Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kompletno namešten akvarijum 220L - prodajem  (Pročitano 5998 puta)
08. Dec 2007, 22:23:31
Zodijak
Pol
Poruke 4
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.23
 Prodajem komplet akvarijum+komoda+poklopac+sav živi svet+sva prateća oprema za 20 000din!
 Akvarijum je dimenzija 110x40x50(LxBxH) - 220L, komoda je visoka 55cm+5(štelujuće nogice).  Akvarijum je od stakala 8mm(duže strane) i 6mm(bočne).  Ima ojačanja 1cm od gornje ivice.  Komoda je od jake, zavarene, čelične konstrukcije, obložena tamno braon univerom - kao i poklopac.  Ima 2 zatvorene sekcije (koje imaju svoje priključke za struju), dok je centralna stalno otvorena sa policom.  Poklopac sadrži 2 štedljive sijalice krajnje levo i desno (sa standardnim e27 sijaličnim grlom) i 3 fluo cevi od po 30W sa el.  prigušnicama.  Svaka od 5 sijalica ima iza poklopca svoj prekidač.  Takode na poleđini poklopca su 2 ,,kulera'' koja odlično rashlađuju unutrašnjost poklopca i vade vlagu.  Još, tu su 3 zasebna el.  tajmera koja regulišu osvetljenje.  Filter je kanister od ~12L sa pumpom AT-2000 (1800L/h).  Od živog sveta tu su 4 Botije striate, 4 Botije macracante (svih 8 stare nesto vise od pola godine.  Duzine ~5-6cm), 5 ,,Crnih'' tetri, 4 ,,tigrastih'' Puntius barbusa, 2 albino Puntius barbusa i jedan albino Amonier.  Od bilja: jedna vrlo velika Vallisneria gigantea, 1 Kriptokorina afinis, par Hygrophila striata i malo više hygrophila polisperma.  Od dekoracije nešto veći Mangro panj.  

 Moram da napomenem da je bukvalno sve sem grejača u akvarijumu (i naravno materijala
i delova) ručna izrada, t. j.  sve sam sam radio! Čak i kanister filter (koji radi bolje od većine kupovnih).  Rezime svega ovoga sa par slika (tu je skorašnja i par slika sa formiranja akvarijuma) možete videti u mojoj galeriji na adresi:
http://www.akvaristika.org/gallery/aqua_gallery_show.asp?ID=629

. .  dok je na sledećoj adresi propracena sama izrada akvarijuma i ostalog sa slikama po fazama izrade (mislim da je potrebno registrovati se da bi se slike videle):
http://www.akvaristika.org.yu/index.php?name=Forums&file=viewtopic&t=758

Takođe, u dodatku se nalaze neke slike koje sam prikupio na brzinu.  Napominjem da
su neke slike stare i da prvenstveno bilje možda ne izgleda tako, ili osvetljenje.  Prva slika je novija, a druga najnovija, i bilje izgleda upravo tako.  

Mislim da je najbolje da se akvarijum vidi uzivo.

Kada je reč o prodaji postoji više načina:
1.  Da kupite sve u kompletu (akvarijum, komoda sa poklopcem, sav živi svet i dekoracija i sva oprema) - cena 20 000din,
2.  Sve kao u stavci 1, bez sadržaja akvarijuma (sa ili bez ribica) - cena 17 000din,
3.  Sve kao u stavci 2, bez opreme - cena 15 000din.
Samo jedan mali komentar u vezi cene: Da su cene niske najbolje pokazuje podatak da je kompletan sadrzaj koji se prodaje za 20 000din.  mene koštao znatno više samo da napravim i ozivim).

Pozdrav!

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

izgled1_aq.jpg
(73.62 KB, 800x531)
izgled_sada.jpg
(55.98 KB, 640x700)
pogled_odozgo.jpg
(30.93 KB, 500x375)
sklapanje_akvarijuma.jpg
(30.56 KB, 500x402)
pravljenje_poklopca.jpg
(29.8 KB, 500x378)
pravljeni_filter.jpg
(13.77 KB, 293x480)
« Poslednja izmena: 08. Dec 2007, 22:32:28 od 1at »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 4
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.23
Oglas je još na snazi.. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.09 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.