Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: intervju - RS Radikal Mihaljica - Dodik obrukao srpski narod  (Pročitano 8181 puta)
26. Dec 2007, 09:49:53
Jet set burekdzija


Ekstrem

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 6621
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.23
intervju: Milanko Mihajlica, predsjednik Srpske radikalne stranke RS

Dodik je obrukao RS i srpski narod

Postala je već praksa da lideri vladajućih stranaka, umjesto u institucijama, dogovaraju rješenja od interesa za ovu zemlju, RS i sve građane koji u njoj žive, po kafanama, restoranima, motelima... Neobjašnjivo je da napravite novu zgradu Vlade a da onda pregovarate u nekom restoranu sa visokim predstavnikom i svojim koalicionim partnerima.

Sada je vidljivo da je politička kriza koja je evidentno postojala u BiH „prevaziđena“ tako što su Milorad Dodik i Mladen Ivanić prihvatili odluke visokog predstavnika od 19. oktobra i zloupotrijebili volju građana RS iskazanu i na mitinzima koje su organizovali preko svojih ekspozitura u Sponi. Činjenica je isto tako da su to režimski mediji u Republici Srpskoj tretirali kao veliku pobjedu vladajućeg dvojca Dodik–Ivanić.

Istina je nešto sasvim drugo: parafiranje Sporazuma o stabilizaciji i pridruživanju je dogovor Miroslava Lajčaka, Olija Rena i Havijera Solane i da zasluga Dodika i Ivanića za to i ne postoji. Pravi razlog što su oni to prihvatili jeste najava OHR-a o aktiviranju antikorupcionog tima

razgovarao: Miljan Kovač

Milanko Mihajlica, jedini opozicionar u Republici Srpskoj, ističe da nije zadovoljan radom Skupštine u protekloj godini, „jer činjenica je da se o jednoj trećini zakona, odnosno tema o kojima se trebalo raspravljati nije raspravljalo, pošto Vlada nije pripremila materijale za sjednicu NS“. On takav trend karakteriše zabrinjavajućim, posebno zbog toga što je riječ o temama koje se odnose na život većeg broja građana RS. „Ovdje se radi o činjenici da je Vlada na neki način stavila pod noge Parlament RS i da je ona odredila dinamiku rada Parlamenta i stavila ga u funkciju jedne – ličnosti predsjednika Vlade. Moramo istaći činjenicu da su mnogi materijali u Narodnoj skupštini dolazili pod oznakom tajno i da su poslije pod pritiskom javnosti te oznake skidane nakon što režimski mediji pripreme teren“, kaže Mihajlica u intervjuu za Patriot i dodaje da Parlamentu nisu dostavljeni ugovori o prodaji naftnog sektora, kao i da je Zakon o prodaji naftnog sektora donesen nakon što je ugovor sa kupcem sklopljen.

Prema njegovim riječima, Parlament nije vidio ugovor o prodaji TE Gacko, nije bila transparentna izgradnja zgrade Vlade, autoputa Banjaluka– Gradiška...

„Vlada pojedinim NVO pod pritiskom određenih međunarodnih faktora daje na uvid materijale koje istovremeno ne da poslanicima, što je nepojmljivo.

S druge strane, praksa ove Vlade je da se raspravlja o prijedlogu budžeta ili ekonomskoj politici po hitnom postupku, što je suprotno svakoj logici. Parlament nije raspravljao o izvještaju Vlade RS o reviziji privatizacije, nije raspravljano ni o zakonu o nelegalno stečenoj imovini. Praktično, sve ono što je bilo obećanje ove vlade da će se napraviti, izigrano je i nije urađeno“, naglasio je on.

 

Sve to o čemu ste govorili je odgovornost Vlade RS, ali kako ocjenujjete atmosferu u samom Parlamentu? Svjedoci smo nedavnog užasnog nastupa premijera, uvreda...

Upravo je to odraz opšteg stanja u društvu i to je u suštini pravi razlog zašto Parlament nije uradio onaj dio posla koji je bio obavezan.

Činjenica je da je predsjednik Vlade dirigent u Narodnoj skupštini, a da je predsjednik Parlamenta u suštini tu u funkciji predsjednika Vlade i da on pored čestih, potpuno neprimjerenih, nekulturnih i necivilizovanih izjava u Parlamentu, prelazi preko toga i praktično odobrava premijeru da se tako ponaša. Dakle, odgovornost je i na predsjedniku Parlamenta i na skupštinskoj većini: ne samo SNSD-u već i na PDP-u, DNS-u, socijalistima SDA, SBiH, jer oni svi podržavaju ovu vladu. Oni su dozvolili da se ozbiljno diskredituje ugled Narodne skupštine i poslanika. Takav nastup u parlamentu predsjednik NS je dozvolio predsjedniku Vlade i snosi odgovornost. Na taj način dignitet Parlamenta kao institucije, ali i opozicije, odnosno poslanika koji su vrijeđani i kojima je prijećeno, u suštini je srušen.

