Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 37 38 40
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Фудбалска мафија у Србији  (Pročitano 62938 puta)
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.4
mob
Nokia 6230
Sta su bre svi navalili na Cecu? Vec sam napisao od kada traju ilegalne radnje u fudbalu, a to Dzaja zna dobro. I Cvetkovic. Ima citavih 40 godina kada je dr. O, prodao Becejca Olimpiji za 80 tadasnjih miliona dinara.
Jedan 'fica nacionale' bio ispod 2 miliona. Od onda do dan danas se sve mesetari i sve ilegalise u nasem fudbalu.
Cecu je Arkan stavio za predsednika, jer nije smeo da ide napolje.
Svi bi oni na dobru ribu. Pa ne moze zenska da daje svima. Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19852
Zastava Šabac , Srbija
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.0.195.33
mob
Sony 
Sta su bre svi navalili na Cecu? Vec sam napisao od kada traju ilegalne radnje u fudbalu, a to Dzaja zna dobro. I Cvetkovic. Ima citavih 40 godina kada je dr. O, prodao Becejca Olimpiji za 80 tadasnjih miliona dinara.
Jedan 'fica nacionale' bio ispod 2 miliona. Od onda do dan danas se sve mesetari i sve ilegalise u nasem fudbalu.
Cecu je Arkan stavio za predsednika, jer nije smeo da ide napolje.
Svi bi oni na dobru ribu. Pa ne moze zenska da daje svima. Smile Smile Smile
tačno je da nije jedino Ceca pravila malverzacije u fudbalu bio je i onaj u Železniku , što je držao , a ne znam da li i danas drži kladionicu lavovi....Dok je Arkan bio živ Obilić je bio prvak , on je sve sređivao , a kad je Arkan ubijen i kada je Ceca preuzela Obilić , oni su prvo počeli da padaju u prvoj ligi , pa su ispali u drugu , pa u treću i sada ne znam dokle su dogurali......
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.4
mob
Nokia 6230
Sta su bre svi navalili na Cecu? Vec sam napisao od kada traju ilegalne radnje u fudbalu, a to Dzaja zna dobro. I Cvetkovic. Ima citavih 40 godina kada je dr. O, prodao Becejca Olimpiji za 80 tadasnjih miliona dinara.
Jedan 'fica nacionale' bio ispod 2 miliona. Od onda do dan danas se sve mesetari i sve ilegalise u nasem fudbalu.
Cecu je Arkan stavio za predsednika, jer nije smeo da ide napolje.
Svi bi oni na dobru ribu. Pa ne moze zenska da daje svima. Smile Smile Smile
tačno je da nije jedino Ceca pravila malverzacije u fudbalu bio je i onaj u Železniku , što je držao , a ne znam da li i danas drži kladionicu lavovi....Dok je Arkan bio živ Obilić je bio prvak , on je sve sređivao , a kad je Arkan ubijen i kada je Ceca preuzela Obilić , oni su prvo počeli da padaju u prvoj ligi , pa su ispali u drugu , pa u treću i sada ne znam dokle su dogurali......
Nek oni gledaju velike svetske ajkule: Miljanic, Boskov, od kojih su Dzaja i Zecevic i ovi drugi ucili.
Onda se radilo na veliko. Zato nismo nikada stigli do nekih jacih rezultata na svetskim prvenstvima.
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19852
Zastava Šabac , Srbija
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.0.195.33
mob
Sony 
pa nismo ni mogli , kada selektor nije mogao sam da bira igrače , nego su mu razni bili nametani....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
Nokia 6230
pa nismo ni mogli , kada selektor nije mogao sam da bira igrače , nego su mu razni bili nametani....
Nikada nije jedan tim kod nas sastavio tri godine zajednickog igranja.
Jedino je Dzajic uspeo da sastavi donekle cetiri godine i Zvezda je onda osvojila trofej. Inace kazem ni onda jer je Piksi vec bio prodat Marseju.
Ali su bar ovi drugi satavili cetiri godine, sto je optimalno da jedan tim ide na velike trofeje.
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


alitur vitium vivitque tegendo

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17042
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
Nokia 3510
Sta su bre svi navalili na Cecu? Vec sam napisao od kada traju ilegalne radnje u fudbalu, a to Dzaja zna dobro. I Cvetkovic. Ima citavih 40 godina kada je dr. O, prodao Becejca Olimpiji za 80 tadasnjih miliona dinara.
Jedan 'fica nacionale' bio ispod 2 miliona. Od onda do dan danas se sve mesetari i sve ilegalise u nasem fudbalu.
Cecu je Arkan stavio za predsednika, jer nije smeo da ide napolje.
Svi bi oni na dobru ribu. Pa ne moze zenska da daje svima. Smile Smile Smile
Где год засмрди лова нема лека од мешетарења и илегалисања! Па ево и у Европи. Све се свело на неколико клубова из две лиге. Мешетарења има и у другим земљама, колико се сећам председник Атлетика, преседник Олимпика из Марсеља, о Италији да не говорим...
IP sačuvana
social share
У пороку је слађе: сви порок грде, а сви у њему живе, само што сви крију...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
Nokia 6230
Sta su bre svi navalili na Cecu? Vec sam napisao od kada traju ilegalne radnje u fudbalu, a to Dzaja zna dobro. I Cvetkovic. Ima citavih 40 godina kada je dr. O, prodao Becejca Olimpiji za 80 tadasnjih miliona dinara.
Jedan 'fica nacionale' bio ispod 2 miliona. Od onda do dan danas se sve mesetari i sve ilegalise u nasem fudbalu.
Cecu je Arkan stavio za predsednika, jer nije smeo da ide napolje.
Svi bi oni na dobru ribu. Pa ne moze zenska da daje svima. Smile Smile Smile
Где год засмрди лова нема лека од мешетарења и илегалисања! Па ево и у Европи. Све се свело на неколико клубова из две лиге. Мешетарења има и у другим земљама, колико се сећам председник Атлетика, преседник Олимпика из Марсеља, о Италији да не говорим...
Meni je jedan stariji fan fudbala jednom rekao, na moje pitanje sto ne ide vise na utakmice? Kaze covek: nekada je gospoda bila u gledalistu a sirotinja igrala, pa je imalo chari. Sada igra gospoda a sirotinja gleda, nema tu vise sta da se vidi.
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19852
Zastava Šabac , Srbija
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.0.195.33
mob
Sony 
pa promena vremena , šta ćemo.....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


