Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Zašto su muškarci takvi kavki su....  (Pročitano 1032 puta)
21. Dec 2007, 09:47:31
Moderator
Legenda foruma


Sve ima svoje...

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 44533
Zastava Vojvodina
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 
 Smile

1. Zasto su muskarci uvek zabrinuti za velicinu svog penisa? - Zato sto bi trebalo da budu.

2. Zasto muskarci nikad ne pokazuju svoja prava osecanja? - Zato sto ih nemaju.

3. Zasto muskarci vole da ozene device? - Zato sto ne vole kritiku.

4. Kako znas kad ti je muz mrtav? - Sex je na istom nivou, ali mozes slobodno da uzmes daljinski

5. Zasto muskarci nemaju krizu srednjih godina? - Zaglave u adolescenciji.

6. Sta je Bog rekao nakon sto je stvorio coveka? - Mogu ja i bolje ..
.
7. Kako muskarci zamisljaju predigru? - Mole pola sata.

8. Sta klitoris, godisnjica braka i WC solja imaju zajednicko? - Muskarci ih uvek promase.

9. Sta je muskarceva definicija romanticne veceri? - Sex.

10. Zasto samo 10% muskaraca odlaze u raj? - Ako bi odlazilo vise, to bi postao pakao.

11. U cemu je razlika izmedju svinje i muskarca? - Svinja ne postane muskarac kada se napije.

12. Sta za muskarca "prava ljubav"? - Erekcija.

13. Koji je najbolji nacin da izgubis 80 kila odvratne masnoce? - Razvod.

14. Zasto muskarci ne peru ves? - Zato sto masina za ves ne radi na daljinski.

15. Kako se zove zena koja radi kao muskarac? - Lenja kucka.

16. Koje reci zene najvise mrze za vreme odlicnog sexa? - Duso, stigao sam!

17. Koja zena svake noci zna gde joj je muz? - Udovica.

18. Koji je jedini nacin da nateras muza da zapamti datum godisnjice braka? - Udas se na njegov rodjendan.

19. Sta je to: Ima 8 ruku i IQ od 60? - Cetiri muskarca gledaju prenos utakmice.

20. Sta muskarac i spermatozoid imaju zajednicko? - Oba imaju sansu od 1 : 1 000 000 da postanu ljudska bica.

21.Zasto se muskarci ozene? - Da ne moraju vise da uvlace stomak.

22.Zasto muskarci imaju noge? - Da im se mozgovi nebi vukli po zemlji.

23.Muskarci od 40-ak godina obicno imaju problema da nadju partnera njihove zrelosti. - Zato i izlaze sa duplo mladjim djevojkama.

24.Ako bi muskarci imali menstruaciju, hvalisali bi se oko velicine tampona.

25.Sta bi muskarci radili da im nije zena? - Morali bi pripitomiti neku drugu zivotinju


IP sačuvana
social share
Ni jedan čovek nije ostrvo, sam po sebi celina; svaki je čovek deo Kontinenta, deo zemlje; ako Grudvu zemlje odnese more Evrope je manje, kao da je odnelo neki Rt, kao da je odnelo posed tvojih prijatelja ili tvoj; smrt ma kog čoveka smanjuje mene, jer ja sam obuhvaćen Čovečanstvom.
I stoga nikad ne pitaj za kim zvono zvoni; ono zvoni za tobom...

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.075 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.