Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 00:31:31
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 30 31 33
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Dodik na HTV1 ~ medijski skandal  (Pročitano 18850 puta)
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32981
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Citat
Bakira kao da je posrao galeb u brisucem letu na glavu, kakva je ono frizura ....jel to nesto fol sarajvska smeka??   

Frizura mu je ista kao da ga je neko isterao iz kukuruza !

Citat
Dodik balvan.....premijer prijeti novinaru da ce ga nakautirati......
Nokautirati ! A što da ne , samo da bude za vreme  vanstranackih aktivnosti !  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 15
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
нису ваљда исцрпљени сви коментари? Smile
мислим на рачун Техерана, бакира, и Станковића
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Gušti su gušti.....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1742
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
mob
SonyEricsson G 502
Ко је уствари Станковић, пошто знам да је католик?

Hahahah Slobodane ovo ti je najace...posto znas da je Katolik, pa sta to ima veze sada....Hrvat je od oca Srbina i majke Hrvatice, opredjelio se jednoj strani i to je to...to bi tebi nesto znacilo da je Pravoslavac...ajojjjjjj!
Питао сам зато што постоје Срби католици! Smile

Vjerojatno postoje i Srbi budisti kaoi Srbi scijentolozi... Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Potpuno legitimno u Kninu, Srbi bili na svojoj zemlji i rusili balvane na svojim ulicama, ne vidim u cemi je problem.....

Onako im samo kazu: pamet u glavu ili vam pustamo Srbe s lanca. (by shkorpion
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Ekstrem

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 6621
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.23
nije samo solanin, nego i holbrukov, slobin... diplomirao je ipak kod ante markovica. njegov prvi angazman bio je da se na pocetku 90-tih podigne sto vise kredita te da se preko reformista utopi sto vise srpskih glasova...
on vuce sukob sa SDS-om (uopste sa Srbima, ne samo SDS-om) od 91. zavjetovao se on anti da ce duh pravog pragmaticnog komunizma vjecno da zivi...

e kako bi on utopio kosovo... cas posla.. sve narodskim govorima...
da znaju to ovi iz ldp-a otjerali bi cedu bijedu preko noci, a doveli bi naseg nezavisnog socijaldemokratu...

 
IP sačuvana
social share



ma taj eduardo je cigan obicni. bilo bi super da mu je noga ostala u terenu. ili jos bolje, taylor trci, a eduardova noga se zapetljala u pertle u vuce se za njim... ili da je ostala na stadionu, pa da se igra umjesto charity shielda, Kup eduardove noge... da pobjednik u finalu dobija nogu
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1272
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
nije samo solanin, nego i holbrukov, slobin... diplomirao je ipak kod ante markovica. njegov prvi angazman bio je da se na pocetku 90-tih podigne sto vise kredita te da se preko reformista utopi sto vise srpskih glasova...
on vuce sukob sa SDS-om (uopste sa Srbima, ne samo SDS-om) od 91. zavjetovao se on anti da ce duh pravog pragmaticnog komunizma vjecno da zivi...

e kako bi on utopio kosovo... cas posla.. sve narodskim govorima...
 da znaju to ovi iz ldp-a otjerali bi cedu bijedu preko noci, a doveli bi naseg nezavisnog socijaldemokratu...

 
Raso,Raso ti si prespavao zadnjih 15 godina izgleda.
Samo da te posjetim na par cinjenica iz blize nam svijetle istorije koju smo prozivjeli pod vodjstvom hrabrih srpskih vozdova Slobe,Rase i slicnih!
Srbi iz RSK su pobjegli sa vojskom i narodom pod vodjstvom Milana Martica kojeg je ako se sjecas na ponovljenim izborima instairao Sloba kao protivteza Milanu Babicu koji se zalagao za sporazum sa Hrvatima.Znaci iz RSK Srbi su pobjegli pod vodjstvom Slobionog pulena Martica.
Srbi u BiH su izgubili teritorije 1995 god pod vodjstvom velikog vodje Radovana Karadzica!
Srbi su svoju vojsku sa Kosova povukli 1999-te godine dok je Srbijom upravljao Slobodan Milosevic.
Nije mi jasno gdje tu vidis Dodika?Kako si zakljucio da je izdajica?Na osnovu cega?Ako je on izdajica sta su drugi?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Ekstrem

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 6621
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.23
nije samo solanin, nego i holbrukov, slobin... diplomirao je ipak kod ante markovica. njegov prvi angazman bio je da se na pocetku 90-tih podigne sto vise kredita te da se preko reformista utopi sto vise srpskih glasova...
on vuce sukob sa SDS-om (uopste sa Srbima, ne samo SDS-om) od 91. zavjetovao se on anti da ce duh pravog pragmaticnog komunizma vjecno da zivi...

e kako bi on utopio kosovo... cas posla.. sve narodskim govorima...
 da znaju to ovi iz ldp-a otjerali bi cedu bijedu preko noci, a doveli bi naseg nezavisnog socijaldemokratu...

