Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Procitajte pravilnik foruma! Piraterija je zabranjena i muzicke zelje se ne ispunjavaju!

Glasanje
Pitanje: Koje je bolji (ko ima: 1.bolje pesme, 2.bolji glas, 3.ko je uopste bolji)
Michael Jackson
George Michael
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Michael Jackson ili George Michael: Ko je pravi kralj popa?  (Pročitano 9297 puta)
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1286
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Nije pitanje da li su vam lepi, da li su normalni i da li vam se svidja Georgeva seksualna orjentacija, vec ko ima bolje pesme i glas...
IP sačuvana
social share
And we die young ...
Faster we run ...




Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Samo opusteno!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 11290
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Jedan pedofil drugi derpe, šta će nam takvi kraljevi !? Odvratni su oboje !
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1286
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Kaze se 'obojica'...

Michael nije pedofil, a to sto je George gay to je njegova stvar. I on nije kralj ne znam ni ja cega, nego pop muzike. A da ih slusas, video bi da su odlicni obojica.
IP sačuvana
social share
And we die young ...
Faster we run ...




Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Samo opusteno!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 11290
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Hvala na ispravci, al ovde nije tema gramatika. Ne bih da vređam, al kad sam ih ja slušao ti verovatno nisi ni znala da oni postoje... Sve jedno..., niti su im glasovne mogućnosti nešto posebno niti im je muzika nešto specijalna, ne vidim ni jedan dobar razlog da oni budu kraljevi pop muzike, ima mnogo boljih pop muzičara od njih. Po meni oni su loša prošlost i treba ih bojkotovati zbog njihovih "navika" (pedofilstva i homoseksualizma , jel se tako kaže...) jer mogu negativno uticati na svoje fanove. Danas će neki omladinac, zato što mu se sviđa njihova muzika misliti da je ok biti pedofil i gej, jer su njegovi idoli baš to... Eto uzmi primer tebe, po tebi je ok biti homoseksualac, tu nema ničeg loše...!? Mislim da javne ličnosti (koje god da su profesije) trebaju da budu u svakom pogledu ispravni (po Božijim i ljudskim zakonima) kako ne bi negativno uticali na svoje fanove i simpatizere. U suprotnom ih treba bojkotovati i diskriminisati u svakom pogledu... Nije ni čudo zašto nam je danas svet toliko sjeban kad imamao za idole takve likove kao što su ova dvojica, ko da su iz Sodome i Gomore izašli... A da , tvrditi da Majkl Džekson nije pedofil je isto kao kad bi tvrdili da je on belac a ne crnac...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Aquarius
Pol Žena
Poruke 327
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
BlackBerry g567
Kaze se 'obojica'...

Michael nije pedofil, a to sto je George gay to je njegova stvar. I on nije kralj ne znam ni ja cega, nego pop muzike. A da ih slusas, video bi da su odlicni obojica.

lepo je sto si toliko sigurna i verujes u njihovu nevinost ...mora da znas o njima bas dosta a gde si to procitala
u Bravo-u??
IP sačuvana
social share

   PeOPle = ShIT
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1286
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Disasterpiece, o njemu znam mnogo vise nego ti. A kad bih pocela da pisem sve dokaze, ne znam koliko bi potrajalo... Vratite se na temu, raspravlja se ko je kralj popa, ne o njihovim zivotima.
IP sačuvana
social share
And we die young ...
Faster we run ...




Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


I'm a riddle so strong, you can't break me...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 12686
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Samsung Galaxy Nexus
Disasterpiece, o njemu znam mnogo vise nego ti. A kad bih pocela da pisem sve dokaze, ne znam koliko bi potrajalo... Vratite se na temu, raspravlja se ko je kralj popa, ne o njihovim zivotima.

tako je .. smirela  Smile
IP sačuvana
social share
  

"Nobody expects the Spanish Inquisition!"
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Aquarius
Pol Žena
Poruke 327
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
BlackBerry g567
mislila sam na to koliko verujes dokazima i koliko su pouzdani...vidim puno...
ok nastavite raspravu...pooz Smile
IP sačuvana
social share

   PeOPle = ShIT
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1286
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Nemam nameru da se raspravljam niti da vam dozvolim da skupljate postove na meni, eto ja nikoga ne diskriminisem, neka svako radi sta mu se svidja, ne treba ih sklanjati s TV-a jer smatram da (bar u Srbiji) cim slusas kvalitetnu muziku, znaci da si donekle formirana licnost. Nisam pedofil iako obozavam Michaela. Mislim da nam veca opasnost preti od stoje i seke. A ako vec tvrdite da ja previse verujem dokazima, previse verujem u to da nije pedofil, onda mi pokazite na osnovu cega ste zakljucili da jeste?! Sad bi bio u zatvoru... oslobodjen je svih optuzbi, i to su bili smisljeni planovi kako bi tuzioci stigli do novca... Ali, rekoh, nemam nameru da se raspravljam, jer uvek na kraju svako ostane pri svome... I pre nego sto ga optuzite, dobro ispitajte slucaj...

A svet je bio sjeban i pre njih.  Smile I mislim da mnogo gore na omladinu utice danasnja muzika. A ako ne znas, ljudi ne mogu na silu biti homoseksualni, isto kao sto ne mogu na silu biti heteroseksualni.

Sto se ove teme tice, za mene je kralj popa MJ.  Smile

The end.
« Poslednja izmena: 27. Dec 2008, 20:32:16 od NecuZvaqHocuQsur »
IP sačuvana
social share
And we die young ...
Faster we run ...




Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Samo opusteno!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 11290
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Kao prvo ne znam stvarno ko ovde skuplja postove...  Smile Kao drugo ti još nemožeš da budeš pedofil jer još nisi punoletna, ali vrlo je verovatno da si homoseksualac početnik. Kao treće u svom iskazu si pomešala babe i žabe, ali neću ni ja više da se raspravljam sa tobom, samo ću ti reći za kraj da kad budeš porasla na neke stvari u životu (pa i u muzici) ćeš gledati drugačije i biće ti jasno o čemu se ovde radi. Sad si još "zelena" i nemožeš da sagledaš neke stvari iz realnog ugla, sve ti je oprošteno.

Što se glasovnih mogućnosti ove dvojice tiče ostajem pri svome, nisu ništa naročito i ne zaslužuju da budu kraljevi popa. A što se tiče spomenute Seke i Stoje, ne kažem da su bolje od MJ i GM , niti ih slušam, ali zar nije bolje da zbog njih dve 1000 ljudi postanu zatucani folkeri, nego da zbog MJ jedan čovek postane pedofil !? Upamti ljudi su skloni da kopiraju svoje idole i zato pamet u glavu !
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.09 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.