Sve to pokazuje da je predsjednik Vlade kao personifikacija te institucije izgubio kompas. Na te propuste opozicija je upozoravala u posljednje vrijeme vrlo argumentovano. Ja moram da kažem da se predsjednik Vlade ponaša potpuno nekontrolisano, a naročito nakon nogdauna, a zatim i nokauta koji je doživio gostujući prošle nedjelje u emisiji Hrvatske televizije „Nedjeljom u 2“. Tada je osramotio RS i sve njene građane, a prije svega srpski narod, jer je sebi dozvolio da se na tako neprimjeren način ponaša u emisiji. Onako nepripremljen, on je na jedan nečuven, vrlo grub, bahat i sirov način pokazao u suštini svoje pravo lice. Premijer se ponaša tako u kontinuitetu i ovo mu nije prvi put da se tako odnosi prema onima koji misle drugačije. On se ne ponaša samo tako prema političkim protivnicima, opoziciji, već i prema medijima i svima onima koji pokušavaju da upozore aktuelnu vlast na promašaje.

 

Šta ćete preduzeti?

U tom kontekstu mi smo na posljednjem zasjedanju i zatražili od predsjednika Parlamenta da se predsjednik Vlade izvini ne samo poslanicima koje je direktno vrijeđao već i javnosti, građanima u Republici Srpskoj.

On je svojim nastupom uvrijedio i naše birače i sve one koji ne misle onako kao što misli SNSD i on lično. Kao mjeru opomene predsjedniku Vlade, odlučili smo da ne prisustvujemo skupštini kada on govori, sve dok se ne izvini. Uvrede, u suštini, govore o samom Miloradu Dodiku.

Teško je takvog čovjeka uopšte nazvati gospodinom, ali ja ne želim da odgovaram na isti način na koji to radi predsjednik Vlade.

 

Da li ste to doživjeli kao otvorene prijetnje?

U suštini, radi se o otvorenoj prijetnji, jer kako drugačije tumačiti poruku predsjednika Vlade da ćemo tek osjetiti šta je moć i šta je vlast.

Nikakve prijetnje ni mene ni stranku koju predvodim ne mogu uplašiti da nastavimo i dalje da vrlo argumentovano, korektno, ne samo u Parlamentu nego i u javnosti, iznosimo, s jedne strane, kritike prema ovoj vlasti, a s druge strane, predlažemo kako popraviti ovakvo stanje u RS. U isto vrijeme sam upozorio i javnost, naročito nakon ubistva Milana Vukelića, da vrsta prijetnji koja se mogla čuti u Parlamentu nameće sljedeće pitanje: Da li to znači da svima koji misle drugačije i koji kritikuju ovu vlast možda prijeti slična sudbina kakvu je doživio Milan Vukelić?

Moram da kažem i to da je taj događaj nešto što je pokazalo da ova vlast nema odgovor na takve izazove. To se može vidjeti i iz reakcija predsjednika Vlade i ministra unutrašnjih poslova koje su potpuno neprirodne kada ih pitate dokle je stigla istraga u vezi s ubistvom Milana Vukelića. Potpuno su neprirodne reakcije i ministara zdravlja i pravde kada ih pitamo dokle je stigla istraga specijalnog tužilaštva i kako se moglo desiti da jedan od stradalih u tom teškom kriminalnom činu Tomislav Dobrnjac pod anestezijom prenoći na hodniku Kliničkog centra, gdje su odbijali da ga operišu. Može se, sasvim logično, postaviti pitanje da li je bila namjera da živi svjedok svega toga bude eliminisan?!

Mi nismo zadovoljni istragom, i tražim da, ne samo ovo ubistvo nego i druga nerazriješena ubistva koja mogu imati političku pozadinu, budu predmet posebnih istraga, jer je, na kraju krajeva, predsjednik Vlade to i obećao.

 

Premijer je izjavio da je godina iza nas uspješna?