 
Raso,Raso ti si prespavao zadnjih 15 godina izgleda.


ok biljana, nemoj me samo prijaviti u stabu...  Smile


iz blize istorije samo jedna cinjenica je, sto kazete vi i SNSD-a neupitna i u nju se ne moze sumnjati a to je - dobili smo RS.

sve ostalo, manje je istorija, a vise crna hronika...

mani me diskusije u maniru tvog vozda... dok nemate sta da kazete, krece demagogija... kao na RTRS-u
ko je spomenuo martica, krajinu, slobu i karadzica?

nije ti jasno gdje ja tu vidim dodika?
 kakav je to fazon, oglupite po direktivi? mislis da cu da se spustam na taj nivo i polemisem s takvim ljudima? narodnim govorom?
 Smile Smile
budi mi pozdravljen

IP sačuvana
social share



ma taj eduardo je cigan obicni. bilo bi super da mu je noga ostala u terenu. ili jos bolje, taylor trci, a eduardova noga se zapetljala u pertle u vuce se za njim... ili da je ostala na stadionu, pa da se igra umjesto charity shielda, Kup eduardove noge... da pobjednik u finalu dobija nogu
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1272
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
nije samo solanin, nego i holbrukov, slobin... diplomirao je ipak kod ante markovica. njegov prvi angazman bio je da se na pocetku 90-tih podigne sto vise kredita te da se preko reformista utopi sto vise srpskih glasova...
on vuce sukob sa SDS-om (uopste sa Srbima, ne samo SDS-om) od 91. zavjetovao se on anti da ce duh pravog pragmaticnog komunizma vjecno da zivi...

e kako bi on utopio kosovo... cas posla.. sve narodskim govorima...
 da znaju to ovi iz ldp-a otjerali bi cedu bijedu preko noci, a doveli bi naseg nezavisnog socijaldemokratu...

 
Raso,Raso ti si prespavao zadnjih 15 godina izgleda.


ok biljana, nemoj me samo prijaviti u stabu... Smile


iz blize istorije samo jedna cinjenica je, sto kazete vi i SNSD-a neupitna i u nju se ne moze sumnjati a to je - dobili smo RS.

sve ostalo, manje je istorija, a vise crna hronika...

mani me diskusije u maniru tvog vozda... dok nemate sta da kazete, krece demagogija... kao na RTRS-u
ko je spomenuo martica, krajinu, slobu i karadzica?

nije ti jasno gdje ja tu vidim dodika?
 kakav je to fazon, oglupite po direktivi? mislis da cu da se spustam na taj nivo i polemisem s takvim ljudima? narodnim govorom?
 Smile Smile
budi mi pozdravljen


Znam Raso da neces da polemises jer nemas argumenata!
Rekao si da je Dodik Holbrukov i Slobin i jos si rekao da je komunjara i da bi prodao Kosovo.Ja ti na to odgovaram imenima srpskih politicara koji su prodali teritoriju,ako ja nisam upucen reci mi sta je to Dodik prodao?
Po kojem potezu njegove vlade zakljucujes da je komunjara?
Tacno je da imamo RS ali neces mi reci da je imamo zbog SDS-a ili Rase,ne imamo je zbog naroda koji je ginuo na linijama,a bila bi mnogo veca i uz mnogo manje zrtava sa nase strane da smo imali sposobnije vojno i politicko rukovodstvo,jer samo imbecil uz onoliku vojnu nadmoc 1992 godine nije mogao ostvariti sta je naumio!
I da se vratim na pocetak jasno mi je da nemas namjeru da polemises jer nemas argumente!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


I'am the man who walks alone...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 612
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.8

Citat

Nije mi jasno gdje tu vidis Dodika?Kako si zakljucio da je izdajica?Na osnovu cega?Ako je on izdajica sta su drugi?
Citat

da li znas sta je bilo 98-tada je dodik bio premijer rs, isto kao i danas, znas li sta je bilo sa desilo sa brckom? ako neznas da te malo uputim?Smile
IP sačuvana
social share
uklonise mi potpis, kazu predug Smiley
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1272
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Pa ti ako mislis da Dodik ima veze sa odlukom o Distriktu Brcko onda nemamo sta pricati!
Slobodan Milosevic i predstavnici bosanskih Srba iz SDS-a 1995 su potpisali dejtonski sporazum u kojem je pisalo da ce se odluka o Brckom donijeti kasnije!
Znaci da su se Radovan i Slobo vec odrekli Brckog!
A znas li ti sta je bilo sa Drvarom i Petrovcem 1995-te godine,znas li ko je izdao dva procentualno najsrpskija grada u BiH?
Znas li ti ko je uopste bio na vlasti na ovim prostorima u zadnjih 17 godina?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


I'am the man who walks alone...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 612
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.8
Pa ti ako mislis da Dodik ima veze sa odlukom o Distriktu Brcko onda nemamo sta pricati!
Slobodan Milosevic i predstavnici bosanskih Srba iz SDS-a 1995 su potpisali dejtonski sporazum u kojem je pisalo da ce se odluka o Brckom donijeti kasnije!
Znaci da su se Radovan i Slobo vec odrekli Brckog!
A znas li ti sta je bilo sa Drvarom i Petrovcem 1995-te godine,znas li ko je izdao dva procentualno najsrpskija grada u BiH?
Znas li ti ko je uopste bio na vlasti na ovim prostorima u zadnjih 17 godina?

za brcko, potpisali su da ostaje u rs ako ne nadju resenje, onda dollazi dodik 98, pusta brcko(pa mislis da se nisu borili tih 3 godine za brcko?, pa otislo bi odama posle rata da se nisu borili), i daje ostavku da obraz osvjetla, al nastavlja raditi kao premijer do kraja mandata Smile, a sto bi podnosio ostavku ako nije kriv za brcko?, isto se sada desava, covjek daje ostavku, spiric, i ponovo ga biraju na isto mjesto nekoliko mjeseci posle, mislim aj skontaj kakvi su to ljudi?
i inace sta mislis zasto su poslali slobu na potpisivanje dejtona, radovan nije uopste imao veze sa tim... slobo je predstavljao sve srbe, sto nema nikakve logike, a nisu to bezveze uradili ameri i ostali...
IP sačuvana
social share
uklonise mi potpis, kazu predug Smiley
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 30 31 33
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 00:31:31
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.078 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.