Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: NOVA govorna posta  (Pročitano 3294 puta)
08. Jul 2003, 01:32:30
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 1391
Ovih dana mobtel je pustio u rad novu savremeniju govornu postu!!! Ne morate se vise cimati sa starom na broju 123123 vec se prebacite na novu na broju 909 Smiley ! Kako funkcionise sve to!? Lako! Prvo sto morate da uradite je da je aktivirate a to cete uraditi tako sto cete posalti sms na broj 909 (bez +38163) a kao text poruke cete uneti slkedece: GVA 909 ubrzo cete dobiti obavestenje da cete biti obavesteni da je govorna posta aktivirana tacnije da ce biti aktivirana kao i poruku sa uputstvom...i sada cete poslati poruku u formatu GPA i za par sekundi ona je aktivirana i spremna za upotrebu !!!! Savrseno funkcionise!!!!

Kada nekome hocete da ostavite poruku pozovite broj +38163909pa broj (bez 063) i ostavite poruku!!! Napomena: taj neko mora da ima ukljucenu uslugu govorne poste to je logicno zar ne Smiley

kada dobijete govornu poruku dobicete sms da vam je stigla poruka i da je mozete preslusati akko pozovete 909 !!!  Kada budete zvali 909 da preslusate poruke vasa sifra je 9999 !!!! Kasnije je mozrete promeniti !!! Eto toliko od mene nadam se da ste me razumeli tj. shvatili moje objasnjenje verujem da ima onih koji vec znaju kako i sta ali i da ima onih koji ne znaju pa reko.... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
Bas super sto si ovo napisao. Svaka i cast. Bas cu sada da probam. Nego reci ti nama jos, kako da koristim govornu postu u one svrhe za koje je i namenjena, a to je da kada recimo nisam dostupan ili u nekoj drgoj situaciji, zelim da mi se aktivira govorna posta? Takodje nisi rekao, koliko preslusavanje poste kosta?
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
Probao sam i radi super, s'tim sto ladno uzimaju pare i za tu registraciju koja traje jedno 3-5 minuta i za to moraju da ti skinu makar 100 dinara. sramota. O tome da naplacuju preslusavanje poruka, sto telekom neradi, da i negovorim. Inace neradi sve to lose, stim sto govorna posta sama po sebi nema neku svrhu, bar je ja nevidim, ako se nekoristi zajedno sa divertom. Medjutim probao sam sada da ukljucim divert i kaze mi at present not possible. Nisu valjda uveli placanje diverta ili nesto tome slicno?
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Ne koristim to Smiley
Mnogo jednostavnije uzmes free preusmeravanje poziva na drugi broj dok si nedostupan i preusmeris na kucnu sekretaricu Smiley
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
Pa dobro, nije ni to lose, mada tako nemozes da preslusas poruke, dok nedodjes kuci. S'druge strane, ja imam sl45 koji vec ima sekretaricu u sebi, tako da mi to i netreba, ali opet nije lose imati i provaliti i to.

Nego da razjasnim drugima dileme. Provalio sam i to me je kostalo jedno 200 dinara kredita.

-registrovanje, prilikom prvog zvanja broja 909 i koje traje 3-5 minuta se PLACA i to ce vas kostati oko 100 dinara
-preslusavanje poruka se PLACA
-preusmeravanje se vrsi na broj +38163909 i nista vise, a ako preusmerite broj na recimo +38163909123456 gde je 123456 vas broj telefona, to jednostavno NECE raditi.
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Mozes da preslusas poruke ... samo okrenes kucni i ukucas sifru Smiley
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
Pa dobro, to jeste, medjutim ima neku philips-ovu sekretaricu, koju sam dobio na poklon i nemam uputstvo za nju. Znam da se verovatno pitas sta ce mi upuststvo za sekretaricu, medjutim svi tasteri su na Nemackom, a uspeo sam da provlaim kako da snimim pozdravnu poruku i tako te ostnovne stvari, medjutim eto recimo pristupanje sekretarici preko sifre, nisam uspeo da provalim, kao i neke druge stvari od kojih me najvise nervira to sto nemogu da obrisem jednu po jednu poruku i tako ostavim poruke koje hocu, nego moram da obrisem sve ili nista. Ovo ti sve pisem da bih te pitao, da li mozda znas gde bih mogao da pronadjem uputstvo za ovu moju sekretaricu. Inace radi se o modelu TD 9358. Ako bi mogao da mi nadjes negde uputstv, bio bih ti veoma zahvalan.
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Nema manual za to Smile gledao sam...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 1391
Citat: Bad Habbit
Pa dobro, nije ni to lose, mada tako nemozes da preslusas poruke, dok nedodjes kuci. S'druge strane, ja imam sl45 koji vec ima sekretaricu u sebi, tako da mi to i netreba, ali opet nije lose imati i provaliti i to.

Nego da razjasnim drugima dileme. Provalio sam i to me je kostalo jedno 200 dinara kredita.

-registrovanje, prilikom prvog zvanja broja 909 i koje traje 3-5 minuta se PLACA i to ce vas kostati oko 100 dinara
-preslusavanje poruka se PLACA
-preusmeravanje se vrsi na broj +38163909 i nista vise, a ako preusmerite broj na recimo +38163909123456 gde je 123456 vas broj telefona, to jednostavno NECE raditi.



Avaj NEMOGUCE!!! Mene je kostalo MNOGO mLogo manje !!! Ja ne znam sta je sa tvojim telefonom pazi registracija ti je 6 dinara (dve poruke) !!! Preslusavanje bar meni je za sada toliko skinuto sa racuna (da preslusam onako normalnu poruku -normalne duzine ne neku pesmu ili sta ja znam sta vec) oko 7 dinara- 10 (sto je ipak prihvatljivo) !!! Da prusmeravanje se vrsi kao sto si naveo na broj +38163909 i to je to (ili samo 909) !!! FREE prusmeravanje ne postoji ne jos uvek jer ukoliko preusmeris na kucni ili neki drugi broj trajanje razgovara se naplacuje tj. skidaju ti sa racuna u duzini trajanja razgovora (ili gresim? )  !!!!

TELEKOM ISTO TAKO NAPLACUJE PRESLUSAVANJE!!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Citat
FREE prusmeravanje ne postoji ne jos uvek jer ukoliko preusmeris na kucni ili neki drugi broj trajanje razgovara se naplacuje tj. skidaju ti sa racuna u duzini trajanja razgovora (ili gresim? ) !!!!

Meni je free da preusmerim a onaj ko zove trosi...
Ako treba da proverim pre mneko dodjem kuci skida mi se kredit, ali uvek mogu da sacekam da dodjem kuci Smiley
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.079 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.