Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 04:34:11
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

TotalCar: Pocetna | Vesti | Specijal | Video | Foto | Test | Akcije | Saveti | Moto
Idi dole
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Peugeot 308 CC  (Pročitano 11374 puta)
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
mob
HTC Tattoo
Sve fabrike su se isprimale na ove cc modele,a realno,auto baš deluje osakaćen,kao da su dva automobila spojili,zadnji deo je očajan.I to nije slučaj samo kod pežoa. Smile

Ja da sad imam love da kupim takav auto,i da planiram da kupim neki cc model,ja bih pre kupio pravi kabriolet,jebo ova sranja,pravi kabrio je zakon. Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 16030
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Iskreno, ja se ne bih usudio za takav potez, pogotovo ne u zemlji Srbiji... Da mi neko pikavcem iz pakosti progori krov ili ga isece nozem... ne smem ni da zamislim! Smile
« Poslednja izmena: 27. Mar 2009, 00:02:01 od bockoyogi »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
mob
HTC Tattoo
Iskreno, ja se ne bih usudio za takav potez, pogotovo ne u zemlji Srbiji... Da mi neko pikavcem iz pakosti progori krov ili ga isece nozem... ne smem ni da zamislim! Smile
Jebiga,to stoji,ali,lepši su pravi kabrioleti,ovo mi se baš i ne sviđa.
IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8559
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
mob
Samsung i8510 innov8
Ma Hard top zakon, sve ostalo njesra...  Smile Ozviljno, nikad ne bih uzeo auto sa platnenim korovom.

A shto se tiche Peugeota, ne svidja mi se, kao shto mi se nije ni svjao 307 cc...  Smile
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 16030
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Stvar izgleda je stvar ukusa, al' mislim da su tvrdi (sklopivi) krovovi prakticniji od kabria sa platnenim krovovima.

Da ne ponavljam muku koju sam vec izneo, Smile tu su jos slabije termo i zvucne izolacije... na modelima gde je zadnja soferka plasticna, plastika se vremenom izvitoperi i izmuljavi od toplote i savijanja pa ne lici ninasta, a da ne govorim da nista kroz nju ne mozes da vidis...

I ja sam radije za... tvrdo! Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
mob
HTC Tattoo
Na većini tih cc modela se vidi da su pravili kompromise u dizajnu zbog tog krova,a kod platnenog krova tih problema nama,zato su po meni pravi kabrioleti lepši.

Jesu praktičniji,ali kad bi gledao praktičnost,ja bi se ponovo pre opredelio za neki panorama krov,što moram da priznam da mi se mnogo dopada. Smile Smile Smile Ljudi,meni se mnooogo to dopada,zatvoriš krov a vidiš nebo iznad dok lagano voziš auto,naravno,po mogućstvu sa ženskim društvom. Smile Smile Smile
« Poslednja izmena: 27. Mar 2009, 00:31:29 od diletant »
IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8559
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
mob
Samsung i8510 innov8
Shta mislite shto nema Hogara na forumu?! Nije preziveo zimu... Smile Sledio se negde, kad krene da pirka sa svih strana, vrati te u ledeno doba...  Smile

Recimo o tih cc varjanti, hard top, lepo izgleda Volvo C70



On mi je recimo lep primer cabrioleta sa hard topom, e sad ne mogu da se setim josh nekog modela....  Smile Smile


EDIT: Panorama krov je full, svidja mi se npr. onaj u Stilu, ne znam koliko je praktichan ali je lep, ili npr iz dva dela, napred i nazad, kao kod renoa, mini morisa itd...
« Poslednja izmena: 27. Mar 2009, 00:35:10 od vracarac »
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
mob
HTC Tattoo
E,a zamisli rikne ti elektronika  u tom položaju krova he,he,he  Smile
IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8869
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
mob
Sony Xperia Neo L
evo,recimo od kabrioleta sa krovom od platna su lijepi gallardo i f430:

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8559
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
mob
Samsung i8510 innov8
Pa kabrioleta sa mekim krovom imash na tone, poenta je naci lepog sa tvrdim krovom...  Smile

Evo spiska nekih modela sa hardtop krovom...

BMW 3 Series Convertible

BMW Z4 Roadster

Brabus SV12 S

Cadillac XLR Convertible

Chrysler Sebring Convertible

Daihatsu Copen

Ford Focus Coupe Convertible

Lexus IS Convertible

Lexus SC430

Mazda MX5 Miata

Mercedes SLK

Mercedes SLK AMG

Mercedes SL

Mercedes SL AMG

Mitsubishi Colt CZC

Nissan Micra C+C

Peugeot 206 CC

Peugeot 207 CC

Peugeot 307 CC

Peugeot 308 CC

Pontiac G6 Convertible

Renault Megane Coupe Cabriolet

Vauxhall/Opel Tigra Twintop

Vauxhall/Opel Astra Twintop

Volkswagen Eos

Volvo C70 Convertible
« Poslednja izmena: 27. Mar 2009, 22:00:34 od vracarac »
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 04:34:11
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.072 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.