alitur vitium vivitque tegendo

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17042
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
Nokia 3510
Имам утисак да је већина спортова изгубила  драж баш због оваквих догађања. Приметно је у јавности спласнуло интересовање за професионални бокс, у задњих неколико сезона Формула 1, скијање, атлетика, па и у колективним спортовима. Нема више навијања сатова да се испрати неки годину дан најављивани бокс меч. И деца у нижим разредима су знала ко је првак света у боксу (Нортон, Клеј, Фрејзер, Фореман, Тајсон), најбржи на 100 метара - ко није у то време знао за Карл Луиса, најбољи средњепругаши (имао сам 10 година када су доминирали чувени британци Стивен Крем, Овет и можда најбољи од њих Себастјан Коу). Од Сенине погибије, бар из субјективног угла могу рећи да пада популарност Формуле! Још у вртићу смо знали за Марк Шпица. Постоји ли неко од мало старијих форумаша који није чуо за чувени хокејашки напад познат под именом КЛМ трио - Крутов, Ларионов Макаров.
Можда не бих износио своје мишљење на политичком форуму, да не мислим да су се политика и бизнис дубоко укоренили у готово сваку спортску грану и то на онај начин који сигурно не доприноси спорту.
IP sačuvana
social share
У пороку је слађе: сви порок грде, а сви у њему живе, само што сви крију...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
Nokia 6230
Имам утисак да је већина спортова изгубила  драж баш због оваквих догађања. Приметно је у јавности спласнуло интересовање за професионални бокс, у задњих неколико сезона Формула 1, скијање, атлетика, па и у колективним спортовима. Нема више навијања сатова да се испрати неки годину дан најављивани бокс меч. И деца у нижим разредима су знала ко је првак света у боксу (Нортон, Клеј, Фрејзер, Фореман, Тајсон), најбржи на 100 метара - ко није у то време знао за Карл Луиса, најбољи средњепругаши (имао сам 10 година када су доминирали чувени британци Стивен Крем, Овет и можда најбољи од њих Себастјан Коу). Од Сенине погибије, бар из субјективног угла могу рећи да пада популарност Формуле! Још у вртићу смо знали за Марк Шпица. Постоји ли неко од мало старијих форумаша који није чуо за чувени хокејашки напад познат под именом КЛМ трио - Крутов, Ларионов Макаров.
Можда не бих износио своје мишљење на политичком форуму, да не мислим да су се политика и бизнис дубоко укоренили у готово сваку спортску грану и то на онај начин који сигурно не доприноси спорту.
Danasnji fudbal kao instituciju, je stvorio bivsi dugogodisnji predsednik fifa, Joao Avelanzh. Njegov prvi savetnik je bio dr. Mihajlo Andrejevic.
Ovo drugo si u pravu. Nisam mogao da docekam mec Klej Frejzer, ujutro u 4 sata. Jugoslavija je bila jedna od tri zemalja u Evropi koja je to prenosila direktno.
Zvezde su u to vreme imale ime. Drzavni udar u Brazilu je bio odlozen, jer se javilo da igra Pele, posle jedne povrede.
Jednostavno nisu mogli rizikovati, jer vojska ne bi bila spremna.
Naravno da je formula 1 izgubila draz, jer niko vise ne vozi hazarderski kao Sena.
Secam ga se kada je imao tri kruga prednosti ispred Prosta, ali je vozio isto ludo kako je samo on znao, pa je izleteo sa staze i izgubio trku. Mogao je peske da prodje liniju.
Posle 1968, upada Sovjeta u Cesku, utakmice Ceska-SSSR su bile prava ludnica.
Nasi kosarkasi su smenjivali ruske pukovnike na sred Moskve na kormilo sovjetetske reprezentacije.
Kondrasin i Gomeljski su drhtali kada su morali da igraju sa nama.
Pele je izabrao nas, kao evropske Brazilce za oprostajnu utakmicu.
A tek u atletici dueli rusa i amera su bili prava draz, us asistenciju DDR-a.

Apsolutno je da su politicari uz teske mesetare unistili draz sporta.
« Poslednja izmena: 12. Dec 2009, 13:43:17 od shkorpion »
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 37 38 40
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.072 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.