Što se tiče ove vlade i njenih članova, sigurno jeste uspješna, njihov materijalni položaj je znatno popravljen. Uspješna je strategija materijalnog i ekonomskog oporavka nekoliko porodica u RS, prije svega premijera Dodika, ministara, istaknutih članova njihove partije i njhovih finansijera, koji imaju ekskluzivno pravo od izvođenja sitnih zanatskih radova do najvećih investicionih projekata u RS.

Mnogo je propusta ove vlade u mnogim segmentima društvenog života i, zahvaljujući režimskim medijima i cenzuri javnog RTV sistema, to ne dopire do javnosti. Ni približno nisu ispunjena obećanja vezana za rast indutrijske proizvodnje, obećanja o mnogo većem povećanju plata i penzija u RS, spoljnotrgovinskom deficitu. Sva ta obećanja koja je Vlada dala u suštini ili se ne realizuju ili se realizuju samo u određenoj mjeri. Treba uzeti u obzir činjenicu da je ova vlada preuzela vlast prije dvadeset mjeseci i da je to sasvim dovoljno vremena da su se mnoga obećanja mogla realizovati.

Mi smo predlagali da se uvedu mjere koje će umanjiti posljedice uvođenja PDV-a, da se uvede nulta stopa za neke proizvode, predlagali smo više sredstava u budžetu za zbrinjavanje radnika čija su preduzeća u stečaju i pred likvidacijom, predlagali smo i da se formira fond za pomoć nezaposlenim, te više sredstava za izbjeglice i povratnike u Federaciju BiH, za borački dodatak... Predlagali smo da se budžetom predvide sredstva da se konačno izvrši popis stanovništva u ovoj godini, kao i da se predvide sredstva za raspisivanje referenduma o promjenama Ustava BiH i o policiji. Na kraju krajeva, to su bila obećanja Milorada Dodika i mi tražimo da se, prije nego što Parlament BiH bude usvajao amandmane na Ustav BiH, građani RS pitaju da li su oni za tu vrstu promjene. Imali smo situaciju da je preko 70% građana Republike Srpske bilo protiv aprilskog paketa amandmana na Ustav BiH, a da su političke stranke iz RS podržale taj paket. Sve, osim srpskih radikala.

S druge strane, treba raspisati referendum o reformi policije, jer kada se izgubi takva nadležnost i prenese na BiH, poslije vrlo teško možete to povratiti. Sada je jasno da su njihova obećanja o povratu prenesenih nadležnosti u suštini obična farsa i mi to testiramo upravo u Parlamentu prilikom usvajanja budžeta, da li oni govore istinu ili ne.

Moram da kažem da je i ta priča o zapošljavanju u RS doživjela potpuni debakl, a korist imaju samo članovi i simpatizeri SNSD-a, zaposleni u mnoge vladine institucije.

Posebna priča je ova oko izgradnje zgrade Vlade. Predsjednik Vlade je sagradio stakleni bunker i onda na kraju to svoje remek-djelo verifikovao u Parlamentu zahvaljujući podršci svojih poslanika i klimoglavaca koji ne shvataju da je potpuno neprimjereno da se u ovako teškoj ekonomskoj situaciji izdvaja duplo više sredstava za tu zgradu nego što su sredstva predviđena za razvoj cijelog istočnog dijela RS.

To je pravi odnos vlasti prema istočnom dijelu RS. Zabrinjavajuća je i činjenica da je Vlada i pored svojih obećanja ove godine umanjila budžetska sredstva za nerazvijene opštine u RS i na taj način, u suštini, pokazala da je istočni dio RS i ne interesuje.

 

Kako komentarišete iznenadno prevazilaženje političke krize koja je mjesecima drmala BiH?

Postala je već praksa da lideri vladajućih stranaka, umjesto u institucijama, dogovaraju rješenja od interesa za ovu zemlju, RS i sve građane koji u njoj žive, po kafanama, restoranima, motelima... Neobjašnjivo je da napravite novu zgradu Vlade a da onda pregovarate u nekom restoranu sa visokim predstavnikom i svojim koalicionim partnerima.

Sada je vidljivo da je politička kriza koja je evidentno postojala u BiH „prevaziđena“ tako što su Milorad Dodik i Mladen Ivanić prihvatili odluke visokog predstavnika od 19. oktobra i zloupotrijebili volju građana RS iskazanu i na mitinzima koje su organizovali preko svojih ekspozitura u Sponi. Činjenica je isto tako da su to režimski mediji u Republici Srpskoj tretirali kao veliku pobjedu vladajućeg dvojca Dodik–Ivanić.

