Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 12:38:33
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 167
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Privatna torrent pozivnica  (Pročitano 403532 puta)
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 3334
Zastava
OS
Windows 2003
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
Alcatel LOL
Imate bitsoup i filelist,privatni su i vise nego dobri...a ne treba pozivnica nego samo registracija. Ako imate problema sa ratiom (citaj: ako imate 512/64) - lazirajte aploud pomocu jednog zanimljivog programcica Smile
Smile
cheat to nevalja jer uglavnom modovi privatnih trackera provale i cap popijes ban i ti i tvoj inviter...
inace sam mod na nekim privatnim trackerima tako da postoji poseban skripkt kako provaliti nekog usera koji cheatuje i odmah popije ban tako da bolje nerizikuj i necheatuj ako imas los rato uzmi bre bolji net npr 1536/192ADSL ili iznajmi na mesec seedbox 100mbit Dedicated ili VPS nabildujes ratio i posle nema sta da se brines
P.S. za FTN ScT FSC BitMETV posto vidim da i u modovima ima cheatera tako da nikog necu pozvati sorry ali necu da rizikujem i da pozovem nekog cheatera Smile
IP sačuvana
social share
o yeeeee
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9126
Zastava Srem
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
mob
Samsung i5700 + D880
"Uzmi bolje 1536/192" - rece on Smile Da imam para za megabit i po,odma' bi' se zenio...
« Poslednja izmena: 08. Dec 2007, 16:22:38 od Falzone »
IP sačuvana
social share



I sta sad mi nindze da radimo?
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
HTC Tattoo
Ja sam ove domaće trakere ranije varao na neke jeftine fore,sad su se uozbiljili. Smile

Falzone,ajde ako ti nije teško pošalji mi na pp ime tog programčića.
« Poslednja izmena: 08. Dec 2007, 02:02:11 od diletant »
IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 3334
Zastava
OS
Windows 2003
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
Alcatel LOL
"Uzmi bolje 1536/192" - rece on Smile Da imam para za megabit i po,odma' bi' se zenio...

imam seedbox Wink Server od 1Gbit Dedicated Wink pa zato nije bilo nikakav problem da upnem toliko Wink Dedicated kosta oko 60evra mislim dovoljan je samo jedan mesec da ga imas uploadujes tj bildujes ratio bez ikakvih problema u proseku seedbox upne za dan oko 60GB kada su normalni torrenti a kada su popularni cak i do 100GB dnevno Wink ako te zanima o tim provajderima mogu da ti napisem ovde ili preko PP Wink

evo od Hosting IE server VPS kosta 35evra sto nije mnogo a evo kako idu brzine
« Poslednja izmena: 08. Dec 2007, 18:20:17 od sakingsny »
IP sačuvana
social share
o yeeeee
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 30
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
Nokia 6630
@ sakingsny  :  jel mozes da me kontaktiras preko MSN ili e-mail u vezi tih provajdera?molim te!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 31625
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
mob
Nokia 6120
Hosting IE server VPS kosta 35evra sto nije mnogo a evo kako idu brzine
Was is das?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 14
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
@sakingsny, jer moze invite za FTN, pokazcu SS sa drugih privatnih trakera :D

hvala
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


��� BAKY ���

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 4168
Zastava Pančevo
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
@sakingsny  down speed 3mb/s  Smile Smile  Smile


Edit: Da li neko ima pozivnicu (kod) za supertorrents.org??
« Poslednja izmena: 10. Dec 2007, 10:53:28 od vL@X »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 3334
Zastava
OS
Windows 2003
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
Alcatel LOL
@sakingsny, jer moze invite za FTN, pokazcu SS sa drugih privatnih trakera :D

hvala
sorry al nemogu jer uopste neznam ko si ti dal ces da se pridrzavas pravila neznam dal si trader ili ne dal si cheater ili ne...
SS od trackera speedtest i utorrent brzine mi nista neznace jer uopste te neznam kao coveka mozda ce ti se nece svideti FTN i tradeovati za nesto drugo ili cheatovati ili slicno sorry al nemogu da rizikujem inace FTN nije za srpski net Smile
@sakingsny  down speed 3mb/s  Smile Smile  Smile


Edit: Da li neko ima pozivnicu (kod) za supertorrents.org??
a nije to nista meni uobicajno ide oko 8MB/s i u uploadu i u downloadu
nekad davno kad sam imao vise kesa mi je brzine isle cak do 14MB/s Smiley i u uploadu i u downloadu a sad moram da se zadovoljim sa ovim Smile

SuperTorrents ti nije nesto bolje da juris SCC (sceneAccess) oni su jedan od boljih trackera a svi koji imaju ratio vise od 1.xx imaju 3pozivnice a jos je i freeleech i uskoro 2x upload tamo a SCC ima ubedljivo najbrzi pretime tako da ces najnovije fajlove sa scenea naci tamo mada jedini problem SCCa jeste da ljudi tamo imaju super konekcije pa onaj sa nasim downloadom i uploadom nemoze nista da uploaduje inace nemam trenutno pozivnice za SCC i ST(superTorrents) jer sam ih razdavao ortacima Smiley
IP sačuvana
social share
o yeeeee
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 165
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
mob
SonyEricsson w950i
Imate bitsoup i filelist,privatni su i vise nego dobri...a ne treba pozivnica nego samo registracija. Ako imate problema sa ratiom (citaj: ako imate 512/64) - lazirajte aploud pomocu jednog zanimljivog programcica Smile
Smile
cheat to nevalja jer uglavnom modovi privatnih trackera provale i cap popijes ban i ti i tvoj inviter...
inace sam mod na nekim privatnim trackerima tako da postoji poseban skripkt kako provaliti nekog usera koji cheatuje i odmah popije ban tako da bolje nerizikuj i necheatuj ako imas los rato uzmi bre bolji net npr 1536/192ADSL ili iznajmi na mesec seedbox 100mbit Dedicated ili VPS nabildujes ratio i posle nema sta da se brines
P.S. za FTN ScT FSC BitMETV posto vidim da i u modovima ima cheatera tako da nikog necu pozvati sorry ali necu da rizikujem i da pozovem nekog cheatera Smile

 Smile Smile Smile  E neka si rekao ovome Falzoneu,sramota,moderator a tu preporucuje narodu da vara trackere,pa gde to jos ima..
IP sačuvana
social share
Jancha
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 167
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 12:38:33
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.092 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.