Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 14:10:31
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: nebice  (Pročitano 9042 puta)
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 28
Monoteizam= VERA da postoji samo jedan bog ( apsolut)
Politeizam= VERA da postoji više bogova (apsoluta)

a VERA je VERA bez obzira na to u kom smeru je upravljena(jedan ili više bogova) , zahteva VEROVANJE , a ne diskusiju, nju toleriše ili ne toleriše ...
Svaka rasprava na ovu temu vodi zapravo pokusaju nametanja misljenja , sto je iluzorno ako se ima u vidu da je vera ,shvacena na ovaj nacin(a ja ne znam za drugi)  zasnovana na , kako to neko kaze,  slepoj veri, a ne na razumu...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Costa i Tralalala
Ajde obojica smirite strasti.. slab sam sa zivcima posle ovakve noci, ne bih da kazem nesto sto mozda nije na mestu.
Ako se ne mozete sloziti, nemojte se ni slagati, ali se ne morate vredjati.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2143
Zastava Subotica
mob
Ericsson T65
Ma nesekiraj se, ne bih vise trosio pokozicu sa vrhova prstiju kucajuci zbog njega, lepo sam hteo da pricam, on nece lepo, tako da nemam vise nista sa njim, a niti mi je bila namera da se vredjam.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


主天下

Zodijak
Pol
Poruke 2225
Zastava in the back of your mind ;-)
Citat: "costa" to Tralalalala
Tralalalala
Cao ja sam Zoran. Mozemo za trenutak zaboraviti suprotnosti koje nas vezu na ovom forumu, ustvari ako ih uopste ima:). Postovao si jednom da si ziveo u 6 zemalja. Interesuje me gde si sve ziveo i radio, odnosno gdesad zivis, ako to nije problem, jer sam i sam od onih koji zele da napuste balkan, pa eto cisti da malo prochatujemo.


Citat: "costa" to Tralalalala
Tralalalala
Ma samo sam iz sale rekao da zaboravimo na razlike Smiley, nisam mislio nista da sada o tome previse diskutujemo. Prijateljski sam prisao svemu tome. Smiley Samo sam hteo da malo prochatujemo o tome gde si sve bio, jer i sam sam neko ko zeli da ode odavde i da se nastani u nekom drugom svetu, pa eto dosta me interesuje kada neko proputuje sveta kako je sve to prosao. Ok ako si stariji od mene, ne znam koliko imas godina, meni je 24, ali svejedno je odrasli smo ljudi oboje i mozemo pricati normalno. Smiley Ako hoces da mi se javis opet javi se , ako neces no problem. cao!


Citat: "costa" to Tralalalala
Ako sam dobro shvatio zoves se Morpheus??


Pih! Verovatno sam i ja lud sto pokusavam da pricam sa tobom na lep nacin. Imas li ti uopste prijatelje u zivotu? Samoca ti je popila mozak i ne cudi me sto si zivot proveo kao nomad, jer sa takvom marginalnom osobom koja svakome odgovara na frigidan nacin, bilo da mu se lepo prica ili ne, naravno da niko nije lud da gubi vreme. Ma...


Ma nesekiraj se, ne bih vise trosio pokozicu sa vrhova prstiju kucajuci zbog njega, lepo sam hteo da pricam, on nece lepo, tako da nemam vise nista sa njim, a niti mi je bila namera da se vredjam.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2143
Zastava Subotica
mob
Ericsson T65
To sto sad povezujes privatne poruke sa porukama na forumu, koje nemaju veze jedna sa drugom, to je tvoja slabost.

Pa dobro da ovo ne bi preraslo u aferu evo da malo objasnim neke stvari.