Istina je nešto sasvim drugo: parafiranje Sporazuma o stabilizaciji i pridruživanju je dogovor Miroslava Lajčaka, Olija Rena i Havijera Solane i da zasluga Dodika i Ivanića za to i ne postoji. Pravi razlog što su oni to prihvatili jeste najava OHR-a o aktiviranju antikorupcionog tima. U RS i BiH imamo ucijenjene srpske političke lidere, a s druge strane muslimanske ratne lidere, tako da je budućnost ove zemlje vrlo neizvjesna i upitna.

Mi smatramo da je sramota što je Evropska unija i parafirala sporazum sa jednom zemljom koja je pod protektoratom. Mostarska deklaracija je nešto što je urađeno mimo Parlamenta Republike Srpske, suprotno zaključcima Narodne skupštine i suprotno Ustavu RS. To je, svakako, uspostavljanje novih institucija na nivou BiH, što je protivno volji građana u RS. Zato smo mi u izmjenama Ustava RS predložili nekoliko zaključaka, među kojima su najvažniji oni koji govore o potrebi da se dosad prenesene nadležnosti RS na BiH vrate načinom na koji su prenesene: znači u Parlamentu, pa ako neko smatra da je to neustavno, neka onda podnese zahtjev Ustavnom sudu. Nakon toga se može razgovarati da li neke od tih nadležnosti treba prenijeti na nivo BiH, ukoliko je to u cilju funkcionalnijeg sistema.

 

Kako gledate na veliki uticaj Beograda na ovdašnju vlast?

Predsjednik Vlade svaki svoj dolazak na vlast može da zahvali tom uticaju iz Beograda. Prvi put je na vlast doveden od Slobodana Miloševića i uz međunarodnu podršku, a drugi put zahvaljujući prije svega podršci Borisa Tadića, ali moram da kažem zahvaljujući i slabostima SDS-a.

Potpuno jasno je kako je uzeo vlast i prvi i drugi put, s tim da je prvi put vladao i bez potrebne skupštinske većine. Sada je, zahvaljujući prevari građana obećanjima o referendumu, o borbi protiv kriminala i korupcije, reviziji privatizacije, većim platama i penzijama, dobio veliku podršku.

On je sada u jednom velikom problemu: s jedne strane ima obećanja prema svojim međunarodnim mentorima, a i prema Beogradu.

Razumijem vrlo nezahvalnu poziciju u kojoj se predsjednik Vlade nalazi upravo zahvaljujući činjenici da mora nekoga da prevari: S jedne strane obećanje da je on uvijek bio i da će biti sljedbenik američkih interesa na balkanu, a s druge strane obećanja koja daje Tadiću i Koštunici, a s treće strane manipulacije prema građanima u Republici Srpskoj.

Nema sumnje da je sve to povezano sa rješavanjem statusa Kosova i Metohije.

 

Jedina opozicija u RS je SRS. Zbog čega je to tako?

Ja moram da kažem da se takav utisak stiče, mada ja nisam zbog toga srećan. Možda kao predsjedniku stranke i narodnom poslaniku meni godi što ljudi tako razmišljaju. Zahvaljujući tome ja mnogo radim i vrlo ozbiljno se pripremam za Parlament i to takav utisak ostavlja.

Mislim da se u posljednje vrijeme i SDS, da tako kažem, trgao i pored problema koje ima. Želim da zajedno djelujemo u Parlamentu i u javnosti, što je ozbiljan odgovor na politiku aktuelne vlasti.

Što se tiče SDS-a i problema s kojima se on suočava, smatram da su to unutrašnje stvari te partije i u SRS-u ne želimo da ih komentarišemo i da na bilo koji način doprinesemo daljem produbljivanju te krize. Ono što mi želimo jeste da se ti problemi što prije završe kako bismo zajedno sa SDS-om, kao parlamentarnom opozicionom strankom, pa i sa vanparlamentarnim strankama i udruženjima, stvarali mnogo jači opozicioni front koji će se zalagati za slobodnu i jedinstvenu Republiku Srpsku i boriti se protiv ove vlasti demokratskim sredstvima.

Špirićevo licemjerstvo

Paradoksalna je situacija da je Nikola Špirić, koji se zalagao za jačanje nadležnosti Savjeta ministara BiH i njegovo prerastanje u vladu, podnio ostavku, a da je na kraju prihvatio mandat za sastav novog Savjeta ministara pod istim uslovima zbog kojih je navodno podnio ostavku.

