Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 02:05:23
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 27
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Prekinuta tribina u Aranđelovcu!  (Pročitano 17436 puta)
03. Dec 2007, 22:44:11
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice


ab aeterno ZEMUN ad infinitum

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 688
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
mob
SonyEricsson k800i
Sprečena promocija "Peščanika"
3. decembar 2007. | 18:34 -> 22:34 | Izvor: B92
Aranđelovac -- Nekoliko desetina pristalica Nove Srbije i radikala sprečilo održavanje promocije "Peščanika" u aranđelovačkom Domu kulture.


Protivnici održavanja promocije emisije Radija B92 su ušli u salu, u kojoj se u tom trenutku nalazilo oko stotinu građana koji su iščekivali početak tribine. Uprkos jakim policijskim snagama koje su obezbeđivale skup ispred Doma kulture na kome se okupilo oko 200 pristalica Nove Srbije i Srpske radikalne stranke, u sali je ipak došlo do fizičkog koškanja i razmenjivanja uvreda.

Koautorka "Peščanika" Svetlana Lukić kaže da je bila svesna rizika održavanja tribine, nakon što je ona već jednom nedavno odložena, ali da je bila zapanjena kada je videla brojne policijske snage: "Mi smo kroz kordon bili sprovedeni na sporedni ulaz do sale u kojoj je trebala biti održana promocija. Međutim, u sali se već nalazio veći broj ljudi, pre svega sa bedževima Nove Srbije."

"Pokušala sam da pregovaram sa predsednikom opštine Topola, koji je iz Nove Srbije. Međutim, oni su ostvarili svoj naum - preuzeli su mikrofone, popeli su se na binu. Mi smo u poslednjem momentu uspeli da napustimo salu, jer su i dalje u salu ulazili 'kontramitingaši', pre svega iz Srpske radikalne stranke i Nove Srbije. Na žalost, prema mojim informacijama, grupa Aranđelovčana koja je htela da sasluša tribinu je dobila 'male batine'. Uplašena sam i za organizatore koji su ostali sami u Aranđelovcu", kaže Lukićeva.

Ona kaže da je jasno da je velika grupa došla organizovano iz Topole, kao i da su bili prisutni i pripadnici nevladine organizacije Naši iz Aranđelovca.

"Policija je nas bezbedno sprovela do sale i vratila nas bezbedno. Ne mogu ni da zamislim šta bi se desilo sa ljudima da je sva masa uletela u salu, jer su Mirko Đorđević, Teofil Pančić i Vesna Rakić Vodinelić bili meta uvreda za početak", kaže Svetlana Lukić.

Novinar Teofil Pančić kaže da je incident namerno prouzrokovan.

"To je trebalo da bude jedna najobičnija tribina kakvih se na stotine održava u ovoj zemlji, a sve se pretvorilo se u jednu fašistoidnu orgiju", kaže Pančić.

Profesorka Vesna Rakić Vodinelić kaže da sprečavanje slobode govora predstavlja ozbiljan problem za društvenu sredinu.

"Ako ne možete da govorite o jednoj knjizi, bez obzira kakve su ideje iznesene, onda to pokazuje jedan ozbiljan znak patologije odredjenog društva", kaže Vodinelić.


!!!
IP sačuvana
social share
Ne pada sneg da prekrije breg, već da svaka zver pokaže svoj trag.


Bivši ministar za rudarstvo i energetiku je ministar vera;
Bivši ministar za upravu i lokalnu samoupravu je ministar prosvete;
Bivši ministar unutrašnjih poslova sa dosijeom je i dalje ministar unutrašnjih poslova.

