Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 6 7 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Свети Оци против печата антихриста  (Pročitano 15740 puta)
Krajnje beznadezan


Samo sport spaja ljude a politika ih razdvaja

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 10646
Zastava Srbija, svemir
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 2610
ne seeri..
Mnogo si pametan. Taman za cetiri noge i malo poduze usi.
Stvarno neverovatno koliko se prose8avas po forumu glumeci maloletnika a u stvari si velika matora budaletina. ne vredjaj vise i ne ponasaj se prema svima ovako *ovnarski.
Ajde bre  smiri malo strasti i ako hoces da budes cipovan kao govedo za klanje izvoli . Ne vredjaj nikoga vise jewr si preterao.
U sitnim koracima o***i !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
IP sačuvana
social share
"Ne vredi se nama boriti,mi isterasmo Turke, a nase nam age i begovi zasedose za vrat .Pobedismo i Nemce i Bugare, a nase nam ulizice slobodu opogane. Nista nam ne vredi kada mi sami dusmane radjamo-ne treba nam neprijatelj sa strane, lakeji ce upropastiti i opoganiti sve . "  Danko Popovic -Knjiga o Milutinu
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
-ja sam rekao da je hrishcanstvo napredak u odnosu na prethodno doba,ali nije i potpuna pobeda:recenice tipa:blazeni oni koji ne videshe a verovashe,su dokaz da tu ima josh puno da se radi
-u muzici ima svakakvih ideologija,ali neke od njih prevladjuju,pa moze da se podvuche neka crta...ali to u sushtini nije chista ideologija,i nije bitna kao ideologija...ja ne delim ljude po kojoj muzikici slushaju vec kojoj ideologiji pripadaju
-satanizam tvrdi da je chovek zivotinja,i da to ne treba odbaciti,za razliku od hrishcanstva koje je u krivu,ali nigde ne podrzava da treba da se zivi po zakonima prirode,shta vishe govori da je svrha choveka da stiche mudrost(a dogmatizam to ne voli)samim tim podrzava duhovni razvoj na pravi nachin,za razliku od crkve
-naravno da se treba boriti protiv zivotinjskog u sebi,inache bi sad ziveli po prashumama

 - u chemu je napredak hriscanstva u odnosu na prethodno doba ?
- kao shto i sam vidish ,muzika nema puno veze sa ideologijom  Smile

 ako odbacujesh zivotinjsko u sebi , time odbacujesh i zivot  Smile (i nisi satanista)

ako ne odbacujesh zivotinjsko ,necesh se maci iz prashume ...  Smile (i nisi hriscanin)

pa shta onda da se radi ?  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 21103
Zastava Ту негде...
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
Citat
pa shta onda da se radi ? 
Шта ти препоручујеш? Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
chekaj prvo da se Milo Sch izjasni ...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 1366
Zastava south of heaven
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
ne odbacish ga,ali ga nadvladash  Smile
nije isto odbacivanje i nadvladavanje
ako pokushash da odbacish zivotinjsko,pretvoricesh se u nekog zagrizenog popa,koji ceo vek provodi u apstinenciji od svega...to nije ispravno niti zdravo...mislish da si duhovno razvijen,ali to je maska ispod koje se krije zivotinjska neudovoljnost
ako ne pokushash da odbacish zivotinjsko,ostacesh zivotinja
shta raditi-udovoljiti prvo zivotinjsku stranu(njoj ne treba puno),a tu jaku pomoc chini i sublimacija,a zatim se okrenuti duhovnoj strani lichnosti...hrishcani su bili u iluziji kada su odbacivali materijalno,ekstremni nicheisti kada su odbacivali duhovno...dakle chovek je pola zivotinja,pola duh,s mogucnoshcu da jedna strana prevagne
nemoj da gledash na psihologiju iz 2 ugla,gledaj iz svih
 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows 98
Browser
Opera 9.20
 pa u chemu je razlika izmedju nadvladash i odbacish  Smile . ono shto je nadvladano : ili je mrtvo ili se buni jer je u ropskom polozaju  Smile

 dakle ,ono shto ti preporuchujesh je u stvari podeljena licnost (da ne kazem shizofrena  Smile) . zbog toga je anarhizam prepun mentalno nestabilnih ljudi - narkomani ,homosexualci i.t.d. i zbog toga je pogreshno vidjenje ,pogresno uchenje  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 1366
Zastava south of heaven
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
-razlika izmedju nadvladanja i odbacivanja:kada odbacujesh neshto,ti govorish sebi da to ne posedujesh...a shta ako je to neotudjivo?Onda sebe zavaravash da si uspeshno odbacio,a nisi,i dalje ga imash...kada nechim nadvladash ti ga ne porichesh,vec ga priznajesh,udovoljavash mu,samim tim njegova energija nestaje,a u tom trenutku vladash njime(poshto tada ne postoji)sve dok se ponovo ne nakupi...lako je vladati zivotinjskim porivima,jednostavno ih sublimirate
-e pazi sad;ja se zalazem da ljudi donose odluke u zivotu koje su plod njihove ljudske strane kojom vlada inteligencija a ne zivotinjske kojom vlada strah...u tome lezi kljuch ljudske strane-donosi hrabre odluke,samim tim nadvladava zivotinjsko u sebi,ali ne ga ne gubi,jer ga ne moze izgubiti ali moze nadvladati
-ono shto ja preporuchujem je realno,a ne shizofreno:chovek je zivotinja,ali ima i duhovnu stranu...dokaz da ima duhovnu stranu:inteligencija...dokaz da ima zivotinjsku:ima sve fizichke osobine slichne bilo koje druge zivotinje
-ono shto ti preporuchujesh je;ekstremni nicheizam,gde chovek ubija i iskorishcava slabije od sebe,vladavina straha od nadrecenog,iz koje se radja fashizam koji vodi u propast i smrt
-anarhizam je najzdraviji oblik ljudskog drushtva,dokaza ima mali milion,i taj pravac prikazuje potpunu pobedu chovechnog nad zivotinjskim
-po broju  Smile koje koristish,mogu zakljuchiti da tebi nedostaje samopouzdanja dok pishesh,te se pokushavash da odash utisak sigurne i dominantne osobe
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows 98
Browser
Opera 9.20
   Smile Smile Smile

 da bi neshto odbacio morash prvo da ga imash  Smile ,da bi neshto nadvladao ono mora da bude prisutno  Smile

 zato ti ja i kazem : ti potiskujesh zivotinju (to rade hriscani  Smile) , ali ti se ona stalno vraca (kao satanista  Smile) - zato si pocepana lichnost ... i odluke koje donosish su rastrzane izmedju ta dva extrema .

 ja ti preporuchujem : niti prihvataj ,niti odbacuj - ujedini telo i duh u celovitu mudrost  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 1366
Zastava south of heaven
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
kada ja to odbacujem zivotinju...koliko znam,nisam sveshtenik
zashto sam pocepana lichnost?nijedna moja odluka nije raztrzana izmedju ta dva ekstrema...kako to,ja nisam chas fashista ,chas anarhista?
vazno da ne odustajesh od smajlija
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows 98
Browser
Opera 9.20
 Smile Smile

anarhizam je sam po sebi shizofrena ideologija - unishtava prvo anarhistu , pa onda i one oko njega - o tome je vec pisano u temo o anarhizmu  Smile

ti pokushavash da zivotinju "nadvladash" - a zivotinja ko zivotinja se otima  Smile . odluke koje donosish su pocepane izmedju zelje choveka i zelje zivotinje . to je razlog shto si izabrao anarhizam - ideologiju slobode bez slobode ...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 6 7 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.106 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.