Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 539 540 542
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Igre vam ne rade? Zatrazite pomoc ovde.  (Pročitano 832866 puta)
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1361
Zastava Beograd
mob
VIP VIBE C
WoW mi se vrlo često zamrze. Pitanje je bilo da li ovde postaviti pitanje, ili u Doktore, ajde rekoh ipak je igrica koja muči.

Znam da mi je konfiguracija slaba za legion, ali može se (i fića je prastar, videh pre neki dan jednog u sasvim lepo očuvanom stanju Smile). Međutim, u 99% prilikom teleporta, ili sam ja koristio portal, heartstone ili teleport u dungeon (što je u stvari i najveći problem - čekaš grupu sat vremena, noćas sam čekao 4 sata i cvrccc) zamzne. Rešenje je jedino task manager, poželjno brisanje Cache foldera. I ole nanovo.

Nema se para, igra se na tokene, još sam na WOD-u. Mislio sam biće Božišni popusti još ih nema a i to je pitanje. 20 evra za igricu meni je mnogo.

Blizzard mi je svojevremeno tražio neki DXDIAG fajl, sada na sedmici ne vidim kako da ga napravuim. Mislim da program AIDA 64 isto to radi, pa prilažem fajl.

Takođe, povremeno mi se dešava, naročito opet u dungeonima, da me jednostavno baci na desktop - kao da sam pritisnuo start dugme, gledao sam ne pritiskam ga - slepo kucam ali ne. Ostanem ja u igrici, ali dok se vratim u sred tuče meni diže pritisak Smile

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

*
Mita computer.txt (1604.64 KB)
IP sačuvana
social share
Pazi da je legalno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46692
Zastava Босна
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Пребаци проблем на ову тему па ће bloodhound да ти помогне.

http://forum.burek.com/wow-za-pocetnike-t241835.4010.html
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1361
Zastava Beograd
mob
VIP VIBE C
Пребаци проблем на ову тему па ће bloodhound да ти помогне.

http://forum.burek.com/wow-za-pocetnike-t241835.4010.html

Hvala ti na odgovoru. Zadnjih godinu dana u toj temi se on i ja dopisujemo. Niko drugi ne odgovara u toj temi, a čovek je stvarno verziran. Nije mi jasno, vidim povremeno naše ljude, Warmane je prepun naših ljudi, da je ta tema zamrla. A pošteno, rekoh, možda prati ovu temu:D
Prebaivanje ide - jednostavno ostavim tamo post, ovaj ovde ostaje?
IP sačuvana
social share
Pazi da je legalno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 27
Naime,posle dugo godina mi se priigrao CS , skinem CS1.6 i kgb i warzone udjem u igricu pojavi se onaj logo na pocetku,pobeli ekran i ugasi se? P
Pokusavao sam jos par puta uvek isto?
Windows 7 u pitanju
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 13402
mob
HTC m9
probaj da stavis u kompabilnosti sa win xp
IP sačuvana
social share
jafa boy
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 27
http://ch-slike.com/images/2017/02/09/QcvFr.png probavao sam sva nece. cak sam i rezoluciju stavio manju i nista. Jel moguce neki virus da ga kida, ili nesto da se ugasi u control panelu
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 13402
mob
HTC m9
http://prntscr.com/e7anp3 probaj ovo i probaj da iskljucis antivirus
IP sačuvana
social share
jafa boy
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 14
Pozdrav ljudi. Imam problem sa igricom Amnezija. Kada pokušam da je otvorim,izbaci mi crash (Black Box pise kad se otvori prozor gde pise crash).
Pokušavao sam da podesim konfiguracije na najmanje,i opet isto. A proveravao sam,podržava igricu lagano,tako da nije do toga. Može pomoć?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 13402
mob
HTC m9
probaj da instaliras novi Net Framework i da apdetujes drajvere za graficku
IP sačuvana
social share
jafa boy
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 824
Zastava Zanzibar
mob
Nokia 701
Instalirao sam Anno 1404 i pojavljuje mi se ovaj problem 0xc000007b... Skinuo sam i novi directX i drajvere za grafičku, ma sve moguće je novo... ali opet neće..
IP sačuvana
social share
Treat her like a queen, fuck her like a slut!
--------------------------------------------------------------------------------------------------
"Зашто не бит' обичан, вољет' мале ствари, зашто свако мора бити главни?..."
--------------------------------------------------------------------------------------------------
Нико није бескористан. Свако може послужити бар као лош примјер.
--------------------------------------------------------------------------------------------------
"За Партизан ништа није готово. Партизанов рекорд није не знам колико побеђених утакмица, него 13 узастопних титула."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 539 540 542
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.135 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.