Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 15:40:06
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Atlantis  (Pročitano 4904 puta)
19. Dec 2007, 11:38:49
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 96
OS
Windows XP
Browser
Mozilla ImageShackToolbar
Po želji nekih forumaša koji su pratili temu Velimir Abramović - najbolji poznavaoc Tesle ! ovde ću da kačim audio klipove iz izvanredne radio emisije drugog programa Radio Beograda koja se zove "Atlantis" ,a koija se emituje svake nedelje u 17h.
Emisiju vodi i uređuje gospođa Biljana Đorović.
Danas ću prezentovati govor našeg vrsnog intelektualca i filozofa profesora Milana Brdara



Profesor Milan Brdar govori o vekovnom licemerstvu prosvetiteljstva i filozofa Evrope i zvaničkog epohalonog diskursa,"vladajućeg uma'.To sve detaljunije i opširnije možete naći u njegovoj knjizi "Uzaludni Poziv".
 
Posle drugog ili trećeg slušanja biće jasnije suštinske "nijanse" na koje ukazeje profesor Brdar.

Atlantis-profesor Milan Brdar

P.S.  zaboravio sam da kažem da nisam baš na vreme počeo da snimam uvodni govor gospođe Biljane Đorović,kao i to da je snimak bio loš jer imam slab prijem Radio Beograda,pa sam morao da ga obrađujem preko jednog programa,da smanjim šumove i krčenja i da pojačam ton da bi sve bilo jasnije.
« Poslednja izmena: 19. Dec 2007, 11:56:59 od kafedzija »
IP sačuvana
social share
Edit by Livingston: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 45
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
mob
Samsung c62 shit
Super,hvala!
Imash li mozda onu emisiju sa Bozom Mandicem?
IP sačuvana
social share
Invazija,beat,lovely men,naked,tantra crowley fead on your shifonjer
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 96
OS
Windows XP
Browser
Mozilla ImageShackToolbar
Nema problema.
Mislim da nemam Božu,ali pogleđaću...
IP sačuvana
social share
Edit by Livingston: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 45
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
mob
Samsung c62 shit
Brdar zvuci ok,ali kad je poceo sa Kosovom,u potpunosti me je izgubio. Masovna hipnoza jbt,kao u nacističkoj Nemačkoj, Smile
IP sačuvana
social share
Invazija,beat,lovely men,naked,tantra crowley fead on your shifonjer
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 96
OS
Windows XP
Browser
Mozilla ImageShackToolbar
Našta konkretno misliš oko njegovog stava u vezi sa Kosovom i Metohijomn?
IP sačuvana
social share
Edit by Livingston: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


То сам ја.

Zodijak
Pol
Poruke 3256
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.17
« Poslednja izmena: 12. Feb 2010, 10:53:49 od JeJa »
IP sačuvana
social share
"Ljubav je mnogo vise od običnih osjećanja, ljubav je pozitivan elektroimpuls.
Ne postoji razdaljina koju ljubav ne moze premostiti, ne postoji bolest, koju snažno projektovana ljubav ne moze izlečiti, Ljubav može izvojevati sve pobede. Ona je koncentrisana kinetička energija, najjača sila u Prirodi. I samo kad biste mogli održati ljubav celog života, ne bi bilo sna koji ne biste mogli pretvoriti u stvarnost."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


То сам ја.

Zodijak
Pol
Poruke 3256
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.17
Edward Herman: политика (лажи) Сребреничког масакра

Данас ћу вам представити интервју госпође Биљане Ђоровић са америчким интелектуалцем Едвардом Херманом поводом његове књиге: „Политика Сребреничког масакра“, а за потребе њене емисије на другом програму радио Београда: „Атлантис“. Интервју је снимљен из три дела и када га будете преслушавали пратиће га кратки музички интервали и секвенце.

Сребреница је постала симбол зла, Српског зла

НАТО- империјални пит-бул

НАТО – Русија, Обамина администрација, ми

Извор
IP sačuvana
social share
"Ljubav je mnogo vise od običnih osjećanja, ljubav je pozitivan elektroimpuls.
Ne postoji razdaljina koju ljubav ne moze premostiti, ne postoji bolest, koju snažno projektovana ljubav ne moze izlečiti, Ljubav može izvojevati sve pobede. Ona je koncentrisana kinetička energija, najjača sila u Prirodi. I samo kad biste mogli održati ljubav celog života, ne bi bilo sna koji ne biste mogli pretvoriti u stvarnost."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Јер, Они нису Ми.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 16345
Zastava Sirte
OS
Windows XP
Browser
Chrome 8.0.552.224
mob
Nokia 
Против укидања емисије Атлантис!!!!!!
---------------

Грађани Србије, главни и одговорни уредник Радио Београда 2 одлучио је да крајем јануара ове године укине радио емисију Атлантис, емисију која улива неопходно светло у таму медијског мрака који влада Србијом. Слоганом РТС-а "Ваше је право да знате све", укидањем Атлантиса то право нам се одузима.

