2
Invalid argument supplied for foreach()
/srv/burek/vhosts/burek.com/subdomains/forum/httpdocs/Themes/default2/index.template.php: 578
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mrznje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Republika Srpska dobila profesionalnog prvaka svijeta ~ Gorana Delića  (Pročitano 9935 puta)
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol
Poruke 29583
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.50
Обратите пажњу на наслов теме...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Nemam ništa, al' za Srpsku dajem sve!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 10242
Zastava Pale - Republika Srpska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0
mob
Samsung S7220
Ave Drazenko!


IP sačuvana
social share


Svi kalendari drevnog naroda Maja završavaju se za dvije i po godine, kao da svijeta posle toga neće ni biti...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Nemam ništa, al' za Srpsku dajem sve!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 10242
Zastava Pale - Republika Srpska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0
mob
Samsung S7220
Kik bokser Draženko Ninić proteklog vikenda odbranio je titulu evropskog profesionalnog šampiona u lou kiku u kategoriji do 81 kilograma i 400 grama. Ninić je bio bolji od Francuza Jusufa Brahama.

U okviru manifestacije „Noć gladijatora“ održano je još šest borbi od kojih i jedan bokserski meč. Goran Delić je bio bolji od Slovaka Roberta Meloa. Donosimo Vam fotografije, izjave naših boraca i rezultate svih borbi sa ove manifestacije.

DRAŽENKO NINIĆ

„Publika je bila izvanredna i neizmjerno sam zahvalan što me nije ni ovog puta iznevjerila. Braham je po meni izabrao pogrešnu taktiku, ali je ipak pokazao da je odličan borac. I bog me pogledao, uz njegovu nesreću i moju sreću posao sam završio lakše nego što sam očekivao. Sve je bilo za čistku desetku i jedva čekam novi spektakl.“



„Sada razmišljam samo kako da se odmorim. Daću sebi malo oduška u narednih sedam dana, a onda kreću pripreme za Vidovdan. Imao sam u planu i jedan meč između ove borbe i one na ljeto da je odradim u rodnom Futogu, ali odustao sam od te ideje. U glavi mi je samo Gradski stadion i napad na svjetsku krunu, 28.juna ove godine. zaključio je Ninić koji će se za svjetsku titulu boriti sa Brazilcem Žerson Teikserijem.



GORAN DELIĆ

„S obzirom da je ovo bio meč revijalnog karaktera zadovoljan sam svojim nastupom. Slovak se pokazao kao izuzetno neugodan protivnik, ali sam ja od prvog trenutka zadavao veliki broj udaraca i vrijedno sakupljao poene tako da moj trijumf nijednog trenutka nije došao u pitanje. Možda je publika očekivala i više, ali teško je boksovati kada imate protivnika koji nema ambicija da napadne, već samo razmišlja o tome kako završiti borbu do kraja, a uz to ostati i na nogama.“



„Jedan od razloga nešto slabijeg izdanja bilo je i to što već sada razmišljam o Vidovdanu i odbrani titule prvaka svijeta na Gradskom stadionu u Banjaluci. Iako još ne znam ime protivnika, vjerujem da će to biti spektakl za pamćenje. Hvala publici koja me bodrila i koja je pokazala da zna cijeniti moje i Ninićeve rezultate.“, zaključio je Delić koji je nastavio sjajni niz zabilježivši 14. profesionalni uspjeh iz isto toliko borbi.



REZULTATI BORBI NA MANIFESTACIJI „NOĆ GLADIJATORA“:

kik boks/lou kik

do 55 kg: Mladen Lolić (Draženko Ninić Banjaluka) – Edin Pajić (Bihać) 3-0
do 81 kg: Slobodan Damjanović (Draženko Ninić Banjaluka) – Ljubo Korda 3-0
do 71 kg: Zoran Kerkez (Draženko Ninić Banjaluka) – Mario Marković (Čapljina) 3-0 ; prekid u 3. rundi
do 81 kg: Boris Cigan (Draženko Ninić Banjaluka) – Stefan Petković (Futog) 1-2
do 91 kg: Denis Marjanović (Draženko Ninić Banjaluka) - Dino Đatipović (Split) 3-0; prekid u 3. rundi

boks - prestiž meč

kruzer kategorija do 90, 719 kg: Goran Delić (BiH) – Robert Melo (Slovačka) 60-56

kik boks/lou kik – meč za titulu profesionalnog šampiona Evrope

do 81,400 kg: Draženko Ninić (BiH) – Jusuf Braham (Francuska) 3-0; prekid poslije 3. runde

Napomena: Izvor fotografija Glas Srpske i Fokus




Ispusili i neki Hrvati...
IP sačuvana
social share


Svi kalendari drevnog naroda Maja završavaju se za dvije i po godine, kao da svijeta posle toga neće ni biti...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Hrvatska republika Herceg-Bosna HRHB

Zodijak
Pol
Poruke 2914
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
a tek e ovog sad sjeti "noc gladijatora" bilo je to i kod mene ja cijelo vrijeme kontao da se radi o boksu
« Poslednja izmena: 01. Jul 2008, 00:03:34 od light_striker »
IP sačuvana
social share


"Neke drzave imaju svoju mafiju,a nasa mafija ima svoju  drzavu"

Edit by Belgrade: Regulisana velicina slova u potpisu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Sarajevo, Horde, BOG i čaršija !!!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 8618
Zastava Saraj'vo
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 6230i


Biti prvak svijeta je velika stvar, pa makar to bilo i u klikerima Smile Smile
IP sačuvana
social share
                                                                               

Evropa = UEFA = EHF = Mafija !!!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.077 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.