек може да живи у Канади рецимо?
« Poslednja izmena: 29. Dec 2007, 20:29:57 od twice »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
Komisija Republike Srpske za utvrdivanje broja stradalih u Srebrenici je samo prepisala imena stradalih iz muslimanskih sredstava informisanja, a da uopste nisu provjerili ni datum rodenja ni jedne tzv. zrtve. A i kako kad su sastavljeni od starne MZ kojoj je jedini cilj zavrstiti mit o Srebrenici na najupecatljiviji nacin...
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.25
mob
Nokia ispo iz modu
portalist имам утисак да на твоју ''објективност'' понајвише утицаја има наташа кандић.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1489
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
Nokia 
Što se tiče Haškoga tribunala na njegovo funkcionisanje i
rad nemamo pravo da se žalimo.

A zašto ?

Jer ne ispunjavamo svoje obaveze prema toj instituciji. A nije
da nismo potpisali određeni dokument koji nas obavezuje na
saradnju.
IP sačuvana
social share
"Cogito, ergo sum"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 311
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6;M
Citat
Добро јутро колумбо! Управо о тој објективности и говорим! Њему за то уопште и није суђено!!!

sudjeno mu je za nesto od toga ali NIJE DOKAZANO. stvar je u tome da ne moze nesto da se zavrsi na nivou babskih prica. sve to mora de se dokumentuje, da se utvrdi, kao sto je na primer uradio haski sud u raznim slucajevima. dakle imas ime ubijenog, gde je ubijen i kako je ubijen.


Citat
Јел за оне лешеве којима је све сем личних карата у џепу иструлило? Молим те зајеби ме аргумената ала душан свиња михајловић, сувише је неозбиљно

naravno ovo je vrhunska glupost. pogotovo zbog toga sto je pre par nedelja bilo jedno sudjenje za taj zlocin, bili su prisutni roditelji ubijenijh na samom sudjenju svedoci, ali dzabe je to tebi kada nista ne znas o tome. upisi u google ``suva reka`` - pa ce ti sve biti jasno.

Citat
Па објасни ми ти пошто колико видим ти подржаваш ту теорију о броју жртава од преко 8 хиљада. Где су те секундарне и терцијарне гробнице? И како мртав човек може да гласа на изборима? Како мртав човек може да живи у Канади рецимо?

ja nigde ne podrzavam teoriju o broju od 8000 hiljada zrtava, nego verujem da oni koji su to utvrdjivali (na osnovu dnk analize) su u pravu, zato sto se radi o ozbiljnim metodama istrazivanja. evo ti jedan primer povezane primarne i sekundarne grobnice: Branjevo vojna baza i Cancari put 12.

i koji je taj mrtav covek u kanadi, ako je to tacno daj da napisemo mail natasi kandic, tomi nikolicu, borisu tadicu i svima redom.

ako je neko preziveo tragediju, a ti mu to osporavas, onda vrsis drugi zlocin i o tome ja pricam kada kazem da smo odgovorni. ne mislim ja da je bilo ko od nas kriv za srebrenicu, ali ako uzvikujes noz, zica, srebrenica onda se zamisli sta to znaci za nekog.

najlakse je reci svi su drugi krivi a ja cu da zabijem glavu u pesak i spominjacu bratunac samo kada se spomene srebrenica i spominjacu jasenovac samo kada neko pomene oluju, a da ne znam ni sta se desilo i u srebrenici i u jasenovcu
IP sačuvana
social share
Podrzavam Simijon kao kandidata na predsednickim izborima 20.1.2008.

i zato Tomislav N. preventivno objašnjava kako, časna reč, nikoga ne mrzi – zna, vragolan, da mu to nemrzilaštvo do sada nije bilo ni među prvih hiljadu prepoznatljivih karakternih osobina, ni njemu, a kamoli stranci mu, u čijem vrhu ima pregršt takvih vedeta za kakve bi Džeri Springer Šou platio suvim zlatom. - Teofil Pancic
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 14:33:32
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.089 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.