У тексту петиције видите како директор РТС-а Александар Тијанић прича да је српска елита издала свој народ. То је тачно, али управо се о томе у Атлантису годинама говорило, а Тијанић укида ту емисију?! Он је најодговорнији за то. Одбранимо то право из слогана РТС-а да знамо све, масовним потписом ове петиције, јер РТС је јавни сервис грађана, није ничија приватна својина.

Одбранимо својим потписима водитељицу Атлантиса Биљану Ђоровић, одбранимо Атлантис, одбранимо слободу истраживачког новинарства и медија.

Petition:

Поштовани господине Тијанићу,

Ми доле потписани желимо овом приликом да вас подсетимо на ваше речи изговорене у интервјуу који сте недавно дали „Пресу“:

„Савез елита ... је, на много начина, издао свој народ. Они нису урадили свој посао како треба и међусобно су ближи једни другима него народу. Остали смо без знања, без интелигенције, без слободне, дубоке и објективне дебате о свему, свачему и свакоме.“

„Ми смо, овакви, сопствени резултат, али кривица међу нама није једнака. На домаћем политичком тржишту свака макрополитичка тема или питање спољне политике вреди двоструко мање од унапређења породичне, микроситуације. То је за било коју нацију здраво.“

Па, ко вама на РТС-у брани да отворите студио таквим људима?
- Дајте ми одмах имена таквих људи. Често са страхом помишљам да је све наше најбоље или испод земље или смо га, као бело робље, продали другим земљама.

Једна од ретких емисија у нашем медијском простору: „Атлантис“, на другом програму Радио Београда, која се елитама о којима говорите, од самог почетка емитовања, бавила, критички аналиризирајући њихово деловање, нарочито у последње време како је издаја о којој говорите бивала очигледнија,одлуком уредника другог програма Ђорђа Малавразића, 31 јануара 2011.г. се укида. У овој емисији стални гости су припадници једне друге елите о којој на најбољи начин говори наш познати блогер Небојша Јовановић, на чијем блогу Атлантис заузима значајно место:
„У свету још постоје морални и поштени интелигентни људи који схватају о чему се ради и који раде на томе да „пробуде“ тог успаваног човека који чучи у том беспрекорном роботу као ситни шрафић.

Али наравно, ти велики, елитни људи оно што желе да саопште успаваном и зомбираном човеку, не могу да ураде преко Си Ен Ен-а, Би Би Си-ја, или сличних великих медијских кућа које контролишу манипулатори, већ на алтернативним медијима и у емисијама које уређују њима сродни људи…
Нема много тих медија и емисија, али их ипак има, и ти људи који их уређују су пионири у борби за истину и раскринкавању лажи и манипулација људским умом…!

Што се тиче електронских медија у нашој Србији, ту влада тотални медијски „мрак“, то је свима јасно…! Али ипак… у том мраку има „зрачка светлости“ у виду радија и другог програма Радио Београда и емисије која се зове…

АТЛАНТИС

А ту емисију уређује и води госпођа Биљана Ђоровић. Емисија иде сваке недеље у 17 чсова. и траје сат времена…. Почните да слушате ту емисију, јер она је „храна“ за душу и разбиструје ум том изманипулисаном, и надасве пониженом човеку и даје му шансу и снагу да прогледа…!“

Господине Тијанићу, верујемо да сте доследан човек и да оно што кажете, а поготову што јавно изговорите, нису празне речи и зато, у име слушаоца Атлантиса, апелујемо на вас и молимо вас да ту доследност покажете на делу и спречите укидање ове драгоцене емисије.која служи на част РТС-у и медијском простору Србије.

Овим гестом ћете задужити многобројне слушаоце Атлантиса, а то су управо људи из породичне микроситуације о којима сте говорили и чија имена сте тражили.Они вам то никад неће заборавити. Немојте се оглушити о њихов глас. Наши најбољи о којима говорите у тексту су на медијима у Србији маргинализовани и прећутани. Не дозволите да се они малобројни, какав је бриљантни новинар Биљана Ђоровић, аутор емисије Атлантис укидају и забрањују.

Sign the petition

http://www.gopetition.com/petition/41753.html
IP sačuvana
social share
Вуковар је коштао хиљаде српских живота – добрим делом управо оних наочитих момака који су 10. марта 1991. у колонама пристигли на Теразијску чесму са Звездаре, Карабурме, Чубуре, Чукарице, и из разних приграђа.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Јер, све до слома „Шездесет осме“ у Београду би се и пролазници на улици умешали у тучу, јачему вичући: „Шта си навалио на слабијега!“
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


То сам ја.

Zodijak
Pol
Poruke 3256
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 18.0.1025.168
Radi Atlantis Ultra na sajtu Dverisrpske sa desne strane je spisak svih emisija. Uživajte!
IP sačuvana
social share
"Ljubav je mnogo vise od običnih osjećanja, ljubav je pozitivan elektroimpuls.
Ne postoji razdaljina koju ljubav ne moze premostiti, ne postoji bolest, koju snažno projektovana ljubav ne moze izlečiti, Ljubav može izvojevati sve pobede. Ona je koncentrisana kinetička energija, najjača sila u Prirodi. I samo kad biste mogli održati ljubav celog života, ne bi bilo sna koji ne biste mogli pretvoriti u stvarnost."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 15:40:06
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.123 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.