Doticnog tralalalala sam spazio kao nekoga ko je dosta inteligentan i ko je proputovao sveta i ko je naucio mnogo jezika. Posto mi je to bilo interesantno, bez obzira sto sam mogao naslutiti na osnovu njegovih dotadasnjih postova na kojima je odgovarao ljudima na ne bas lep nacin da bi i meni mogao tako nesto spustiti, no ako lepa rec i gvozdena vrata otvara, pokusao sam da ga malo kontakritam na pp, da malo popricamo o tome gde je sve bio i kakve jezike je naucio. Valjda zato i sluze pp.
Ona prva poruka u postu iznad je bila moja prva privatna poruka, i nakon nje jedva da je odgovorio kao u onom fazonu ja sam stariji od tebe puno nemamo mi sta tu da pricamo. Doticini kao da se uplasio da cu da ga spamujem, pa sam u drugoj poslao da sam svemu tome prijateljski prisao i da bih samo samo malo da prodiskutujemo. I eto skupio se pa na jadite jade rekao nesto i ok. I jos sam saznao iz tih private poruka da je stranog porekla, pa mi je i to bilo interesantno i jos sam sa namerom posalo jednu poruku da vidim da li se zove Morpheus i odakle vuce korene. I eto ne bih mu vise nista slao. Ako je to bila gnjavaza, onda ne znam sta jeste stvarno. Ostalo sto se tice vredjanja, to se zna ko kako koga vredja. Eto, ako on vidi neko zlo u tome sto sam se diveci njegovim znanjem i iskustvom hteo malo prodiskutovati, i ako mu je to smetalo ja se izvinjavam.


Eto sve je reseno, vise te niko nece uznemiravati i budi spokojan! Ratne sekire su zakopane Smile

Ja jedino sto sam naucio iz svega ovoga je da i pored dobre volje, ne treba turati nos svagde, jer moze se lako ostati bez njega. Ja inace nisam bas sklon da prilazim bilo kome radi upoznavanja, kao sto to neki rade. Obicno kada primetim nesto na nekoj osobi kao sto su inteligencija, poznavanje neke specificne oblasti, ako govori puno jezika itd onda lako pridjem da bih se upoznao. No cini se da ni to nije uredu, jer zivot nas uci da se ne moze nagrabusiti samo od losih stavri nego i od dobrih.
« Poslednja izmena: 29. Maj 2005, 13:19:04 od costa »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 28
cini mi se da je ovo davno izaslo iz okvira zapocete teme, zar ne???
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1867
I sta je poenta postova Tralalala,osim sto je izneo ono sto mu je costa rekao privatno...sto je inace zabranjeno,iz obzira prema privatnosti onih koji razgovaraju na PP. Ne znam kako je na BUREku
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1867
A sto se tice postova samog Tralala,za njih se on sam izjasnio

jer uvek polaze od pogresne hipoteze (koju proglasavju za premisu) da postoji samo jedan apsolut,
koju razvijaju kroz morbidnu megalomaniju da bas oni poznaju taj navodni jedini apsolut.
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


主天下

Zodijak
Pol
Poruke 2225
Zastava in the back of your mind ;-)
I sta je poenta postova Tralalala,osim sto je ... [bla bla]


Poenta je -- recimo -- ali samo ako te to zaista zanima

(Sigurna si?)

da su neki ljudi dosadni i nevaspitani i da ne umeju da prihvate da ne zelis sa njima da se druzis,

a ima i ono da su neki drugi ljudi glupi pa ne razumeju sta neko treci govori, ali ga ipak za to prozivaju,

mada je to poenta koja nije bila tamo prvobitno kad sam ja pokazao zasto mi se ne dopada to sto mi se ne dopada,

nego je nastala kasnijim razvojem ove potpuno off topic "diskusije"...

(Mozda se pitas da li tu podrazumevam i tvoj "doprinos" istoj?)


---------------------


A, opet, ima i nekih trecih ljudi koji ne spadaju ni u jednu od ove dve kategorije, nego su na drugi nacin neprijatni -- a ima, naravno, i onih koji su prijatni.

Ali to nije bila poenta. To ja tek tako konstatujem, potpuno bez ikakve veze sa ovom konkretnom diskusijom -- narocito ovo o prijatnim ljudima...
« Poslednja izmena: 31. Maj 2005, 02:44:20 od Tralalalala »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Lock.
Ako hocete da pisete na temu, otvorite novi, pa nastavite.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 14:10:31
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.071 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.