Premijer je Koštunica.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1606
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
Nokia 
 Smile
Ma sve to po kartkom postupku...isto im se to sprema na svim ostalim mestima, samo neka izvole...bagra jedna slinava...ono bi se u svakom normalnom okruženju propratilo proterivanjem..e da nam je Putin na pola godine, otarasili bi se tog šljama nekako
« Poslednja izmena: 03. Dec 2007, 23:02:43 od producnenad »
IP sačuvana
social share
Слава Богу на висини, на земљи мир, међу људима добра воља
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 449
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
mob
Samsung X 160
Totalno podrzavam ovaj prekid  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Газимо напред трње је пут,Звезда пламти у борби је спас.Србијо поносна, народе наш,Обилић зове, завет је дат.О мајко сестро немојте плакат',Ми бранимо српство док одмара брат.Напред вукови!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice


ab aeterno ZEMUN ad infinitum

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 688
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
mob
SonyEricsson k800i
E to je već bolje. Da se zna ko je na strani Slobinih/Koštuničinih hordi, a ko na građanskoj. Čisto kad dođe neko raskusurivanje koje je propušteno 6. oktobra..
IP sačuvana
social share
Ne pada sneg da prekrije breg, već da svaka zver pokaže svoj trag.


Bivši ministar za rudarstvo i energetiku je ministar vera;
Bivši ministar za upravu i lokalnu samoupravu je ministar prosvete;
Bivši ministar unutrašnjih poslova sa dosijeom je i dalje ministar unutrašnjih poslova.

Premijer je Koštunica.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Дошао је тихо и отишао у легенду...

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 8641
Zastava Beograd - Dorćol
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
Nokia 5610
Свака част грађанима Тополе и Аранђеловца!  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
                         C' вером у Бога за Краља и Отаџбину - Слобода или смрт                              
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


hm...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1557
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
mob
SonyEricsson k750i
E to je već bolje. Da se zna ko je na strani Slobinih/Koštuničinih hordi, a ko na građanskoj. Čisto kad dođe neko raskusurivanje koje je propušteno 6. oktobra..
A ti si 6.oktobra ( 2000 ) bio gde? U obdanistu?
IP sačuvana
social share
"Too weird to live, and too rare to die."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0b1
mob
Apple iPhone SE 2020
E to je već bolje. Da se zna ko je na strani Slobinih/Koštuničinih hordi, a ko na građanskoj. Čisto kad dođe neko raskusurivanje koje je propušteno 6. oktobra..


I onda se pitaju zasto je tribina prekinuta...
Nego... gde si ti bio 5. oktobra... ja znam... a, ti?
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1606
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
Nokia 
E to je već bolje. Da se zna ko je na strani Slobinih/Koštuničinih hordi, a ko na građanskoj. Čisto kad dođe neko raskusurivanje koje je propušteno 6. oktobra..

nema to brate veze sa politikom...ja ovu vešticu sa peščanika pratim odavno...koliko je zla i štete napakovala                                        svojim bljuvotinama svemu što je nacionalnog i duhovnog značaja na ovim prostorima...briga mene šta misli o politici, ja sam pobornik da u mojoj kući ne može niko da me pljuje zato što sam Srbin, naročito ne neko ko je totalni šizofreničar i psihički poremečen šljam, sa potpunim primesama kompleksa niže vrednosti...znam prijatelju ko ih plaća i za čije dobro to rade..ali slepci kao ti koji gledaju u neki truli svet se ne mogu otarasiti tog nečastivog invaliditeta u svojoj moralnoj i savesnoj strukturi ličnosti   
« Poslednja izmena: 03. Dec 2007, 23:18:00 od producnenad »
IP sačuvana
social share
Слава Богу на висини, на земљи мир, међу људима добра воља
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 482
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
Smile
Ma sve to po kartkom postupku...isto im se to sprema na svim ostalim mestima, samo neka izvole...bagra jedna slinava...ono bi se u svakom normalnom okruženju propratilo proterivanjem..e da nam je Putin na pola godine, otarasili bi se tog šljama nekako

a jos bolje da je hitlera...eh...gde bismo mi bili.
IP sačuvana
social share
hebi se nadrkani.
jeste, shvatio si.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Ajmo, droga, petarde, ulosci na komad!!!

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 3545
Zastava Dry Valley Nis Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
SonyEricsson K510i
Da se zna ko je na strani Slobinih/Koštuničinih hordi, a ko na građanskoj.
Znaci ti si iz nekog samo tebi poznatog razlog ukinuo moje pravo da budem gradjanin. WHY?
IP sačuvana
social share
Najzad sam pobedio u fantaziji!!!

Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 27
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 02:05:23
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.066 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.