Ono što je još paradoksalnije, to je da se konstituiše novi Savjet ministara od istih ljudi koji su i do sada tamo bili i za koje se prije tvrdilo da su odgovorni za nefunkcionisanje te institucije. Konkretno, oni su tvrdili da Tarik Sadović treba da bude smijenjen zbog činjenice da je očistio Ministarstvo bezbjednosti od Srba ili da je Sven Alkalaj radio na štetu interesa Republike Srpske. Kako to da su oni u istom sastavu odjednom prihvatljivi za SNSD?!

Vile

Dobro bi bilo i da premijer umjesto što djeci šalju razglednice sa slikama nove zgrade Vlade pošalje i fotografije svoje vile u Beogradu te da mu roditelji te djece opišu šta o tome misle, kao i da se razjasni poslovni angažman između „Partizana“ i „Igokee“. Činjenica je da je predsjednik Vlade ranije zamjerao nekima poput Miloševića i Karadžića što su njihove kćeri kupovale radio stanice a on je svojoj sada poklonio Radio Čelinac.
IP sačuvana
social share



ma taj eduardo je cigan obicni. bilo bi super da mu je noga ostala u terenu. ili jos bolje, taylor trci, a eduardova noga se zapetljala u pertle u vuce se za njim... ili da je ostala na stadionu, pa da se igra umjesto charity shielda, Kup eduardove noge... da pobjednik u finalu dobija nogu
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Zodijak Capricorn
Pol
Poruke 7487
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
Dodik ce postati kao Milos Obrenovic ni jedna svinja se ne moze izvesti iz Srbije bez njegovog znanja

i na pitanje sta misli narod o meni da li me vole ili me se boje

Pa gospodaru narod vas ne voli bas ali vas se boji
I neka bolje da me se boji nego da me voli
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Ekstrem

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 6621
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.23
ma dodik je jos dobar, kakva su komedija ovi RS radikali. i jedni i drugi...

zamisli da je dodik kojim slucajem radikal i da je SRS najjaca stranka u srbiji, kao sto i jeste...  Smile

mihaljica&co.. svi imaju spiku, sve to stoji... ali jesu li toliko nesposobni ili je toliki pritisak na njih, upravo zbog jacine stranke u srbiji -ne znam... samo znam da su uzaludni kao opozicija, s obzirom na potencijal kakav imaju.
pa jbt. gugo lazarevic je sa njima..

IP sačuvana
social share



ma taj eduardo je cigan obicni. bilo bi super da mu je noga ostala u terenu. ili jos bolje, taylor trci, a eduardova noga se zapetljala u pertle u vuce se za njim... ili da je ostala na stadionu, pa da se igra umjesto charity shielda, Kup eduardove noge... da pobjednik u finalu dobija nogu
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1272
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Cuj molim te Mihaljica jedini opozicionar u Republici Srpskoj Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.25
mob
Apple iPhone SE 2020
Jel' to onaj sto je izjavio da je zadovoljan sa 2% na parlamentarnim izborima?  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1272
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ma taj covjek je moralno dno to je opstepoznato!
Moja jedina zelja na proslim parlamentarnim izborima je da radikali ostanu izvan skupstine!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Ekstrem

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 6621
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.23
Ma taj covjek je moralno dno to je opstepoznato!
Moja jedina zelja na proslim parlamentarnim izborima je da radikali ostanu izvan skupstine!

 Smile Smile Smile Smile

da a da se SDS konacno ukine i da se azdaji stane za vrat...  Smile

 Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share



ma taj eduardo je cigan obicni. bilo bi super da mu je noga ostala u terenu. ili jos bolje, taylor trci, a eduardova noga se zapetljala u pertle u vuce se za njim... ili da je ostala na stadionu, pa da se igra umjesto charity shielda, Kup eduardove noge... da pobjednik u finalu dobija nogu
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


i love wolf

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 3144
Zastava USA
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.25
mob
Nokia n73
mislim da su to puste zelje  Smile
IP sačuvana
social share
nediraj vuka777 dok spava jer to rijetko radi
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1489
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
Nokia 
Niko nije veća sramota od radikala
IP sačuvana
social share
"Cogito, ergo sum"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 449
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
mob
Samsung X 160

Niko nije veća sramota od vas ljdp - OVACA , a tebi ,,ss" bih samo preporučio da pogledaš film - Pakao Kosara - da se malo nacionalno saberes .

Kao što je neko već rekao - Za ovu podrsku će da dobije dve vile !


IP sačuvana
social share
Газимо напред трње је пут,Звезда пламти у борби је спас.Србијо поносна, народе наш,Обилић зове, завет је дат.О мајко сестро немојте плакат',Ми бранимо српство док одмара брат.Напред вукови!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.092 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.