Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 16:00:38
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 12 13 15
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Vojska Srbije kupuje BTR-90  (Pročitano 39644 puta)
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.2
@ramon-lose sam se izrazio...
stagod... Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Aries
Pol
Poruke 133
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.5;M
Ajde da čujemo šta mislite kolika provizija ide pojedinim ljudima u Ministarstvu odbrane za ovu kupovinu. Pišite u procentima ili u eurima pošto se u dinarima loše snalazim.

Da bi se lakše snašli pročitajte moj tekst na http://www.elitemadzone.org/t58949-14-Military-Novi-srpski-tenk-AB Tu mi je ime ekser222. Pročitajte nekoliko prvih pasusa.

Čitam ovo vaše pisanje, super je, dobar je, ja bih kupio ovo, ti bi kupio ono, ovako puca, ovako brzo ide itd. Koja je poenta.

Dobio sam novogodišnju čestitku na mobilni. Tekst je sljedeći

Obavještavam sve voljene koji su mi poslali čestitku za 2007-u da mi se sve želje nisu ispunile i molim vas zato da za 2008 pošaljete keš.


Pozdrav

Vlado
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 140
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
u hrvatskoj je "običaj" spremanja u pađe od 10 do čak 30% za raznorazne nabave u morh-u. sumnjam da je u srbiji drugačije...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 3930
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
Meni se cini da je u svim zemljama to poprilicno slicno, tako da je tesko uci im u trag, jer ako za istu nabavku imamo slicnu cenu u razlicitim zemljama, a znamo da u barem jednoj od tih zemalja vlada korupcija, iz toga sledi da u svim navedenim zemljama vazi isto. Tesko je nama obicnim smrtnicima koji nemamo mnogo dodira sa tim finansijama tesko je proceniti ali slazem se sa aemom, 10-30%, zavisno od toga koliko procene da mogu nekaznjeno da uzmu.
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 267
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6120
a kad na trgovini oruzjem nije postojala velika provizija... evo primer, kad je mir pa ti nije frka kalas mozes da nabavis na veliko od 50-100 dolara po komadu... al` kad ti je gusto, kao recimo sto je bilo onima u liberiji ( a svi smo verujem prepoznali m-70 u "nekoj" emisiji ) cena ode i na 1000-2000 po komadu, a gde je tu municija! zamislite da neko ne zaradi na trgovini oruzjem... to bi bilo za tv, pa da se sprdas sa tim ko je organizovao posao!
uvek neko mora da zaradi sa strane, tako to ide!
IP sačuvana
social share
"...ja sam samo prolazio i neam` pojma..."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 140
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
u normalnim državama malo koji general ili dužnosnik mo može si priuštiti aute od 150 000+ eura i jahte od više milijuna eura. u hrvatskoj je to gotovo pravilo. čini se da postoji neki nesrazmjer onda... za srbiju ne znam.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 338
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.10
mob
Nokia 3600
U Hr su vozači autobusa dobijali čin generala, a koliko ih je tek imalo kriminalne dosijee prije stupanja u vašu vojsku (1990-1991),
kolike ste milijarde davali za naoružanje nije čudno da se tu kralo na veliko.

Uz čin generala treba dobiti i značku "lovac u mutnom"  Smile, u Srbiji to važi za ministre.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice


nisam ljubitelj moderatora....grrrr

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 629
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
SonyEricsson z1010
jeste vlado da mozda ima korupcije kod mileta..ali za razliku od opreme koje je pravila drzava za vojsku,njegove pantalone nemaju kratke nogavice,ne propustaju vodu jakne i slicno...panciri i slemovi stvarno stite.imam i americke stvari i miletove...stim sto miletove kostaju duplo jeftinije i nemaju felera..a svake americke pantalone koje imam imaju neki feler...kupio sam miletove pustinjske cizme za 3900din...prosivene i izgledaju gadno...iste takve magnum u army shop u sarajevskoj ulici u beogradu kostaju 12000din...a kladim se da ce 3 para miletovih sigurno da poraze jedne magnumke Smile
IP sačuvana
social share
Edit by Anea: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 64
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.23
mob
Nokia N73ME
pa Lazanskom,se coveku smucilo vise da ga nipodastavaju retardirani nasi oficiri..on je bio u 18 ratova...malko se vise razume u naoruzanje,izgled i opremu modernih armija od nasih kvazi oficira...nasi vodnici od svih americkih filmova koje su gledali su zapamtili kako da drze ruke iza ledja i kako da se deru po kasarni...od obuke nisu videli nista jer su retardirani...mislim da bi podoficirski kadar iz izvidjaca diverzanata,padobranaca i 72.spec brigade trebao malo da izvrsi obuku u obicnoj pesadiji...da digne stepen borbene gotovosti...dzaba kad nasi mentoli porucnici jedino sto zele je da kresu ribe na racun uniforme,i da se kurce po gradu..nikako da pogledaju malko internet..ima puno korisnih informacija... Smile

Svaka cast.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice


nisam ljubitelj moderatora....grrrr

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 629
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
SonyEricsson z1010
ako neko zna email da kontaktiram coveka licno...nek mi posalje na privatnu poruku... Smile
IP sačuvana
social share
Edit by Anea: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 12 13 15
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 16:00:38
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.1 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.