Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 20:56:14
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Isus!  (Pročitano 19353 puta)
Clan u razvoju


Zodijak Gemini
Pol
Poruke 23
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
Nokia 
hvala na brzom odgovoru  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
Jeste li pročitali tekst sa linka koji sam postavila? Može vam puno pomoći da sklopite kockice Smile
http://www.kepler.edu.yu/img/clanci/Alfa%20horoskop.pdf
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 70
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
procitao sam interesantan je ali opet su to jevreji trazili nekog svog ratnika i cara.

pogledajte ovaj dokumentarac ako hocete, tj. prvi deo o nastanku hriscanstva, astrologiji itd.

http://www.zeitgeistmovie.com/
« Poslednja izmena: 03. Jan 2008, 18:37:14 od montenegrina »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 103
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
zar ne mislite da je nemoguce naci tachnu isusovu natalnu kartu? sto je potpuno o.k. po meni i to treba tako da ostane!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 1366
Zastava south of heaven
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
Iskreno, nemam pojma ko je taj Nikostrat Saronski ali on je napisao svoje mišljenje...
Onaj tekst o erama sam prekucala iz knjige Nostradamusov horoskop, zna se tačno koja era od kada počinje..a sad kada počinje da se oseća uticaj to je već diskutabilno.

Ja npr. mislim da se u tom slučaju možemo pozvati na teoriju o orbisima izmedju planeta... To mi je logično, zato sam i napisala da npr. po meni era Vodolije može da se oseti koju godinu ranije a ne 150 godina ranije. Uostalom, kada neka era počinje da deluje jasno opisuju istorijski dogadjaji i sl.

Ja o tome toliko, nemam šta novo da dodam...ako naidjem na neki tekstić postaviću ga Smile

ja sam gledao na netu o tome...ima vishe razlichitih mishljenja:od 1960,2000,2560,2680...ali se najvishe njih slazu da je od 2000 plusminus 40 godina...nachin na koji se izrachunava precezija je kada pogledamo u sunce,prvog dana proleca u trenutku izlaska(6am) u kom sazvedju se nalazi zamishljena linija koja sadrzi zemlju i sunce...ne znam zashto je to toliko teshko da se izrachuna,pa se nagadja...ja bih ipak rekao da je u pitanju 2000 god(mozda bash na 5 oktobar  Smile )
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 165
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
ma govorio ko god sta hoce rodjendan isusov se slavi 25 decembra ili 7 januara a njegov zivot je podsjecao na zivot osobe rodjene u znaku jarca.jarcevi inace preobrazaj dozivljavaju oko 33 g kada je on i po krscanstvu i uskrsnuo.jarcevima pa i isusu saturn pravi probleme u jednom dijelu zivota da bi evoluirali u snaznu licnost.na muci se poznaju junaci.a treba oslusuti i onu recenicu koja vazi za jarceve pa je povezati sa isusom.preko trnja do zvijezda.pa zar nije on bas otisao medju zvijezde i to kroz trnje i kroz ogromnu nepravdu.jer jarcevi zive u samoci ,rade u tisini i traju u vremenu Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


VERNU LJUBAV NEBO DRZI.

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 559
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson z500i
ex pa ne bi mu tad bio rodjendan da nisu tacno brojali godine! nikad se ne ynam moyda i nisu lol
IP sačuvana
social share
"ljubi istinu,ali prashtaj zabludu!" - Volter
"Cuvajte se da vas ko ne prvari! " ( Matej,24,4)

"ko ljubi dobre ljude,taj ne moze biti zao!
"lud je onaj ko se silom suprotstawi ljubavi,jer ona vlada i medju bogovima"- Sofokle

"Odreci se ljubavi iz bilo kojeg razloga,znaci ne osecati ni najmanju ljubav!"- Pirandelo
"uvrede se lako prashtaju gde je ljubavi u srcu!!" Goldsmit
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
ma govorio ko god sta hoce rodjendan isusov se slavi 25 decembra ili 7 januara a njegov zivot je podsjecao na zivot osobe rodjene u znaku jarca.
U onom tekstu koji sam vam postavila da pročitate vrlo lepo piše sledeće: ukoliko pridajemo bilo kakvu istorijsku važnost
Jevandjeljima, vrlo malo je verovatno da se Isusu mogao roditi u decembru. Ako su, kako kaže Luka, u noći njegovog rodjenja pastiri bili napolju, na poljima, onda nije moguće da se radi o decembru. Tada je u Judeji zima i napolju je hladno. Božić se slavi 25. decembra (kod nas 7. januara) zbog praktičnih razloga ''novopokršteno'' rimsko carstvo je tražilo zamenu za vrlo popularno pagansko slavlje zimskog solsticija, koje je tada slavljeno 25. (danas zbog precesije pada na 21.). To je bio praznik ponovnog radjanja Sunca - posle te, najduže noći, dani postaju duži. Pošto je Isus ''sunce pravde'' po proroku Malahiji, razumljivo je što su rani crkveni oci odlučili da se taj crkveni praznik slavi kao rodjenje Sina. Proletnja ravnodnevnica koja je bila devet meseci ranije, 25 marta, proglašena je danom kada je andjeo javio Mariji da će roditi, odnosno danom začeća (Blagovesti).

Onda pročitaj i za Vitlejemsku zvezdu (konjukcija Jupitera i Saturna) koja se, uz malo računice, dogodila 2. septembra, 6.g.p.n.e. u 22h i 25 min LMT u Betlehemu (Vitlejemu)


jarcevi inace preobrazaj dozivljavaju oko 33 g kada je on i po krscanstvu i uskrsnuo.

Kakav to preobražaj doživljavaju osobe u horoskopskom znaku Jarca u 33-oj godini? Odakle ti to? Da ne misliš na Saturnov povratak, pa on svim osobama donosi neki id preobražaja tu oko 28-e godine.

I da, Isus je kroz istoriju poznat kao ''sin Device''
Najinteresantnija i najdublja logika koja Isusa vezuje sa Devicom jeste položaj njegovog duplog vladara - Merkura (ako uzmemo 2 septembar kao datum njegovog rodjenja) koji se nalazi na 26° Device - baš na stepenu kada se u njegovo doba nalazila fiksna zvezda Spika, najveća u sazveždju Device, i još se Merkur istog dana našao u samoj Okultaciji sa ovom zvezdom. Odmah uz zvezdu Spika nalazi se Arkturus iz Botesa koji direktno upućuje na onoga ko je nastao od Boga i ko je Bogu najbliži.
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 20:56:14
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.105 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.