Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: NOVA govorna posta  (Pročitano 3293 puta)
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
Citat: SerbianFighter
Nema manual za to Smile gledao sam...


E jebi ga Smile . Pa ne znam onda kako da provalim to? Pre svega me nervira sto nemogu selektivno da brisem poruke, vec sve ili nista Smile . Imas li neki savet?

Citat: Killer
Avaj NEMOGUCE!!! Mene je kostalo MNOGO mLogo manje !!! Ja ne znam sta je sa tvojim telefonom pazi registracija ti je 6 dinara (dve poruke) !!! Preslusavanje bar meni je za sada toliko skinuto sa racuna (da preslusam onako normalnu poruku -normalne duzine ne neku pesmu ili sta ja znam sta vec) oko 7 dinara- 10 (sto je ipak prihvatljivo) !!! Da prusmeravanje se vrsi kao sto si naveo na broj +38163909 i to je to (ili samo 909) !!! FREE prusmeravanje ne postoji ne jos uvek jer ukoliko preusmeris na kucni ili neki drugi broj trajanje razgovara se naplacuje tj. skidaju ti sa racuna u duzini trajanja razgovora (ili gresim? ) !!!!

TELEKOM ISTO TAKO NAPLACUJE PRESLUSAVANJE!!!



Pa veruj mi da su me ODRALI. Ajde ovo za preslusavanje, nisam ni ocekivao da ce biti free, ali da mi naplate skoro 100 dinara registraciju, to je stvarno vise nego bezobrazluk. Preslusavanje kosta kao da pricas sa nekim u 063 mrezi. Znaci koliko preslusavas poruku, toliko placas.

Telekom, znam sigurno da ranije NIJE NAPLACIVAO preslusavanje. Sada ne znam kako je, ali nisam cuo da se bilo sta menjalo po tom pitanju. Kod njih je medjutim problem, koliko sam cuo, sto je jako tesko dobiti tu govornu postu.
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.09 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.